بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در گرگان

کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی در مرکز زبان گات به صورت حرفه ای و زیر نظر اساتید مجرب موسسه زبان گات برگزار می شود. اگر به دنبال بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در گرگان هستید به شما مجموعه ی گات را معرفی می کنیم. در این آموزشگاه زبان علاوه بر زبان انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه، آلمانی و … بیش از 20 زبان خاص تدریس می شود. کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت ترمیک (طول هفته)، خصوصی و آنلاین برگزار می شود که8 با توجه به شراغیط و اهدافتان از یادگیری زبان ترکی استانبولی می توانید یکی را به دلخواه انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما شرکت در جلسه ی مشاوره آموزشی رایگان گات است که در این جلسه شما توسط سوپروایزر و یا کارشناس آموزش مورد ارزیابی قرار می گیرید و بهترین مسیر آموزشی را با توجه به موقعیت شما، پیشنهاد می کنند.

ویژگی های آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در گرگان

آموزش زبان ترکی استانبولی به دلایل گوناگونی در موسسه زبان گات برگزار می شود، به طور مثال مسافرت به کشور زیبای ترکیه، مهاجرت و حتی ادامه تحصیل می تواند شما را مجاب کند که زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرید. دپارتمان آموزش زبان ترکی استانبولی مرکز زبان گات برای زبان آموزانی مناسب است که قصد شرکت در آزمون TOMER را دارند و یا علاقه مند به یادگیری مکالمه زبان ترکی استانبولی می باشند.

متد آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان گات سری کتاب های HITIT می باشد که این کتاب ها مورد تایید سفارت ترکیه و بهترین منبع برای آزمون تومر می باشد. کتاب HITIT ویژه آموزش زبان ترکی استانبولی به غیرفارسی زبانان در دنیا می باشد که بر روی هر چهار مهارت مکالمه،خواندن،نوشتن و شنیداری این زبان تاکید دارد.

زبان ترکی استانبولی جزء دسته ی زبان های آسان در آموختن می باشد، پس با کمی پشتکار و انتخاب بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در گرگان می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به این زبان تسلط پیدا کنید و مکالمه راحتی داشته باشید.


2 پاسخ به “بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در گرگان”

 1. عبدالحلیم کسایی گفت:

  سلام.آموزش مکالمه زبان ترکی استانبولی در کجا برگزار میشه؟

  • پشتیبانی گات گفت:

   سلام روزبخیر
   در تمامی شعب برگزارمیشه
   برای اطلاعات بیشتر با یکی از شعبات تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.