آموزش زبان فارسی

آموزش زبان فارسی

آموزشگاه زبان گات، جهت توسعه زبان فارسی در دنیا اقدام به برگزاری دوره های ویژه آموزش زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان نموده است. همانطور که می دانید، در کشورمان ایران، بسیاری از مهاجرین از کشورهای مختلف به خصوص کشور های حاشیه خلیج فارس و کشور های همسایه حضور دارند و همانند هر شخص دیگری که که به کشورهای دیگری مهاجرت کرده، به یادگیری زبان آن کشور نیاز دارد. پس آموزشگاه زبان گات، با علم بر این مهم بهترین دوره های آموزش زبان فارسی را به عزیزانی که قصد ادامه زندگی در کشورمان را دارند، برگزار می کند.

ضرورت آموزش زبان فارسی

آموزش زبان فارسی نه تنها برای مهاجرین غیر فارسی زبان، جهت توسعه زبان فارسی در دنیا اهمیت دارد، بلکه ایرانیان عزیز هم جهت آشنا سازی با فرهنگ و تمدن ایرانی و ادبیات کهن سرزمینمان و همچنین آشنایی با دستور زبان غنی ایرانی و شاعران بی شمار این مرز و بوم بسیار ضروری است.آموزشگاه زبان گات، با هدف گسترش فرهنگ و زبان و ادبیات فارسی به عنوان یکی از مولفه های قدرت کشورمان، اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان فارسی برای کلیه علاقمندان به این رشته کرده است.

اهمیت آموزش زبان فارسی

حتما از خودتان می پرسید، چرا آموزشگاه زبان گات دوره های آموزش زبان فارسی را برگزار می کند. همانطور که می دانید، زبان فارسی از نظر تعداد و تنوع ضرب المثل ها در میان سه زبان اول جهان قرار دارد. زبان فارسی یکی از غنی ترین زبان های دنیاست و وجود آثار ارزشمندی همچون فرهنگ دهخدا و فرهنگ معین دلیل محکمی بر این ادعا است. همچنین زبان فارسی، نهمین زبان پر کاربرد رد محتوای وب و بالا تر از عربی و ترکی و سایر زبان های خاور میانه است. پس حالا که ارزش و اهمیت این زبان غنی را می شناسید بهتر می توانید ضرورت و اهمیت آموزش زبان فارسی را درک کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *