آموزشگاه زبان گات اخبار خرید کتاب ثبت نام آنلاین انتقادات و پیشنهادات استخدام تعیین سطح آنلاین درخواست نمایندگی کاربران

كلاس آیلتس

بهترین کلاس آیلتس 

آزمون آیلتس از با ارزش ترین آزمون های زبان انگلیسی است که برای شرکت و کسب نمره ی قبولی در این آزمون باید آمادگی لازم را داشته باشیم. برای آمادگی در این آزمون می بایست در کلاس آیلتس و یا آمادگی در آزمون آیلتس شرکت نمایید. کلمه آیلتس متشکل از عبارت International English Language Testing System می باشد. این آزمون شامل 4 بخش گفتاری (Speaking)، شنیداری (Listening)، خواندن (Reading) و نوشتاری (Writing) می باشد، یعنی در این 4 مهارت به صورت جداگانه ارزیابی می شوید و در آخر میانگین آن ها نمره اصلی شما محسوب می شود. نمره آیلتس از 1 تا 9 محاسبه می شود که با توجه به کشور و دانشگاهی که انتخاب کرده اید، نمره قبولی متفاوت می باشد یعنی برای ورود به برخی دانشگاه ها آیلتس با نمره 6 قبول است در برخی دیگر از شما آیلتس با نمره 8 می خواهند. 

در کلاس های آمادگی در آزمون آیلتس، زبان آموز به طور کامل از جزئیات این آزمون بین المللی مطلع می شود یعنی پس از یادگیری تمامی نکات و گرامر بر روی مهارت های دیگری همچون زمان بندی در امتحان نیز کار می شود زیرا، هر کدام از 4 مهارتی که مورد ارزیابی قرار می گیرد زمان محدودی دارد و پس از آن می بایست پاسخنامه را تحویل دهید. بخش شنیداری 30 دقیقه، بخش خواندن 60 دقیقه، نوشتاری 60 دقیقه و گفتاری 11 تا 14 دقیقه به طول می انجامد، پس توانایی در زمان بندی نیز اهمیت ویژه ای دارد.

دوره های آیلتس

امروزه بسیاری از آموزشگاه های زبان کلاس آمادگی در آزمون آیلتس برگزار می کنند، اما نمی توان بدون هیچ اطلاعی از سطح کیفیت آموزش و منابع آموزشی ثبت نام کرد. چند نکته ی بسیار مهم که برای ثبت نام در این دوره ها بسیار حائز اهمیت است و حتما در حین ثبت نام کلاس آیلتس باید به آن توجه کرد، عبارتند از : تجربه و میزان تحصیلات اساتید ، سابقه ی آموزشگاه ، میزان رضایتمندی زبان آموزان دوره های قبل از شرکت در کلاس های آیلتس ، منابع ای که در طول دوره مورده استفاده قرار می گیرد و همچنین متدهای که در این مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزشگاه زبان گات با برگزاری انواع کلاس های آیلتس به صورت خصوصی و عمومی و فشرده توانسته بیشترین زبان آموز را در این بخش جذب کند که از این میزان داوطلب حدود ۷۵ درصد توانسته اند نمره بالای ۷ را کسب کنند.

کلاس آیلتستعداد جلساتمدت زمان هر جلسه
ترمیک14 جلسه90 دقیقه
فشرده 28 تا 30 جلسه 90 دقیقه
آنلاین گروهی 10 جلسه 60 دقیقه
آنلاین خصوصیتعداد جلسات با توجه به در خواست زبان آموز تعیین می گردد.60 دقیقه
كلاس آیلتس

كلاس آیلتس

آموزشگاه زبان 

بسیاری از آموزشگاه زبان ها کلاس های آموزشی بسیاری را برگزار می کنند ولی اساتیدی را برسر کلاس های آموزشی آیلتس قرار می دهند که دانش کافی برای برگزاری این دوره ها را ندارند و موجب می شوند سطح علمی و کیفیت کلاس پایین آمده و در نتیجه زبان آموزان نتوانند به اهداف خود برسند. باید این نکته را در نظر داشت قبل از ثبت نام بهتر است اطلاعاتی در خصوص سابقه ی آموزشی آموزشگاه زبان را به دست آورد و از نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی و میزان کیفیت آموزشی مطلع شد تا بعد ها موجب مشکلات برای رسیدن به اهدافمان نشود.

اساتید کلاس های آیلتس

 مهمترین معیار سنجش کلاس های  آیلتس سنجش سطح دانش اساتید آموزشگاه زبان است. در ابتدای امر باید بدانیم که اساتید براساس چه معیاری گزینش می شوند؟ بسیاری از زبان آموزان با یک انتخاب اشتباه آینده ی خود را به خطر می اندازند. مثلا در فضای مجازی به دنبال اساتید آیلتس می گردند. گاهی ممکن است با یک اشتباه مسیر خود را گم کرده و از رسیدن به هدف خود باز بمانیم.  پس با در نظر گرفتن این موارد باید استادی را انتخاب کنیم که دانش کافی برای تدریس آیلتس را داشته باشد و بتواند راهنمای ما برای رسیدن به هدفمان باشد. 

كلاس آیلتس

كلاس آیلتس

متد و منابع آموزشی

علاوه بر اساتید و آموزشگاه باید به متد های آموزشی آموزشگاه زبان هم توجه بسیاری کرد. باید توجه کنیم که هنگام ثبت نام کلاسی را انتخاب کنیم که متد های آموزشی آنها مطابق با آخرین استاندارد ها باشد. و نزدیکترین منابع به سوالات آزمون آیلتس باشد. 

مشاوره گرفتن از زبان آموزان دوره ی قبلی آموزشگاه 

بهتر است قبل از ثبت نام با زبان آموزنی که در دوره های قبلی در کلاس های آیلتس شرکت نموده اند صخبت کنیم و از تجربیات آنان استفاده کنیم. با در نظر گرفتن نکات بالا ما به شما پیشنهاد ویژه ای داریم ، آموزشگاه زبان گات طی یک ده ی اخیر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان شناخته شده است ، اساتید این مجموعه اساتید کاملا حرفه ای و با سابقه  و دارنده ی مدرک تحصیلی معتبر می باشند. متد های آموزشی مجموعه ی گات متد های جامع و معتبر برای شرکت در آزمون آیلتس می باشد. ما به شما تضمین می کنیم با شرکت در کلاس های آموزشی آموزشگاه زبان گات نمره ی مورد نظر خود را کسب نمایید. لازم به ذکر است که با در نظر گرفتن نکات بالا و مطالب مرتبط با اساتید ، اساتید آموزشگاه زبان گات از بهترین مدرسین داخل و خارج از کشور می باشد ؛اساتید این مجموعه مسلط بر متد های نوین و منابع آموزشی جدید می باشند. در مجموع در کلاس آیلتس آموزشگاه زبان گات بر روی تمامی مهارت های آموزشی زبان انگلیسی تمرکز می شود. و زبان آموزان این مجموعه در پایان کلاس ها می توانند با تسلط کامل بر روی مباحث  در آزمون شبیه ساز آیلتس شرکت کند و میزان تسلط خود را بر این آزمون بسنجند.  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و یا با مراجعه ی حضوری به آموزشگاه زبان گات از مشاوره های تخصصی آموزشگاه زبان گات بهرمند شوید.


4 پاسخ به “كلاس آیلتس”

 1. zahra گفت:

  من کلاس های آیلتس شرکت می کنم و راضی هستم واقعا عالی

 2. samira گفت:

  میشه دوره های کلاس آیلتس هم اعلام کنید

 3. higlc-admin گفت:

  برای اطلاعات بیشتر درباره کلاس های آیلتس میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید

 4. higlc-admin گفت:

  کلاسای آیلتسش فوق العادس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی شده توسط تیم IT آموزشگاه گات

ثبت نام