بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی در تهران

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی هستید مرکز زبان گات، بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی در تهران و بسیاری از شهرهای ایران است که می تواند بهترین گزینه برای یادگیری زبان فرانسه باشد.

اگر قصد ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کشور فرانسه را دارید و می خواهید با مدرک معتبر در این کشور وارد شوید می توانید دوره های آموزش زبان فرانسوی را زیر نظر برترین اساتید ایران بگذرانید و به صورت تضمینی در هر آزمون بین المللی موفق شوید.

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی

 1. دارای اساتید مجرب و حرفه ای به همراه تحصیلات عالیه
 2. کادر آموزشی و مشاورین درجه یک برای راهنمایی دقیق و درست شما عزیران
 3. ارائه ی بهترین کتاب ها و منابع آزمون زبان فرانسه
 4. آموزش موثر به وسیله جدیدترین متدهای روز دنیا
 5. آپدیت دانش اساتید با دعوت از اساتید بین المللی و افراد کارشناس به صورت ورک شاپ
 6. به کارگیری بهترین روش های تدریس زبان فرانسه
 7. دارای دوره های متنوع، ترمیک، فشرده، خصوصی و آنلاین
 8. برنامه ریزی دقیق برای هر زبان اموز به صورت جداگانه
 9. برگزاری منظم کلاس ها طبق قرارداد کتبی
 10. دارای قیمت های مناسب شهریه به نسبت دیگر همکاران

آموزش زبان فرانسوی

در یادگیری زبان فرانسوی مهم ترین و موثر ترین عامل پیشرفت زبان آموز انتخاب آموزشگاه زبان خوب و اساتید مجرب و حرفه ای می باشد. در مرحله بعد انتخاب درست کتاب و منابع آموزشی بین المللی و استاندارد جزء اصل های مهم آموزش زبان فرانسه می باشد. کلاس های آموزش زبان فرانسه به صورت ترمیک، خصوصی، فشرده و آنلاین برگزار می شود. زبان آموز نسبت به شرایط شخصی خود می تواند یکی را به دلخواه انتخاب کند. شروع هر دوره نسبت به تکمیل ظرفیت کلاس ها (حداقل 3 نفر) می باشد و کمتر از 3 نفر، نیمه خصوصی و خصوصی محسوب می شود.

گات، بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی در تهران و سایر شهرستان ها است که می توانید از طریق شماره های روی سایت با موسسه تماس بگیرید و برای مشاوره آموزشی با سوپروایزر زبان فرانسه صحبت کنید و در صورت نیاز می توانید قرار حضوری رایگان نیز با کارشناسان آموزش این مجموعه داشته باشید. قبل از ثبت نام تمامی شرایط کلاس ها اعم از چارت آموزشی، برنامه ریزی فردی و هماهنگی کلاس ها با زمان برگزاری آزمون بین المللی به صورت کامل برای شما توضیح داده می شود و پس از تایید، قرارداد کتبی بین شما و آموزشگاه امضا می شود.

بهتر است بدانید در صورت نارضایتی از استاد و یا وجود مشکل می توانید درخواست خود را به سوپروایزر شعبه خود اعلام کنید و پس از تایید کارشناس آموزش استاد شما عوض خواهد شد. یادگیری زبان فرانسه در صورتی آسان است که تمامی موارد ذکر شده بی نقص و کامل در اختیار زبان آموز قرار بگیرد و شخص پس از هر جلسه می بایست تمامی دروس تدریس شده را به طور کامل مرور کند و تمارین مربوطه را برای جلسه بعد آماده و از استاد در مورد مشکلات خود صحبت کرده و تمامی آن ها را بر طرف کند.

شعب گات

 • گات کاشانی (مرکزی)
 • گات جنت آباد
 • گات پونک
 • گات جردن
 • گات ولیعصر
 • گات رسالت
 • گات گرگان (گلستان)
 • شعبه آنلاین گات
سبد خرید