بهترین آموزشگاه زبان کره ای در تهران

تاریخچه زبان کره ای

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

در بخش هایی از استرالیا، برزیل، کانادا، چین، ژاپن، ایالات متحده، جمهوری شوروی سابق و فیلیپین افراد بسیاری هستند که به زبان کره ای صحبت می کنند. در حدود ۸۰ میلیون نفر در سراسر جهان به زبان کره ای صحبت می کنند، تا سال ۱۴۴۳ میلادی زبان کره‌ای با سیستم نگارش چینی نوشته شد، اما در آن سال سیستم نگارشی جدیدی به نام هانگول که از روش الفبایی نوینی بهره‌مند شده بود توسط شاه سه جونگ اختراع شد. از آن زمان تا امروز، زبان کره ای با سیستم نگارشی نوین استفاده می شود. 

زبان کره ای

تاریخچه زبان کره ای

اهمیت زبان کره‌ای برای مردم دو کشور کره جنوبی و شمالی به حدی است که یک روز در سال را به نام روز زبان یا همان روز هانگول در نظر گرفته اند. این روز در کره جنوبی در ۹ اکتبر و در کره شمالی در ۱۵ ژانویه است که روز هانگول در هر دو کشور کره شمالی و جنوبی تعطیل رسمی بوده و در این روز جشن های بسیاری برگزار می شود. حدود ۳۵ درصد  واژگان اصیل کره ای، ۶۰ درصد را واژگان چینی-کره ای  و ۵ درصد آن را واژگان انگلیسی اختصاص داده اند.اگر در آینده قصد کار، تحصیل و یا مهاجرت به کشور کره جنوبی یا کره شمالی دارید باید به زبان کره ای تسلط کافی داشته باشید و یا در صورتی که مالک یک شرکت بین المللی هستید یا در یک شرکت کره ای کار می کنید، تسلط به زبان کره ای باعث میشود تا بتوانید با شرکای تجاری خود به زبان کره ای راحتر ارتباط برقرار کنید.رایج ترین روش های یادگیری زبان کره ای،شرکت در دوره‌های حضوری،آنلاین و استفاده از ویدئوهای آموزشی برای یادگیری زبان است.

ضرورت یادگیری زبان کره ای

زبان کره‌ای یا هانگول به کره‌ای: 한국어/조선말) زبان رسمی دو کشور کره شمالی و کره جنوبی است . زبان کره‌ای همچنین یکی از دو زبان رسمی در منطقه خود مختار کره‌ای یانبین در چین است. حدود ۸۰ میلیون گویشور زبان کره ای همراه با گروه بزرگی در استرالیا، برزیل، کانادا، چین، ژاپن، ایالات متحده، جمهوری‌ های شوروی سابق و اخیراً فیلیپین وجود دارند. زبان کره ای برای بسیاری از افراد یکی از مهم ترین اهداف می باشد. ما در دوره های آموزش زبان کره ای، از تمامی متد های آموزش زبان کره ای روز دنیا استفاده می کنیم و علاوه بر استفاده از کتاب های به روز زبان کره ای از نرم افزار ها و ابزار آنلاین نیز برای انتخاب بهترین روش آموزش زبان کره ای استفاده می شود. استفاده از اساتید native کره ای در دوره های آموزشگاه زبان گات می تواند برای زبان آموزان بسیار مفید باشد.

شماره تماس شعب گات

اساتید با تجربه این موسسه در آموزش زبان کره ای در دوره های مکالمه زبان کره ای شما را در زمانی معقول به هدف خود می رساند. برای زبان انگلیسی امتحانات جامع و بین المللی مانند آیلتس و تافل وجود دارد و سطح تسلط یک فرد به زبان انگلیسی با این آزمون ها سنجیده می شود، برای زبان کره ای نیز آزمونی به اسم تاپیک برگزار می شود. در تمام دنیا برای سنجش میزان تسلط شما به زبان کره ای نتیجه ی آزمون تاپیک را از شما می خواهند. آزمون تاپیک سطح بندی دارد و از سطح یک تا سطح شش است.

آموزش زبان کره ای

برای یادگیری یک زبان جدید،ابتدا باید هدف را مشخص کرد که  میتواند این اهداف معمولا مهاجرت،تحصیل در خارج از کشور،کار و یا تجارت باشد. آموزشگاه زبان گات تنها آموزشگاه برگزار کننده همه زبان های نادر در تهران است و زبان کره ای یکی از زبان نادر در دنیا است و آموزشگاه زبان گات همه تلاش خود را بکار گرفته تا با کامل ترین و بروزترین روش های یادگیری و امکانات،یادگیری زبان های مختلف از جمله آموزش زبان کره ای را برای زبان آموزان به حداقل برساند.

آموزش آنلاین زبان کره ای 

آموزشگاه زبان گات یکی از موفق ترین مجموعه های آموزشی است که توانسته با روش های مختلف یادگیری ،رضایت زبان آموزان را در رده های سنی مختلف کسب کند .یکی از روش های پرطرفدار که زمان زیادی از تولد آن نمیگذرد آموزش آنلاین است که این روش باعث صرفه جویی در وقت برای زبان آموز می شود. یادگیری زبان کره ای مانند سایر زبان ها به روش آموزش آنلاین برگزار می شود.

پکیج غیرحضوری زبان کره ای 

پکیج های آموزشی یکی دیگر از روش های جدید یادگیری است که همانند سایر روش ها هدف آن یادگیری و داشتن تسلط کافی بر زبان موردنظر است. مزیت این روش نسبت به سایر روش ها ،یادگیری آن در هر ساعتی از شبانه روز است و مختص زمان خاصی نیست.آموزشگاه زبان گات سعی کرده با استفاده از این پکیج ها اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار زبان آموز قرار دهد که دیگر نیازی به خریداری سایر پکیج ها نباشد.بیشترین کاربرد پکیج های آموزشی زبان برای افرادی است که زمان محدودی برای یادگیری زبان دارند.

یادگیری زبان کره ای

سطح های زبان کره ای 

سطح یک و دو: سطح پایه ای زبان کره ای هستند (basic level ) یا (초급)
سطح سه و چهار: سطح حد واسط یا اینترمدیت هستند (intermediate ) یا (중급)
سطح 5 و 6 : سطح پیشرفته هستند (advance) یا (고급)

ثبت نام زبان کره ای

قبل از ثبت نام بهتر است هدف خود را بشناسیم شناخت هدف نقش بسیار مهمی در رسیدن به هدف دارد. اهداف زبان آموزان متفاوت است. برخی از اهداف زبان آموزان به شرح ذیل است :

مهاجرت برای ادامه ی زندگی
ادامه ی تحصیل
مکالمه به زبان کره ای
کار کردن در شرکت های اتباع خارجی
علاقه ی شخصی به یادگیری زبان کره ای

زبان کره ای

آزمون زبان کره ای

کلمه ی تاپیک TOPIK کوتاه شده و مخفف شده ی عبارت Test of Proficiency in Korean است همچنین معنای این عبارت  آزمون مهارت زبان کره ای می باشد و اولین بار در سال 1997 با 2274 داوطلب برگزار شد. این آزمون سالیانه چهار مرتبه در ماه های ژانویه,آوریل,جولای و سپتامبر برای داوطلبین خارجی در کشور کره و دو مرتبه در ماه های آوریل و سپتامبر برای دانشجویان زبان کره ای در سایر کشور ها برگزار می گردد.
آزمون TOPIKشامل چهار بخش است: Listening,Reading,Vocabulary, Grammer,writing (لغت-گرامر-نوشتن- شنیدن-خواندن ودرک مطلب) و در حال حاضر بخش Oral (شفاهی) وجود ندارد . بطور کلی این آزمون بر دو نوع می باشد:
 • آزمون استاندارد که  S-TOPIK نامیده می شود و دارای سه سطح مقدماتی (میانگین نمره 2-1), متوسط (میانگین نمره 4-3) و پیشرفته (میانگین نمره 6-5) است.
 • آزمون بازرگانی یا Business TOPIK که در آن چهار بخش (Listening,Reading,Vocabulary & Grammer,Writing) صد نمره داشته و در مجموع نمرات از چهارصد محاسبه می شود. آزمون TOPIKدر بسیاری از کشورها از جمله ایران برگزار می گردد.
روش های یادگیری زبان کره ای

آموزشگاه زبان کره ای 

زبان کره ای یکی از زبان های نادر می باشد که آموزش این زبان نسبت به سایر زبان ها کمتر برگزار می گردد. آموزشگاه زبان گات تنها برند معتبر آموزش زبان های نادر در ایران می باشد. از این رو شما می توانید بدون محدودیت در دوره های آموزشی این مجموعه شرکت نمایید و به راحتی در حداقل زمان ممکن زبان کره ای را یاد بگیرید. با شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه زبان گات به راحتی می توانید خودتان را برای آزمون های این زبان آماده کنید و به راحتی نمره ی بالایی را در این آزمون کسب نمایید. کلاس های آموزشی مووسه زبان گات شامل کلاس های حضوری، کلاس های آنلاین و کلاس های گروهی می باشد که با توجه به خواسته زبان آموز برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی برگزاری کلاس ها و زمان آن ها با مجموعه آموزشی گات تماس حاصل فرمایید.

بهترین آموزشگاه زبان کره ای

کشور کره یکی از کشورهایی است که متقاضیان بسیاری دارد و گزینه خوبی برای افرادی که به زبان انگلیسی مسلط هستند  و می توانند به راحتی در این کشور زندگی کنند. مرکز زبان گات با سال ها سابقه کار و تدریس در زمینه زبان کره ای توانسته یکی از بهترین آموزشگاه های زبان کره ای در سطح کشور باشد و با در نظر گرفتن علاقه روزافزون متقاضیان عزیز به یادگیری زبان کره ای، اقدام به برگزاری دوره های ویژه زبان کره ای کرده که این دوره ها به دو صورت ترمیک و فشرده ارائه میشود. دوره های ترمیک شامل 14 جلسه 90 دقیقه ای برای هر ترم است و دوره های فشرده برای عزیزانی که مدت زمان کوتاه تری برای آموزش دارند.آموزش زبان کره ای در گات با بکار گیری جدیدترین متد های آموزشی صورت می گیرد. دوره های آموزشی آموزشگاه زبان گات با توجه به محدودیت ها و شرایط ویژه ی زبان آموزان برگزار می شود.

مدرک زبان کره ای

منابعی که برای آزمون زبان کره ای  استفاده میشود تا زبان آموزان با شرکت در آزمون، مدرک زبان کره ای دریافت کنند،کاملا مورد تایید کشور کره است و از معدود مراکزی است که دوره های آمادگی آزمون تاپیک را برگزار می کند. آزمون تاپیک برای کسانی است که باید مدرک زبان کره ای را به سفارت یا یک مرکز آموزشی در کره ارائه دهند. این مرکز با اساتیدی حرفه ای و با سابقه بهترین دوره های زبان کره ای را برگزار می کند. اگر قصد یادگیری زبان کره ای را دارید،می توانید با مشاوراین موسسه گات صحبت کنید و کلاس های خود را در سریع ترین زمان ممکن به صورت حضوری یا آنلاین شروع کنید.
 • ویژگی های اساتید زبان کره ای مرکز زبان گات: در این آموزشگاه بین المللی و معتبر، از بهترین اساتید در حال حاضر ایران همکاری بعمل آمده است.
 • همکاری با مدرسین Native کره ای: همچنین مدرسین ایرانی آموزشگاه جهت یادگیری زبان کره ای ، از تحصیلات آکادمیک فراتر از کارشناسی ارشد زبان بهره مند هستند.

 • استفاده از اساتید برتر دانشگاه های کشور: همکاری با مدرسینی که بیش از 6 سال سابقه تدریس دارند.

کتابهای یادگیری زبان کره ای

نام رسمی کشور کره جنوبی، جمهوری کره و پایتخت این کشور سئول است. سئول یک شهر مدرن و صنعتی و از بزرگترین شهرهای دنیا است که قدمت 2000 ساله دارد و 25 درصد جمعیت کره در این شهر زندگی میکنند.چند نمونه از کتابهای یادگیری زبان کره ای عبارتند :

 • basic korean grammar and workbook: در این کتاب تمامی گرامر های به زبان انگلیسی توضیح داده شده، و تمرینات خیلی مختصری دارد که اگر انگلیسی خوبی نداشته باشید نمیتوانید از این کتاب استفاده کنید.
 • 500 verbs: این کتاب مناسب برای افرادی که تا حدودی با قواعد سطح مبتدی زبان کره ای آشنا باشند.محتوای این کتاب به صورت یک فهرست از افعال تهیه شده است که میتوان از آن به عنوان یک منبع استفاده کرد.
 • college korean for beginners: یک کتاب خوب و کاربردی که شامل لغات و گرامر است،افراد خودآموز میتوانند از آن استفاده کنند، سطح پیشرفته تر آن هم  موجود است.
 • korean grammar in use: کتابی کاربردی،مجبوب و شناخته شده برای زبان آموزان کره ای که در سطح های مقدماتی، متوسط و پیشرفته است،این کتاب فقط و فقط شامل گرامر و تمرین است.بطورکلی برای یادگیری افراد خودآموز مناسب نیست،ولی برای جمع بندی گرامر ها و  تمرین بیشتر مناسب است.

آیا یادگیری زبان کره ای بسیار سخت است ؟

 •  یادگیری هر زبان به غیر از زبان مادری سخت است و میزان مطالعه،تلاش ،انتخاب روش آموزشی و داشتن برنامه زمانی  در یادگیری فرد تاثیرگزار است. آشنایی با الفبای این زبان نسبت سایر زبانها متفاوت است و تعدادی از مردم فکر می کنند که الفبای هر سه زبان چینی،کره ای و ژاپنی یکی است اما این تصور کاملا اشتباه است و زبان کره ای الفبای آن 24 حرف دارد که یادگیری آن بسیار سریع و آسان است.اگر قبل از یادگیری زبان کره ای به زبانهای دیگری مانند زبان انگلیسی مسلط باشید یادگیری زبان کره ای برای زبان آموز قطعا راحتر خواهد شد.
logo got

شعب گات

 • گات کاشانی (مرکزی)
 • گات جنت آباد
 • گات پونک
 • گات جردن
 • گات ولیعصر
 • گات رسالت
 • گات گرگان (گلستان)
 • شعبه آنلاین گات

جدیدترین مقالات

سبد خرید