کلاس T.T.C در جنوب تهران

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

یکی از مهم ترین و حساس ترین دوره های زبان انگلیسی، شرکت در کلاس های T.T.C می باشد. کلاس T.T.C در واقع دوره ی حرفه ای از آموزش تدریس زبان انگلیسی به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می باشد. شما زبان آموزان گرامی پس از اتمام دوره های زبان انگلیسی و تسلط کامل به این زبان، در صورت علاقه می توانید در کلاس T.T.C در جنوب تهران در یکی از موسسات آموزشی درجه یک شرکت نمایید. مرکز زبان گات دوره های تربیت مدرس را زیر نظر اساتید حرفه ای و با تجربه در پیش گرفته است، به گونه ای که پس از قبولی در آزمون این کلاس می توانید به راحتی در تمامی آموزشگاه های زبان تدریس کنید.

ثبت نام در کلاس های T.T.C مرکز زبان گات

برای ثبت نام در این دوره ها ابتدا می بایست توسط سوپروایزر موسسه و یا کارشناس آموزش گات تعیین سطح شوید، پس از قبولی می توانید در این دوره ها ثبت نام نمایید. کلاس T.T.C در جنوب تهران طی 18 جلسه ی 90 دقیقه ای 2 یا 3 روز در هفته برگزار می شود. مدرس به شما نحوه ی آموزش زبان انگلیسی به گروه های سنی مختلف را آموزش می دهد، یعنی بهترین روش های تدریس گرامر، مکالمه، نوشتن، درک مطلب و یادگیری لغات متنوع.

پس از آموزش های لازم، حال این شما هستید که در جایگاه استاد شروع به تدریس مطلب مشخص شده توسط استاد می کنید که با توجه به کیفیت دمو DEMO شما نمره داده می شود. اگر بتوانید به خوبی و با نمره بالا در این آزمون موفق شوید موسسه زبان گات پس از ارزیابی شما در طول ترم کلاس های ثابتی را در اختیار شما قرار خواهد داد. به تشخیص کارشناس آموزش و میزان رضایت زبان آموزان می توانید به عنوان استادرسمی در مرکز زبان گات فعالیت خود را آغاز کنید.

شرایط کلاس T.T.C در جنوب تهران

همان طور که در قسمت بالا توضیح داده شد تسلط و توانایی شما پس از گزراندن کلاس های تربیت مدرس موسسه زبان گات، همچنین میزان تاثیر شما در کلاس های آموزش زبان انگلیسی بیانگر موفقیت شما می باشد. این که بتوانید انگیزه و اشتیاق زبان آموز را به یادگیری زبان انگلیسی بیشتر کنید و با روش های اصولی و بین المللی متد کلاس را در پیش بگیرید قطعا از بهترین اساتید در زمینه ی آموزش خواهید شد و تمامی موسسات زبان برای استخدام شما با روی باز استقبال می کنند. در آموزشگاه زبان گات می توانید به ایده آل های ذهنی خود و کسب درآمد بالا نزدیک شوید و موفقیت خود را ضمانت کنید.

logo got

شعب گات

  • گات کاشانی (مرکزی)
  • گات جنت آباد
  • گات پونک
  • گات جردن
  • گات ولیعصر
  • گات رسالت
  • گات گرگان (گلستان)
  • شعبه آنلاین گات

جدیدترین مقالات

سبد خرید