هزینه ی کلاس زبان انگلیسی در گات

آموزش زبان انگلیسی 

بسیاری از افراد به دنبال کلاس های آموزشی زبان انگلیسی با کیفیت بالا و هزینه ی کمتر می باشند. همچنین هنگام انتخاب یک آموزشگاه زبان برای ثبت نام یکی از معیار های مهمی که مد نظر زبان آموزان و همچنین مراجعین عزیز به مجموعه می باشد. شهریه کلاس های می باشد. آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی متنوع ای برای زبان آموزان می باشد. هزینه ی کلاس زبان انگلیسی در گات متناسب با سطحی که شما عزیزان قرار دارید و همچنین متناسب با دوره ای که در آن ثبت نام می نمایید متغییر می باشد؛ نمی توان در مورد هزینه ی کلاس زبان انگلیسی در گات قیمت ثابتی را اعلام کرد.

 

 

هزینه ی کلاس زبان انگلیسی در گات

 

 

هزینه کلاس زبان انگلیسی در گات

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوصی هزینه ی کلاس زبان انگلیسی در گات  به قسمت ثبت نام آنلاین وبسایت آموزشگاه زبان گات مراجعه نمایید و از شهریه ی کلاس های این دوره مطلع شوید. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره های رایگان به یکی از شعبات مجموعه مراجعه نمایید و یا با تماس تلفنی از شهریه های هر دوره مطلع شوید. در این مقاله  برخی از دوره های آموزش زبان انگلیسی در گات را به شما عزیزان معرفی می کنیم و شما عزیزان می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت کلاس ها به قسمت ثبت نام آنلاین وبسایت مجموعه مراجعه نمایید. 

 

دوره های آموزشی زبان انگلیسی در گات 

دوره های آموزشی این مجموعه متنوع و با در نظر گرفتن شرایط و محدودیت های زمانی زبان آموزان برگزار میگردد. دوره های آموزش زبان انگلیسی در گات به شرح زیر می باشد:

  • برگزاری دوره های آموزشی ترمیک گروهی : این کلاس ها 14 جلسه و مدت زمان هر حجلسه 90 دقیقه و دو روز در هفته می باشد. 
  • برگزاری کلاس های خصوصی : شما می توانید با داشتن هر محدودیت زمانی و مکانی در کلاس های خصوصی گات ثبت نام نمایید. تعداد جلسات و زمان برگزاری و همچنین محل برگزاری کلاس ها با توجه به در خواست زبان آموزان می باشد. 
  • کلاس آنلاین : کلاس های آنلاین به صورت خصوصی و گروهی برگزار می گردد. متد و منابع آموزشی استفاده شده در این دوره ها متناسب با دوره های حضوری می باشد. 
  • کلاس فشرده: جلسات فشرده 3 روز در هفته و مدت زمان هر جلسه 3 ساعت می باشد. 
  • دوره های مکالمه : برگزاری دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی برای تقویت مکالمه به زبان انگلیسی.
  • دوره های آموزشی ویژه ی ارگان و مراکز دولتی و خصوصی.

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *