شهریه دوره‏‏ های آموزشگاه زبان گات

مقایسه شهریه دوره های آموزشگاه زبان گات

شهریه دوره های آموزشگاه زبان گات نسبت به سایر آموزشگاهها با توجه به سطح علمی و انتخاب اساتید و هم از نظر و محیط آموزشی، در سطح پایینتری قرار دارد. این آموزشگاه برای تمامی رده های سنی و با توجه به شرایط زمانی و مکانی زبان آموزان عزیز اقدام به برگزاری کلاسهای آموزش زبان انگلیسی و غیر انگلیسی مینماید.

این موسسه زبان جهت رفاه حال زبان آموزان گرامی نسبت به سایر آموزشگاه های شهر تهران گرچه از لحاظ کیفیت بهتر می باشد ولی شهریه پایین آن صرفا به این دلیل است که هر کسی با هر سطح اقتصادی قادر به شرکت در دوره های این مرکز باشد و هدف ما در واقع این است که هیچکس به دلایل اقتصادی از آموزش محروم نماند.

توضیح شهریه دوره های آموزشگاه زبان گات

در این جا به شرح تمامی شهریه دوره های آموزشگاه زبان گات به همراه نوع دوره های برگزاری در مرکز می پردازیم.

  • دوره های آموزشی ویژه خردسالان برای رده سنی 3تا6 سال 117500 تومان می باشد این دوره ها شامل 10 جلسه 1 ساعته است و کتاب تدریسی فونیکس میباشد. این دوره ها به صورت ترمیک طول هفته (دو روز در هفته) در کلیه شعب مرکز زبان گات برگزار میشود.
  • دوره های آموزشی ویژه کودکان برای رده سنی 6 تا 12 سال 211000 تومان می باشد این دوره ها شامل 17 جلسه 90 دقیقه ای است و کتاب تدریسی family&friends میباشد. این دوره ها به صورت ترمیک طول هفته (دو روز در هفته) در کلیه شعب مرکز زبان گات برگزار میشود.

دوره های آموزشی ویژه نوجوانان 211000 تومان است این دوره ها شامل 15 جلسه 90 دقیقه ای میباشد و کتاب تدریسی این دوره hey there  است. این دوره ها به صورت ترمیک طول هفته ( دو روز در هفته) در کلیه شعب مرکز زبان گات برگزار میشود.

  • دوره های مکالمه زبان انگلیسی مخصوص بزرگسالان 211000 تومان برای 14 جلسه 90 دقیقه ای میباشد. کتاب تدریسی این دوره ها topnotch است. این دوره ها به دو صورت ترمیک طول هفته (دو روز در هفته) و ترمیک آخر هفته (یک روز در هفته) ویژه شاغلین، در کلیه شعب موسسه زبان گات برگزار می شود.
  • توجه داشته باشید که اساس آموزشی کلیه دوره های مرکز زبان گات مکالمه است همچنین در این مرکز دوره های ویژه آیلتس و تافل نیز برگزار میشود.

شهریه دوره های آموزشگاه زبان گات (غیر انگلیسی) 

در این بخش نظر شما را به نوع و شهریه دوره های آموزشگاه زبان گات جلب می نمایم.

تمام دوره های زبانهای غیر انگلیسی مرکز زبان گات در 14 جلسه 90 دقیقه ای به دو صورت ترمیک آخر هفته ( یک روز در هفته ) و ترمیک طول هفته (دو روز در هفته) برگزار میشود. اساس تمامی دوره ها مکالمه است، علاوه بر مکالمه گرامر هم در قالب کتاب اموزشی معرفی شده تدریس میشود. همچنین اساتید زبان خارجه در این مرکز اساتید native  و یا دوره دیده در سطح فوق حرفه ای در دانشگاههای معتبر میباشند.

در ضمن شهریه دوره های غیر انگلیسی مرکز زبان گات از 297000 تومان تا 597000 تومان براساس نوع زبان متفاوت می باشد، جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی 20 زبان زنده ی دنیا در سطح شهر تهران می باشد. شما نیز به راحتی می توانید در دوره های آموزشی آیلتس آموزشگاه زبان گات شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید. دوره های آموزشی این مجموعه دوره هایی متنوع و متناسب با شرایط مختلف برای زبان آموزان می باشد. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری کلاس های آیلتس آموزشگاه زبان گات مطلع شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *