زبان فرانسه در گات

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

آموزش زبان فرانسه در گات  

امروزه زبان فرانسه به عنوان دومین زبان پرکابرد و رایج در ایران و اغلب کشور ها شناخته شده است؛ به همین دلیل زبان آموزان و متقاضیان یادگیری این زبان در حال حاضر در حال افزایش است و زبان آموزان بسیاری برای رسیدن به اهداف مختلف به دنبال یادگیری این زبان هستند. مرکز زبان گات به منظور ارائه خدمات آموزشی مناسب به زبان آموزان و مراجعین کلاس های آموزشی ویژه ی را از مبتدی تا پیشرفته برگزار می نماید. این دوره ها با ویژگی های بسیار مهمی که سبب شد گات با دیگر موسسات آموزشی یکسان نباشد و دارای ویژگی هایی باشدکه سبب تمایز این موسسه با دیگر موسسات شود دوره های آموزشی از مبتدی تا پیشرفته را برای زبان آموزان برگزار می نماید. در ادامه ی این مبحث به بررسی ویژگی های آموزشگاه زبان فرانسه می پردازیم تا شما عزیزان را با این موسسه بیشتر آشنا کنیم. 

زبان فرانسه در گات

ویژگی های دپارتمان زبان فرانسه 

آموزشگاه زبان گات از بخش های متفاوتی تشکیل شده است ؛ زیرا این موسسه آموزشی تمامی زبان های زنده را از مبتدی تا حرفه ای برگذار می نماید. دوره های آموزشی در این موسسه برای تمامی رده های سنی برگذار می گردد. دپارتمان آموزشی زبان فرانسه در گات شامل بخش کودکان ، نوجوانان ، بزرگسالان می باشد. آموزش برای تمامی سنین با بکار بردن منابع و متدهای آموزشی مدرن برگذار می گردد. اساتید آموزشگاه زبان فرانسه گات از اساتید برتر داخل و خارج از کشور هستند که دارای مدرک تحصیلیه عالیه می باشند. اساتید این موسسه دارای تحصیلات معتبر دانشگاه ی از دانشگاه های معتبر داخل و خارج هستند بنابراین شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی این مجموعه به راحتی و درکوتاهترین زمان ممکن به نتیجه ی دلخواه خود برسید.

نحوه ی برگزاری دوره های آموزشی زبان فرانسه

دوره های آموزشی زبان فرانسه در گات به صورت ترمیک گروهی ، کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه ، کلاس های آنلاین گروهی و خصوصی می باشد. در این دوره های آموزش بر روی تمامی مهارت های زبان فرانسه صورت می گیرد و زبان آموز در پایان دوره با تسلط کامل می تواند در آزمون شرکت نمایید. 

منابع آموزشی زبان فرانسه 

منابع آموزشی زبان فرانسه گات ، یکی از بهترین منابع آموزشی و مورد تایید سفارت کشور فرانسه می باشد. منابع آموزشی کودکان مجموعه کتابهای Alex et zoe ، و برای بزرگسالان مجموعه کتابهای echo می باشد. مجموعه کتابهایی که در این موسسه تدریس می شود از بروز ترین منابع آموزشی زبان فرانسه می باشند. 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با یکی از شعب آموزشگاه زبان فرانسه گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگذاری دوره های آموزشی در این مجموعه مطلع شوید.

شعب گات

  • گات کاشانی (مرکزی)
  • گات جنت آباد
  • گات پونک
  • گات جردن
  • گات ولیعصر
  • گات رسالت
  • گات گرگان (گلستان)
  • شعبه آنلاین گات
سبد خرید