کلاس آیلتس در جردن

کلاسهای آمادگی آزمون آیلتس 

آیلتس آزمون بین المللی زبان انگلیسی است که مردمی که قصد مهاجرت برای ادامه ی زندگی و یا ادامه ی تحصیل در کشور های انگلیسی زبان را دارند باید در این آزمون شرکت نمایند و نمره ای که دانشگاه و یا کشور مقصد برای آنها تعیین نموده را کسب نمایند. افرادی که قصد مهاجرت برای ادامه ی زندگی را دارند باید در آزمون جنرال آیلتس و افرادی که برای ادامه ی تحصیل قصد مهاجرت دارند باید در آزمون آکادمیک آیلتس شرکت نمایند. شما می توانید در خصوصی کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی آیلتس مراجعه نمایید. اگر به دنبال کلاس آیلتس در جردن هستید ما به شما عزیزان کلاس های آمادگی آزمون آموزشگاه زبان گات را معرفی می کنیم. این کلاس های با هدف ارائه ی خدمات آموزشی به زبان آموزان داخل آموزشگاه و همچنین مراجعین گرامی که قصد مهاجرت دارند برگزار می گرد. کلاس آیلتس در جردن و در دیگر شعبات گات توسط اساتید برتر داخلی و خارجی برگزار می گردد. در طول دوره نقاط ضعف و نقاط قدرت زبان آموزان سنجیده می شود و توسط اساتید نقاط ضعف زبان آموزان مجموعه برطرف می گردد.

 

 

کلاس آیلتس در جردن

 

 

منابع و متد آموزشی

منابع و متد های آموزشی آیلتس در گات از منابع آموزشی بروز دنیا می باشد. همچنین این منابع تایید شده توسط سفارت است. اساتید آموزشگاه زبان گات مسلط به منابع و شیوه های نوین تدریس می باشند. در طول دوره بر روی تمامی مهارت های زبان تمرکز می گردد تا زبان آموز با تسلط  کامل بتواند در آزمون شرکت نمایید و نمره ی قبولی مورد نظر کسب نمایید. برخی از منابع آموزشی عبارتند : اc crack ielts flash speaking , کتاب crack ielts flash writing task 2, crack ielts flash task 1 academic writing, crack letter writing. 

 

دوره های آموزش آیلتس

  • برگزاری کلاس های گروهی 
  • برگزاری کلاس های خصوصی 
  • برگزاری کلاس های فشرده و نیمه فشرده 
  • برگزاری کلاس های آنلاین 

 

تمام این دوره های آموزشی با متد روز انجام میشود و کارایی زیادی دارد شما فقط نسبت به شرایط که دارید نحوه آموزش را مشخص بکنید به عنوان مثال اگر شما در کلاس های خصوصی آنلاین شرکت بکنید با توجه به زمان و مکان خودتان میتوانید کلاس را تنظیم بکنید و اگر در صورتی که نتوانید زمان روزانه خودتان را با کلاس های گروهی تنظیم بکنید این بهترین راه برای آموزش دادن به شما است

آموزشگاه زبان گات یکی از قدیمی ترین موسساتی هست که دورهای آموزشی کلاس آیلتس را در تهران برگزار کرد و در مدت زمان کوتاهی توانست بازخورد خوبی از زبان آموزان خود بگیرد که نتیجه ی آن هم قبولی بیش از ۷۰ درصد زبان آموزان با نمره ۷ بوده است که این باعث افتخار موسسه گات است .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و با مشاورین آموزشی مجموعه ی گات در ارتباط باشید . مشاوره و تعیین سطح در این مجموعه به صورت رایگان برگزار می گردد.

 

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی 20 زبان زنده ی دنیا در سطح شهر تهران می باشد. شما نیز به راحتی می توانید در دوره های آموزشی آیلتس آموزشگاه زبان گات شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید. دوره های آموزشی این مجموعه دوره هایی متنوع و متناسب با شرایط مختلف برای زبان آموزان می باشد. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری کلاس های آیلتس آموزشگاه زبان گات مطلع شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.