بهترین آموزشگاه زبان

معیارهای مناسب جهت پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان

زمانی که به انتخاب می رسد همه به دنبال بهترین هستند. اما باید بدانیم بهترین چه ویژگی هایی دارد. ویژگی هایی که متمایز کننده هستند. این بهترین بودن در انتخاب یک کلاس یا مرکز آموزشی خیلی صدق می کند مخصوصا اگر بخواهیم فرزندمان را به آن جا بفرستیم. هیچ تضمینی برای ماندگاری وجود ندارد مگر این که آن مرکز سابقه درخشانی در بهترین بودن داشته باشد.باید به این نکته توجه کرد که موفق بودن در ماندگاری باید دو نکته اساسی را دارا باشد: یک اولین بودن و دوم بهترین بودن. مرکز زبان گات با ارائه خدماتی منحصر به فرد اولین بودن در خیلی از موارد را نشان داده است. مرکز زبان گات اولین مرکز زبانی است که تمامی زبان های زنده دنیا را آموزش می دهد.

 

 

 

 

این مرکز در طی سالیانی که فعالیت می کند تمامی منابع معتبر برای آموزش این زبان ها را با برنامه ای جامع و کامل فراهم کرده است و در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. باید به این نکته توجه کرد که اساتید این مجموعه تمامی از دانش زبانی لازم و تجربه کافی برای تدریس برخوردار هستند و از بهترین اساتید حال حاضر کشور در تمامی زبان ها با این مرکز در حال همکاری هستند. از آن جایی که متقاضیان این زبان ها معمولا در حال اقامت به کشور های دیگر هستند این مرکز سعی کرده تمامی دوره های آموزشی خود را به متنوع ترین شکل ممکن برنامه ریزی کند تا متناسب با اهداف افراد مختلف باشد.این مرکز همچنان در طی این سال ها محدودیت برای یادگیری را برداشته است و کلاس های آنلاین یا مجازی خود را چندین سال است که به بهترین شکل ممکن برگزار می کند. تجربه چندین ساله در تمامی بخش های زبان این مرکز را به عنوان بهترین آموزشگاه زبان به عموم مردم شناخته است.

 

 

 

 

شما اگر قصد دارید که بهترین آموزشگاه زبان را انتخاب کنید تنها کافی است که موارد مختلفی که عرض کردم را در نظر داشته باشید. این که یک مرکز زبان در طی بیش از ده سال فعالیت خود توانسته اولین و بهترین در ارائه خدماتی نوین باشد نشان می دهد که از روند رو به رشد خود هرگز دست نکشیده است و همیشه در حال پیشرفت و پا گذاشتن در عرصه های جدید است. قابل ذکر است که در شرایط فعلی که مردم بیشتر در خانه های خود هستند، مرکز زبان گات با تیمی حرفه ای از بهترین پلتفرم آموزش آنلاین رونمایی کرده است و تمامی کلاس های خود را به صورت آنلاین در این پلتفرم که نواقص قبلی رو رفع کرده است برگزار می کند.همواره راحتی و کیفیت در یادگیری شما هدف همیشگی ما بوده است و هیچ گاه از این نگرش دست نکشیده ایم. شما اگر متقاضی برای یادگیری هر زبانی هستید می توانید با مشاوران ما به صورت رایگان صحبت کنید تا بتوانند شما را به سمت هدف تان راهنمایی کنند و بهترین برنامه آموزشی را در اختیار شما قرار بدهند.

 

بهترین اساتید در بهترین آموزشگاههای زبان

یکی از بهترین معیارها برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان،قطعا انتخاب اساتید مجرب است و همکاری اساتید برجسته با آموزشگاه های زبان خود یک ویژگی تاثیرگزار برای آموزشگاه زبان است و همچنین آموزشگاه های زبان سعی می کنند برای جذب زبان آموز و کسب اعتماد زبان آموز و در نهایت برای افزودن اعتبار آموزشگاه زبان خود،از اساتیدخوشنام استفاده کنند پس این خود یکی از ملاک هایی است که موجب می شود تا یک آموزشگاه به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی  شناخته شود.

 

 

 

 

 

چرا گات جز بهترین آموزشگاه ها است ؟

برگزاری امتحان  شفاهی (Oral) برای تست speaking زبان آموز توسط سوپروایزر و یا مدیر آموزشگاه

تقویت همه مهارتها (reading, writing, listening, speaking) به طور هم زمان

به کار گیری جدیدترین متدهای آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان ها

ارائه ی برنامه ریزی با توجه به هدف از یادگیری زبان مورد نظر

ارائه فرم ارزیابی استادان به زبان آموزان

برگزاری آزمون های رنکینگ تست و ارزیابی سطح علمی اساتید

دارای مشاورین مجرب برای راهنمایی زبان آموز

دارای کلاس هایی با زمانهای مختلف برای تمامی افراد جامعه

استفاده از منابع آموزشی رایگان در هر سطح

همکاری با بهترین و مجرب ترین اساتید

ارزیابی استاد در طول ترم با روش observe

برگزاری ساعات مختلف کلاس

 

مرکز زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی 20 زبان زنده ی دنیا در تهران است پس به راحتی زبان آموز می تواند در دوره های مختلف شرکت کند و درکمترین زمان به هدف خود برسد. دوره های آموزشی مجموعه گات دوره هایی متنوع و متناسب با شرایط مختلف برای زبان آموزان است. دوره های آموزشی در  3سطح کودکان . نوجوانان . بزرگسالان برگزار میگردد . گات سعی دارد تا برگزاری دوره های مختلف و متد های روز دنیا بتواند برای تمام رده های سنی حتی کسانی که مشکل زمان دارند با استفاده از کلاسهای آنلاین، امکاناتی مناسب ایجاد کند که همه زبان آموزان را به اهدافشان برساند. موسسه گات با برگزاری دوره های آموزشی بین المللی سعی در بالا بردن سطح زبان آموز دارد و با کلاس های مختلف به زبان آموزانی که شرایط مختلفی دارند کمک میکند تا راحت تر بتوانند راه آموختن زبان را با توجه به شرایط خود انتخاب کنند.کلاسها در مرکز زبان گات بصورت ترمیک،فشرده،خصوصی،آنلاین برگزار می شود.

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *