پکیج ویدیویی زبان هلندی

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

 

زبان هلندی یکی از زبان‌ های شاخه ژرمنی و از خانواده زبان های هند و اروپایی است. این زبان در چند کشور نظیر سورینام، هلند، سنت مارتین، بلژیک آروبا و کوراسائو به عنوان زبان رسمی شناخته می ‌شود. 

تعداد سخنوران زبان در حدود ۳۰ میلیون نفر است و برای افرادی که قصد دارند تا به کشورهای بلژیک و هلند رفته و در این کشورها به ادامه تحصیل مشغول شوند، یادگیری زبان هلندی امری لازم و ضروری است.

 

 

هلندی

 

 

 

برای آموزش زبان هلندی روش های مختلفی وجود دارد اما در این مطلب قصد داریم تا یک روش حرفه ‌ای برای یادگیری این زبان را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید تا نگاهی به آموزش زبان هلندی با استفاده از پکیج ویدیویی بیاندازیم.

 

یادگیری زبان هلندی از طریق پکیج ویدیویی

 

افرادی که علاقه مند هستند تا به یک زبان جدید مسلط شوند، عموما برای یادگیری به کلاس های زبان رفته و سعی می ‌کنند تا دوره های آموزشی خود را در یک کلاس زبان حرفه ‌ای سپری کنند، اما افراد دیگری نیز هستند که به دلیل مشکلات مختلف، امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارد.

برای این گروه از افراد که به هر دلیلی نمی توانند در کلاس های حضوری آموزش زبان شرکت کنند، پکیچ های آموزش ویدیویی وجود دارد که به آن ها کمک می ‌کند تا به یک زبان جدید، بدون نیاز به حضور در کلاس های آموزش زبان مسلط شوند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، می توانید از پکیج های ویدیویی آموزش زبان هلندی استفاده کرده و در منزل به این زبان مسلط شوید.

 

مزایای استفاده از پکیج ویدیویی آموزش زبان هلندی

 

استفاده از پکیج ویدیویی آموزش زبان هلندی مزایای بسیار زیادی دارد. در وهله اول شما می توانید با استفاده از این پکیج ویدیویی، آموزش خود را بسیار سریع تر طی کنید. شما می توانید هر زمانی که علاقه مند بودید به راحتی از این پکیج ویدیویی استفاده کرده و بخش های مختلفی از زبان هلندی را فرا گیرید.

از سوی دیگر استفاده از پکیج ویدیویی این امکان را به شما می دهد تا در وقت و هزینه های خود به طرز چشمگیری صرفه جویی کنید. اگر قصد حضور در کلاس های زبان را داشته باشید، ممکن است که مجبور شوید تا زمان خاصی در طول روز را به این کار اختصاص دهید، اما با استفاده از پکیج ویدیویی زبان هلندی می توانید هر زمانی که علاقه ‌مند بودید از این محصولات استفاده کرده و به زبان هلندی مسلط شوید.

 

 

هلندی یا آلمانی؟

 

 

 

امکان تکرار و تمرین از دیگر ویژگی های این پکیج آموزشی است که به شما اجازه می دهد تا بارها و بارها یک مطلب را تکرار کرده و آن را به حافظه بلند مدت خود منتقل کنید. به صورت کلی پکیج ویدیویی آموزش زبان برای افرادی که امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند و یا به دنبال آن هستند تا خیلی سریع دوره های آموزشی خود را طی کنند گزینه بسیار مناسبی به شمار می آید و این دسته از افراد می‌ توانند به نحو احسن از این پکیچ های ویدیویی برای آموزش خود استفاده کنند.

 

معرفی پکیج ویدیویی زبان هلندی

 

در پکیج ویدیویی آموزش زبان هلندی محتواهای مختلفی وجود دارد. در وهله اول سعی می ‌شود تا زبان آموز را در بخش های مختلف، از سطح مبتدی به سطح حرفه‌ ای برساند و در طول مسیر زبان آموز به چهار مهارت مهم زبان هلندی، یعنی شنیدن، نوشتن، صحبت کردن و خواندن تسلط کافی پیدا کند.

از سوی دیگر مرحله به مرحله دایره واژگان زبان آموز با استفاده از این پکیج ویدیویی گسترش پیدا می ‌کند. پس از گذر کردن از این مراحل، نوبت به مطالعه گرامر زبان هلندی می ‌رسد که در این پکیج ویدیویی سعی شده تا گرامر زبان هلندی به بهترین شکل ممکن به زبان آموز تدریس شود تا افراد بتوانند با مشاهده ویدیویی آموزشی به گرامر زبان هلندی مسلط شوند.

تماشای مکالمات افراد به زبان هلندی در این پکیچ های ویدیویی نیز باعث می ‌شود تا از یک سو قدرت شنیدن شما ارتقا پیدا کرده و از سوی دیگر توانایی مکالمه به زبان هلندی را پیدا کنید. محتواهای ارائه شده در پکیچ ویدیویی آموزش هلندی در راستا آموزش زبان آموزان است و این محصول تحت نظر اساتید حرفه ای آموزش زبان هلندی ایجاد شده است. برای افرادی که به دنبال یک منبع حرفه ای برای آموزش زبان هلندی هستند، این پکیچ آموزشی گزینه فوق العاده ای به حساب می آید.

 

خودتان را غرق در زبان هلندی کنید

 

برای آن که آموزش هایی که در پکیج ویدیویی زبان هلندی مشاهده می ‌کنید مثمر ثمر بوده و نتیجه آن به طرز چشمگیری قابل مشاهده باشد، لازم است تا در کنار استفاده از این پکیج سعی کنید تا محیط پیرامون خود را برای یادگیری زبان هلندی آماده کنید.

به عنوان مثال به شما پیشنهاد میکنیم تا سعی کنید که زبان کامپیوتر، گوشی موبایل و هر وسیله الکترونیکی که در پیرامون تان است را به زبان هلندی تغییر دهید. این کار باعث می ‌شود تا در طول روز بارها و بارها آموزش ‌های شما به صورت عملی تکرار شود.

علاوه بر این به شما پیشنهاد می‌ کنیم تا اخبار را از سایت های هلندی مطالعه کرده و یا زمانی که قصد تفریح را دارید، مطالعه کتاب ‌های هلندی و یا وب گردی به این زبان را در برنامه خود قرار دهید. انجام این کارها باعث می شود تا شما پس از مدت کوتاهی به بهترین شکل و به صورت عملی آموزش های خود را تکرار و تمرین کنید.

مدرسین زبان پیشنهاد می دهند تا با این روش ها خودتان را غرق در زبان هلندی کنید، به نحوی که به هر سویی که نگاه می کنید، یک الِمان از زبان هلندی را مشاهده کرده و یا یک مطلب به زبان هلندی بارها و بارها برای شما در طول روز تکرار شود. 

حتی به شما پیشنهاد می کنیم که در اینترنت دوستان هلندی زبان پیدا کنید و با آن ها روزانه صحبت کنید. این کار به رشد مهارت زبان هلندی شما کمک می کند و باعث می شود تا مهارت های شما روز به روز ارتقا پیدا کند.

 

 

شعب گات

  • گات کاشانی (مرکزی)
  • گات جنت آباد
  • گات پونک
  • گات جردن
  • گات ولیعصر
  • گات رسالت
  • گات گرگان (گلستان)
  • شعبه آنلاین گات
سبد خرید