تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

زبان ترکی استانبولی یکی از شاخه های رایج جنوبی غربی است. ریشهٔ اصلی این زبان را می‌توان در ترکستان چین در آسیای مرکزی پیدا کرد. امروزه بسیاری از مردم که تصمیم به مهاجرت به کشور آلمان را دارند ابتدا به ترکیه می روند به همین دلیل باید در ابتدا به زبان ترکی تسلط داشتن باشند و بتواند به زبان ترکی تکلم کنند. بسیاری از این افراد در محدودیت زمانی قرار دارند و مجبور به یادگیری زبان ترکی در کوتاهترین زمان ممکن هستند. به همین علت به دنبال کلاس های تدرس خصوصی زبان ترکی استانبولی هستند. 

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده کلاس های آموزشی مختلفی برای زبان ترکی ودیگر زبان ها می باشد. اگر تصمیم به شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی دارید می توانید در کلاس های آموزشی مجموعه ی گات شرکت کنید. کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی آموزشگاه زبان گات با توجه به زمانبندی زبان آموزان برگزار می شود در ادامه ی این مبحث ویژگی های کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی را بیان می کنیم تا شما عزیزان را با آنها آشنا کنیم. 

تدریس خصوصی زبان ترکی

تدریس خصوصی زبان ترکی

ویژگی کلاس های خصوصی زبان ترکی استانبولی

 • بسیاری از زبان آموزان در محدودیت قرار دارند و ترجیح می دهند کلاس های آموزشی در محل کار ، منزل برگزار شود. آموزشگاه زبان گات امکان اعزام اساتید به محل در خواستی زبان آموز را دارد. 
 • مدت زمان هر جلسه ی خصوصی: مدت زمان هر جلسه با توجه به در خواست زبان آموز می باشد و تعداد جلسات در هر هفته و هر ماه با توجه به در خواست زبان آموزان می باشد. 
 • اساتید آموزشگاه زبان ترکی گات دارای مدرک تحصیلی معتبر از دانشگاه های داخلی و خارجی هستند. همچنین بیش از یک ده سابقه تدریس دارند.
 • امکان برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین و همچنین با همکاری اساتید native می باشد. 
 • جامع بودن کلاس ها: در طول دوره آموزش بر روی تمامی مهارت های زبان انجام می شود. نقاط قوت و ضعف زبان آموز سنجیده می شود و در طول دوره نقاط ضعف زبان آموز بر طرف می شود. 

لازم به ذکر است ما به شما عزیزان تضمین می کنیم در انتهای دوره شما عزیزان به زبان ترکی تسلط کامل خواهید داشت.  

تدریس خصوصی زبان ترکی

مزیت کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

با توجه به این که یادگیری زبان ترکی استانبولی همانند دیگر زبان ها پیچیدگی ندارد و وجه اشتراک زیادی با زبان ترکی ایران دارد می توانید در مدت زمان کمی به نسبت دیگر زبان ها برای یادگیری وقت بگذارید. بی شک گات، بهترین آموزشگاه زبان در تهران است که می تواند شما را به بهترین روش ممکن در کوتاه ترین زمان در یادگیری زبان ترکی استانبولی همراهی کند.

همان طور که می دانید در کلاس خصوصی تنها شما و استاد حضور دارید، پس تنها مخاطب مدرس هستید که تمامی توجه و آموزش را برای شما در نظر گرفته است، همین موضوع خود باعث پیشرفت چشمگیر شما در زمینه ی یادگیری زبان های خارجی می باشد. انتخاب ساعات برگزاری کلاس، تعداد جلسات در طول هفته، انتخاب استاد و محل تشکیل شدن کلاس ( آموزشگاه، محل کار، منزل) به عهده خود زبان آموز بوده که به صورت مکتوب و طبق یک قراداد رسمی بین شما و آموزشگاه زبان منعقد می شود. لازم به ذکر است که مدرسین زبان های خارجی دارای تحصیلات مربوطه و سابقه درخشان کاری هستند اما در صورت نارضایتی شما در کلاس های خصوصی زبان استانبولی می توانید در خواست خود را به سوپروایزر شعبه اعلام کنید تا رسیدگی شود.

تدریس خصوصی آنلاین ترکی استانبولی : تدریس خصوصی آنلاین یکی از بهترین راه های یاد گیری زبان است شما میتوانید فارغ از بعد زمان و مکان در کلاس ها شرکت بکنید و از ابزار آنلاین مفید و کاربردی استفاده بکنید با تدریس خصوصی آنلاین شما میتوانید تمامی کارهایتان را به راحتی با آموزش زبان خصوصی  آنلاین تنظیم بکنید و همیشه یک قدم جلو باشید

منابع آموزشی زبان ترکی 

آموزشگاه زبان گات در طول دوره های آموزشی خود از منابع ای جامع و بروز استفاده می کند. منابع آموزشی این مجموعه بروز شده با آخرین تغییرات زبان ترکی هستند. همچنین این منابع توسط سفارت کشور ترکیه تایید شده است. مجموعه کتاب های در حال تدریس کتاب های hitit می باشد.

هزینه ی کلاس های تدریس خصوصی 

در رابطه با هزینه های کلاس های خصوصی نمی توان قیمت ثابتی را اعلام کرد. زیرا قیمت کلاس های آموزشی با توجه به تعداد جلسات و همچنین مدت زمان هر جلسه بستگی دارد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش ثبت نام آنلاین زبان ترکی مراجعه کنید.

 

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی 20 زبان زنده ی دنیا در سطح شهر تهران می باشد. شما نیز به راحتی می توانید در دوره های آموزشی زبان ترکی  آموزشگاه زبان گات شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید. دوره های آموزشی این مجموعه دوره هایی متنوع و متناسب با شرایط مختلف برای زبان آموزان می باشد. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی زبان ترکی آموزشگاه زبان گات مطلع شوید.

شعب گات

 • گات کاشانی (مرکزی)
 • گات جنت آباد
 • گات پونک
 • گات جردن
 • گات ولیعصر
 • گات رسالت
 • گات گرگان (گلستان)
 • شعبه آنلاین گات
سبد خرید