معرفی آموزشگاه زبان سوئدی 

اگر به دنبال یادگیری زبان سوئدی در یک آموزشگاه زبان معتبر هستید و سابقه ی آموزشی این مجموعه از اهمیت بالایی برایتان برخوردار است می توانید به یکی از شعبات آموزشگاه زبان سوئدی گات در تهران مراجعه کنید. آموزش زبان سوئدی در این مرکز با بکار گیری متد ها و منابع آموزشی مناسب صورت می گیرد. آموزش برای تمامی رده های سنی کودکان،نوجوانان، بزرگسالان و … امکان پذیر است. 

 

شماره تماس شعب گات

 

 

 آموزشگاه زبان سوئدی 

آموزشگاه زبان گات مفتخر است که در طول  یک دهه توانسته با به کارگیری منابع و متد های آموزشی جدید خود را به عنوان بهترین آموزشگاه زبان معرفی نماید. همچنین این مجموعه توانسته بیش از ده هزار زبان آموز موفق در خود بپروراند.این مجموعه دارای برخی از ویژگی بسیار مهم می باشد که عبارتند از:

 • حضور اساتید برتر داخلی و خارجی 
 • برگزاری کلاس های آموزشی برای رده های سنی متفاوت 
 • استفاده از منابع آموزشی بروز و مطابق با آخریت تغییرات دستور زبان سوئدی
 • احداث چند شعبه برای دسترسی راحت زبان آموزان
 • نماینده رسمی برگزاری دوره های آزمون SWEDWX

 

زبان سوئدی

 

 

 

 

دوره های آموزشی زبان سوئدی 

مرکز زبان گات ضمن آرزوی موفقیت به شما زبان آموزان عزیز، قصد دارد تمام سعی خود را بکار گیرد تا دوره های آموزشی متنوعی را برای زبان آموزان مجموعه و متقاضیان یادگیری این زبان در ساعت و روز های متنوعی برگزار نماید. برخی از این دوره های آموزشی عبارتند از :

 • برگزاری کلاس های ترمیک هفته ای 
 • برگزاری کلاس های فشرده و نیمه فشرده 
 • برگزاری کلاس های آنلاین و خصوصی
 • برگزاری دوره های ویژه ی مکالمه 
 • برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان سوئدی

 

شما می توانید با توجه به زمان بندی های روزانه و ماهانه و سایر شرایط مرتبط به خودتان در دوره های آموزشی زبان سوئدی مرکز زبان گات شرکت کنید و زبان سوئدی را از مبتدی تا پیشرفته در این موسسه آموزش ببنید و در کوتاه ترین زمان ممکن به اهداف خود برسید. 

 

آزمون SFI زبان سوئدی

Swedish For Immigrants که به صورت مختصر SFI نامیده می شود و به زبان سوئدی Svenskundervising For Invandrare خوانده می شود یک آزمون و برنامه در سوئد است که برای مهاجرین در نظر گرفته میشود.آزمون SFI زبان سوئدی در در سطوح مختلف برگزار می شود و همانند بسیاری از آزمون های دیگر در اروپا براساس CEFR تقسیم بندی می شود. اگر شما بتوانید آزمون زبان سوئدی را با موفقیت بگذرانید می توانید از امتیازات آن نیز استفاده کنید.آموزشگاه زبان گات با برگزاری دوره های آمادگی SFI شما را برای این آزمون آماده می کند.

 

سوئد

 

 

آموزش زبان سوئدی 

اگر به دنبال مقالات آموزشی مناسب برای یادگیری زبان سوئدی هستید می توانید به بخش مقالات آموزشی سایت آموزشگاه زبان گات مراجعه کنید و با زبان سوئدی آشنا شوید.آموزش زبان سوئدی در مجموعه ی گات با بکار گیری منابع آموزشی مناسب صورت میگیرد. منابع آموزشی این مجموعه توسط گروهی از اساتید فرهیخته ی داخلی و خارجی تهیه شده است. همچنین این منابع تایید شده توسط سفارت می باشد. 

 

 

 

 درس اول

آموزش زبان سوئدی

درس دوم

آموزش زبان سوئدی

 

 

 

تاریخچه ی زبان سوئدی

زبان سوئدی درخانواده ی زبان های هند و اروپایی قرار دارد. این زبان رایج کشور سوئد و بخشی از کشور فنلانند می باشد. همچنین زبان رایج بسیاری از کشور ها از جمله سوئد می باشد. البته بسیاری از زبان های دیگر نیز در کشور سوئد مورد استفاده قرارمی گیرد.به عنوان مثال زبان سامی زبان رایج مردم ساکن شمال کشور سوئد نیز می باشد. زبان سوئدی با زبان کشور های اسکاندیناوی هردو از یک ریشه می باشند و همچنین با بسیاری از زبان ها به یکدیگر شباهت دارند.این زبان وجه تشابه بسیاری با زبان نروژی دارد و زبان دانمارکی و فنلاندی دارای وجه تمایز بسیاری می باشد. آموزشگاه زبانسوئدی گات ، بهترین برگزار کننده کلاس های زبان سوئدی و تنها همکار آموزشی تایید شده سوئداکس در ایران می باشد.

 

 

 

 

 

آموزشگاه زبان سوئدی 

اگر به دنبال یک آموزشگاه زبان سوئدی معتبر در تهران و در دیگر استانها هستید می توانید به یکی از شعبات آموزشگاه زبان گات مراجعه کنید. آموزشگاه زبان گات با بکار گیری شیوه های نوین آموزشی و همچنین استفاده از منابع آموزشی معتبر دوره های آموزش زبان سوئدی را در تمامی شعبات برگزار می نماید. گات تنها برند معتبر آموزش زبان های نادر در کشور عزیز ما می باشد.در این مقاله شما عزیزان را با زبان سوئدی آشنا می کنیم. 

 

 زبان سوئدی چیست؟

زبان سوئدی یک زبان North Germanic می باشد که با زبان دانمارکی و نروژی مشترکات زیادی دارد و کسانی که میتوانند این زبان را صحبت کنند میتوانند منظور یکدیگر را بفهمند.

 

الفبای زبان سوئدی:

زبان سوئدی دارای 29 حرف می باشد. تمام 26 حرف الفبای انگلیسی به علاوه سه حرف دیگر الفبای زبان سوئدی را تشکیل می دهد.

 

آزمون SFI زبان سوئدی

Swedish For Immigrants که به صورت مختصر SFI نامیده می شود و به زبان سوئدی Svenskundervising For Invandrare خوانده می شود یک آزمون و برنامه در سوئد است که برای مهاجرین در نظر گرفته میشود.آزمون SFI زبان سوئدی در در سطوح مختلف برگزار می شود و همانند بسیاری از آزمون های دیگر در اروپا براساس CEFR تقسیم بندی می شود. اگر شما بتوانید آزمون SFI زبان سوئدی را با موفقیت بگذرانید می توانید از امتیازات آن نیز استفاده کنید.آموزشگاه زبان گات با برگزاری دوره های آمادگی SFI شما را برای این آزمون آماده می کند.

 

دوره آمادگی آزمون(Tisus  (Test in Swedish for university studies

آزمون Tisus برای اثبات تسلط بر زبان سوئدی برای ورود به رشته ها ی سوئدی زبان می باشد.  آزمون Tisus از سه بخش درک مطلب، نوشتاری و مصاحبه است که دو بخش نخست کتبی و مصاحبه بصورت شفاهی می باشد. متقاضی برای شرکت در ازمون Tisus باید به سفارت سوئد مراجعه کند و مشابه مدرک TOEFL در زبان انگلیسی است. جهت شرکت در دوره های آمادگی آزمون Tisus با دپارتمان زبان سوئدی آموزشگاه  زبان گات تماس بگیرید.

 

دوره آمادگی آزمون(SWEDEX (Swedish Examination

آزمون SWEDEX امتحانات منحصر به فردآزمون بین المللی زبان سوئدی است که توسط دانشگاه فولک برگزار میگردد.  آزمون  SWEDEXبر اساس چارچوب مشترک اروپایی مرجع زبان و مقیاس سطح آموزش زبان سوئدی اروپا (Cerf) بنا شده و دارای تائیدیه سازمانهای دولتی بوده و شامل چهار قسمت صحبت کردن، خواندن، شنیدن و نوشتن است.دوره های آمادگی آزمون SWEDEX در موسسه زبان سوئدی گات این امکان را به شما میدهد تا بتوانید نمره دلخواه خود را در آزمون SWEDEX بدست آورید.جهت مشاوره و ثبت نام در دوره های آمادگی آزمون SWEDEX با دپارتمان زبان سوئدی آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید.

 

دوره های آموزش زبان سوئدی در گات

مرکز زبان گات با در نظر گرفتن شرایط  و محدودیت های زبان آموزان دوره های آموزشی متنوع ای را برای زبان آموزان  و متقاضیان یادگیری زبان سوئدی دوره های متنوع ای را برگزار می نماید. این دوره ها با بکار گیری منابع آموزشی جامع در روزها و ساعات متنوع ای برگزار می گردد. برخی از این دوره ها عبارتند از:

 • دوره های آموزش از مبتدی تا پیشرفته به صورت گروهی و ترمیک
 • دوره های خصوصی و نیمه خصوصی
 • برگزاری دوره های آنلاین
 • برگزاری دوره های فشرده و نیمه فشرده

 

دوره های آموزش زبان سوئدی

 

این دوره ها برای تمامی سنین (خردسالان ، کودکان ، نوجوانان ، بزرگسالان ) در تمامی ایام هفته برگزار می گردد. در صورت نیاز زبان آموزان به دوره های فشرده زبان سوئدی می توانند از آموزش خصوصی زبان سوئدی ما استفاده کنند و همچنین آموزش خصوصی و نیمه خصوصی زبان سوئدی آموزشگاه زبان سوئدی گات برای افرادی که علاقه مند به آموزش زبان سوئدی هستند بسیار مفید است. برای شرکت در دوره های آموزش زبان سوئدی و همچنین مشاوره دوره های زبان سوئدی موسسه زبان سوئدی گات با دپارتمان زبان سوئدی تماس بگیرید.

 

آموزش آنلاین زبان سوئدی

 آموزش آنلاین روشی نو برای یادگیری زبان سوئدی است که به سرعت در حال پیشرفت تا جایی که سعی کرده جای آموزش حضوری را بگیرد .با این حال به یکی از روش های یادگیری در تمامی مقاطع تحصیلی و اکثریت آموزشگاه ها تبدیل شده است و  آموزشگاه گات یکی از این آموزشگاه های زبان است که سعی کرده جهت رفاه حال زبان آموزان و حفظ سلامت آنان برای در امان ماندن از ویروس کرونا آموزش تمامی زبانها را  به صورت آنلاین برگزار کند و با داشتن پشتیبانی مجهز مشکلات زبان آموزان را برطرف نماید.

 

تدریس خصوصی و تضمینی زبان سوئدی

آموزشگاه زبان گات با در نظر گرفتن شرایط عزیزانی که در محدودیت های زمانی قرار دارند کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی را برگزار می کند در این دوره ها آموزش با بکارگیری جدیدترین متدها صورت می گیرد.کلاس های تدریس خصوصی آموزشگاه زبان گات از مبتدی تا پیشرفته برای تمامی رده های سنی به صورت آنلاین و حضوری برگزار می کند.مرکز زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی متنوع برای تمامی زبان های زنده ی دنیا است.

در ابتدا زبان آموزان با مشاورین صحبت می کنند و اهدافشان را مشخص می کنند و اگر زبان آموزی دوره ای را گذرانده باشد تعیین سطح می شود.  روند آموزشی کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی همسو با هدف زبان آموز پیش می رود و برای بیش از یک نفر نیز برگزار می گردد. تعداد جلسات و ساعت حضور در جلسات با توجه به در خواست زبان آموزان است.می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیریدو از نحوه ی برگزاری کلاس های خصوصی مطلع شوید.

 

یادگیری زبان سوئدی چه مزیتی برای مهاجرت به این کشور دارد؟

وقتی صحبت از یادگیری زبان دوم می شود اولین مطلبی که به ذهنمان می رسد اینکه یادگیری این زبان سخت است یا آسان. یادگیری زبان سوئدی بسیار آسان است و اگر زمانی را برای یادگیری تلفظ کلمات سوئدی اختصاص دهید خیلی سریع تر به زبان سوئدی مسلط خواهید شد،در صورت تسلط به زبان انگلیسی،یادگیری زبان سوئدی بسیار آسانتر هم می شود،چون شباهت های زیادی بین این دو زبان وجود دارد. ازمزایای یادگیری زبان سوئدی این است که میتوان با فرهنگ و آداب و رسوم مردم سوئد آشنا شد،اگرچه سوئدی ها به زبان انگلیسی تسلط دارند ولی صحبت با آنان به زبان سوئدی باعث ایجاد صمیمیت بیشتری بین مهاجران و مردم سوئد می شود.تسلط به زبان سوئدی باعث می شود که بتوانید در کشور سوئد،شغل بهتری پیدا کنید. دانستن زبان سوئدی،از داشتن مترجم شما را بی نیاز می کند و با تسلط بر زبان سوئدی تا حدودی متوجه زبانهای دانمارکی، نروژی خواهید شد و نقش زیادی یا بهتر است بگوییم کمک شایانی به یادگیری زبانهای آلمانی و هلندی می کند.

 

یادگیری مکالمه زبان سوئدی

بسیاری از موسسات آموزشی زبان های خارجی طبق روش های قدیمی، تاکید زیادی بر روی آموزش گرامر دارند، در صورتی که این روزها یادگیری مکالمه زبان اولویت بیشتری به نسبت دیگر بخش های زبان دارد. روش تدریس در تمامی کلاس های زبان، مکالمه محور بوده و زبان آموز پس از گذراندن چند ترم می تواند به راحتی مکالمه روزانه داشته باشد.قبل از ثبت نام در کلاس های آموزش زبان خارجی در مرکز زبان گات، بهتر است بدانید تمامی اساتید از فیلترهای سخت استاندارد با موفقیت عبور کرده اند و در زمینه ی آموزش زبان مورد نظر دارای تجربیات و سابقه کار درخشان می باشند پس گات یکی از بهترین آموزشگاه های زبان برای مکالمه زبان با سابقه ی 11 سال فعالیت است. آموزشگاه زبان گات به منظور ارائه خدمات آموزشی مناسب و متنوع به زبان آموزان مجموعه دوره های بحث آزاد و مکالمه ی زبان برگزار می نماید که هدف این دوره ها،بهبود مهارت اسپیکینگ زبان آموزان است که با مراجعه حضوری و یا بازدید از سایت گات میتوانید از زمانبندی کلاس های مکالمه آگاه شده و کلاس مناسب خود را انتخاب کنید.

 در کلاس مکالمه زبان گات،بطور مستقیم و تنها گرامر را یاد نمیگیرید بلکه گرامر جزئی از یادگیری زبان است و تمرکز بیشتر بر روی مکالمه زبان است البته افراد زیادی بدلیل خسته شدن از گرامر کلا یادگیری زبان را برای همیشه کنار گذاشته اند.کلاس های مکالمه معمولا بصورت خصوصی و یا گروهی برگزار میشود و زمان دلخواه و استاد زبان را برای کلاس خصوصی، خود زبان آموز می تواند در آموزشگاه مشخص نماید.کلاس‌های حضوری یک کتاب آموزش زبان مشخص دارذ که معلم هرجلسه بخشی از کتاب را تدریس میکند و برای اینکه زبان آموز به زبان مسلط شود باید بر روی مهارت مکالمه بیشتر از سایر مهارتها تمرین کند.قبل از ویروس کرونا،اکثریت کلاس ها بصورت تنها حضوری برگزار میشد اما با شیوع کرونا تمامی آموزشگاه های زبان اقدام به برگزاری کلاسها بصورت آنلاین کردند ،در حال حاضر کلاس‌ها به صورت اینترنتی و یا همان آنلاین برگزار میشود،می توانید در کلاس های آنلاین شرکت کنید و زبان یاد بگیرید.در کلاس‌های آنلاین،مطالب کلاس حضوری تدریس می‌شود. زبان آموزان می‌توانند بوسیله ارتباط تصویری و صوتی با استاد صحبت کنند و سوالات خود را بپرسد.تمارین و مطالب آموزشی به شکل فایل برای زبان آموزان ارسال می‌شود تا بتوانند زبان آموزان در منزل انجام دهند.

 

شعب گات

 • گات کاشانی (مرکزی)
 • گات جنت آباد
 • گات پونک
 • گات جردن
 • گات ولیعصر
 • گات رسالت
 • گات گرگان (گلستان)
 • شعبه آنلاین گات
سبد خرید
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من