بهترین کتاب یادگیری آموزش زبان آلمانی

یکی از مهمترین گام ها برای آموزش زبان پیدا کردن منابع آموزشی مناسب و با کیفیت است. برای یادگیری زبان آلمانی نیز کتاب ‌های بسیار زیادی تالیف شده است که با استفاده از این کتاب ها می توانید مهارت خود را در این زبان افزایش دهید. ما قصد داریم تا در این فهرست، کتاب هایی را به شما معرفی کنیم که شما می ‌توانید با مطالعه آن ها مهارت های خود را ارتقا داده و محتواهای آموزشی بسیار زیادی را در این کتاب ها پیدا کنید. این منابع آموزشی به شما کمک می کند تا بتوانید دوره خود را با سرعت بالایی طی کنید.

Basic German Vocabulary

کتاب Basic German Vocabulary  بهترین منابع آموزشی برای یادگیری لغات زبان آلمانی است. در این کتاب ساختارها و طبقه بندی های مختلفی برای یادگیری واژگان آلمانی وجود دارد که به شما کمک می ‌کند تا فرآیند یادگیری خود را بسیار سریع تر و موثر تر کنید. در این کتاب ۴۰۰۰ واژه پرکاربرد در زبان آلمانی قرار داده شده است تا شما با یادگیری آن ها بتوانید به لغات پرکاربرد زبان آلمانی مسلط شده و از این واژگان در گفتگوهای خود استفاده کنید.

 طبقه بندی واژه ها در این کتاب به صورت موضوعی است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید برای یادگیری به بخش دلخواه خود رفته و لغات مربوط به آن موضوع را فرا گیرید. در این کتاب علاوه بر لغات، شما میتوانید نحوه تلفظ هر کلمه، مثال برای آن واژه، نقش دستوری کلمه و… را مشاهده کنید.

 

کلاس آنلاین آلمانی

 

 

 

 

 بی شک تنها نقطه ضعفی که در این کتاب وجود دارد این است که این کتاب به زبان انگلیسی نوشته شده و شما برای استفاده از آن نیاز دارید تا به زبان انگلیسی تسلط نسبتا خوبی داشته باشید و اگر زبان انگلیسی را ندانید استفاده از این کتاب برای شما سخت می شود. اگر سطح شما برای یادگیری زبان آلمانی مبتدی تا متوسط است کتابBasic German Vocabulary بهترین گزینه برای یادگیری لغات می باشد. نکته حائز اهمیت  آن است که این کتاب دارای سی دی صوتی نمی باشد. و شاید همین موضوع کار را برای شما سخت تر از قبل نماید.

Deutsch in 30 Tagen

کتاب Deutsch in 30 Tagen  یا آلمانی  در ۳۰ روز، کتابی حرفه ای برای آموزش زبان آلمانی می باشد. شما می توانید با استفاده از این کتاب فرآیند یادگیری زبان آلمانی را به صورت خود آموز طی کنید. در این کتاب سعی شده تا مهارت های مختلف به موازات یکدیگر به شما آموزش داده شود تا شما بتوانید در بخش های مختلف زبان آلمانی به تسلط کافی دست پیدا کنید.

 نکته مهمی که برای یادگیری این کتاب لازم است تا به آن توجه کنید این است که برخلاف اسم کتاب، فرایند یادگیری در این کتاب بسیار کند است و شما برای آن که بتوانید به لغات و گرامر های موجود در هر درس مسلط شوید لازم است تا حداقل یک هفته زمان برای آموزش خود زمان گذاشته و مطالب را دوره کنید. به همین دلیل مدت زمان یادگیری این کتاب به جای ۳۰ روز باید 30 هفته باشد تا نتیجه مطلوب به دست آورید.

 

کلاس آنلاین آلمانی تهران

 

 

 

 

 یکی دیگر از مشکلات این کتاب انگلیسی بودن آن است که باعث می شود تا افرادی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند، نتوانند با آن ارتباط خوبی برقرار کرده و از این کتاب استفاده کنند.  کتاب Deutsch in 30 Tagen  برای سطوح مبتدی تا متوسط قابل استفاده است و به همراه آن یک سی دی صوتی نیز قرار دارد که به کمک این سی دی می توانید مهارت های شنیداری خود را افزایش دهید.

Kurzgrammatik Deutsch

کتاب  Kurzgrammatik Deutsch یکی از منابع آموزش گرامر آلمانی بوده و تمرکز اصلی این کتاب نیز بر روی آموزش گرامر زبان آلمانی می باشد.  نکته مثبت این کتاب آن است که در آن نکات گرامر زبان آلمانی به شکل خلاصه اما به صورت بسیار دقیق بیان شده است و  دانشجویان می توانند از این کتاب برای یادگیری گرامر آلمانی استفاده کنند. این کتاب به زبان آلمانی نوشته شده است و اگر شما در ابتدای مراحل یادگیری زبان آلمانی هستید، به هیچ عنوان این کتاب به شما توصیه نمی شود زیرا کم بودن دایره لغات شما می‌تواند به تجربه مطالعه این کتاب  آسیب بزنند.

German For Dummies

کتاب German For Dummies  یکی از کتاب های مجموعه مشهورFor Dummies  می باشد.  در این مجموعه از کتاب ها سعی شده تا مهارت های مختلف به ساده ترین شکل ممکن آموزش داده شود تا همه افراد بتوانند به راحتی مهارت های مورد نظر خود فرا گیرند.  کتاب  German For Dummies یکی از بهترین منابع آموزشی برای افرادی است که در ابتدای کار یادگیری زبان آلمانی هستند و قصد دارند تا به شیوه ابتدایی این زبان را فرا گیرند.

 اگر در ابتدای فرایند آموزش زبان آلمانی هستید این کتاب به شما توصیه می ‌شود اما اگر میزان نسبتا خوبی از زبان آلمانی را یاد گرفته اید، ممکن است روند آموزش در این کتاب برای شما بسیار کند و خسته کننده باشد. این کتاب در حال حاضر به زبان انگلیسی نوشته شده است و مهارت های هدف موجود در آن واژه آموزی، گرامر، مکالمه و تقویت مهارت شنیداری است  به همراه این کتاب و سی دی های آموزشی قرار دارد تا شما با استفاده از این سی دی ها بتوانید یادگیری خود را سرعت بخشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

!Einfach sprechen

اگر به دنبال بهبود مهارت گفتاری خود هستید، !Einfach sprechen  بهترین منبع آموزشی برای شما است، زیرا در این کتاب عبارات کاربردی در مکالمات روزمره به همراه یک فایل صوتی قرار داده شده است تا با استفاده از آموزش های موجود در این کتاب بتوانید مهارت گفتاری خود را ارتقا دهید.

 اگر به دنبال یک کتاب حرفه ای برای رشد مهارت گفتاری و شنیداری خود هستید، بی شک بهترین انتخاب برای شما کتاب !Einfach sprechen  است زیرا با استفاده از آن می توانید جملات و کلمات بسیار زیادی را به همراه نحوه لهجه آن فرا گیرید.  این کتاب به زبان آلمانی است و اگر کمی به زبان آلمانی مسلط هستید و دایره لغات شما در شرایط خوبی قرار دارد، می توانید از این کتاب آموزشی برای بهبود مهارت گفتاری خود استفاده کنید.

 حرف آخر

 در این مطلب سعی کردیم تا شما را با بهترین منابع آموزش زبان آلمانی آشنا کنیم تا با استفاده از این کتاب ها بتوانید مهارت های مختلف خود را ارتقا دهید. شما با توجه سطح فعلی خود می توانید با انتخاب یک کتاب مناسب و مطالعه آن شاهد ارتقا مهارت های خود باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *