زبان هلندی | قدم به قدم تا تسلط

مراحل یادگیری زبان هلندی
سرفصل‌های مقاله

اگر تصمیم به گذراندن دوره های آموزش زبان هلندی در تهران دارید ، می توانید با مراجعه به آموزشگاه زبان هلندی گات در دوره های آموزش زبان هلندی این مجموعه ثبت نام نمایید . دوره های آموزشی مجموعه گات از مبتدی تا پیشرفته می باشد. و برای تمامی رده های سنی نیز برگزار می گردد. کلاس های آموزشی زبان هلندی در مرکز زبان گات به صورت آنلاین ، خصوصی ، فشرده و فوق فشرده برگزار می گردد. شما می توانید برای شرکت در این دور ه ها بایکی از شعبات گات تماس بگیرید و از روند برگزاری دوره های آموزشی زبان هلندی گات مطلع شوید.

شماره تماس شعب گات

آموزشگاه زبان هلندی گات

تعداد آموزشگاه هایی که تدریس زبان هلندی را داشته باشند در تهران و سراسر ایران بسیار اندک و حتی انگشت شمار هستند و ما بهترین آموزشگاه زبان هلندی را که موفق به دریافت نشان افتخار در امر تدریس زبان های خاص دنیا از کلیه ی مجامع بین المللی گشته است را معرفی می نمائیم. مرکز زبان گات تنها برند مورد تائید برگزار کننده ی زبان هلندی در تهران می باشد و این مرکز توسط برپایی کلاس های آنلاین معتبر خود با بهره گیری از اساتید با تجربه ای که در دسترس دارد توانسته است عنوان بهترین آموزشگاه زبان هلندی در سطح ایران را نیز نصیب خود نماید.

یادگیری زبان هندی

شما زبان آموزان گرامی با اطمینان کامل می توانید نسبت به انتخاب مرکز زبان گات به عنوان معتبرترین و بهترین آموزشگاه زبان هلندی گامی مستحکم در جهت رسیدن به اهداف خود برداشته و بالاترین تضمین آموزش را از سوی ما دریافت نمائید. در مرکز مذکور شما این اطمینان را داشته باشید که حضور اساتید معتبر بین الملی سبب می گردد تا برای رسیدن به اهدافتان مطمئن ترین راه را برگزیده اید و مهر تائید این اعتبار سال ها تجربه ی آموزشگاه و کسب رتبه ی برتر در زمینه ی برگزاری زبان های خاص و رایج دنیا و مشاهده ی خروجی های موفق در این راه می باشد .

شرایط آموزش زبان هلندی ویژه آزمون سفارت هلند

کسانی که قصد مهاجرت به هلند را دارند باید قبل از ورودشان به کشور هلند در ایران ، در یک آزمون زبان هلندی شرکت نمایند. سقف این نمره 215است اگر زبان آموز نمره بالای 180 اخذ کند به هنگام ورود به هلند چون نمره بالا اخذ کرده اند از گذراندن دوره Inburgerings cursus و nburgeringstoetsI که بعدها برای ملیت هلندی لازم است معاف خواهند شد.
بدین جهت ارزش این را دارد که در ایران وقت بیشتری برای این امتحان بگذارید تا نمره 180 به بالا را اخذ نمایید.

یادگیری زبان هلندی

این زبان در بین زبان های رسمی اتحادیه اروپا در هشتمین جایگاه قرار دارد. زبان هلند زبان رسمی کشور هلند و همچنین 23 ملیون از جمعیت جهان می باشد. زبان هلندی زبان رسمی شش کشور از جمله کشور های : هلند، بلژیک (فلامز) آروبا، سورینام، سنت مارتن، کوراچاو .حدود 40 کشور در جهان، زبان هلندی را به عنوان یک زبان خارجی تدریس می شود. این زبان امروزه در میان ملت ایران نیز محبوب شده  و متقاضیان بسیاری به دنبال یادگیری زبان هلندی نیز می باشند. و هریک برای رسیدن به یک هدف خاص به دنبال یادگیری آن زبان نیز می باشند.

آموزشگاه زبان گات بعنوان بهترین و معتبرترین آموزشگاه زبان هلندی در تهران و تنها برند برگزار کننده ی زبانهای نادر دنیا،با برگزاری کلاس های مکالمه هلندی به صورت گروهی و خصوصی و همچنین کلاسهای آمادگی آزمون سفارت هلند دانشجویان را برای ادامه تحصیل،زندگی و یا مهاجرت در هلند آماده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه زبان گات مراجعه نمایید و یا از طریق بخش تماس باما سایت با آموزشگاه زبان تماس بگیرید. و از راهنمایی های مشاورین ما بهرمند شوید،  و هر چه سریعتر در راستای رسیدن به اهداف خود گام برداریدو به نتیجهی دلخواه خود برسید.

یادگیری مکالمه زبان هلندی

برای یادگیری زبان هلندی باید در مهارتهای مختلف تسلط  پیدا کنید،مانند مهارت‌های شنیداری، خواندن ، نوشتاری و صحبت کردن. رسیدن به تسلط کافی در همه‌ی این مهارت‌ها برای داشتن ارتباط موثر با گویندگان یک زبان ضروری است.با قرار دادن کلمات در کنار هم می توانید افکار و احساسات خود را بیان کنید و از فرصت‌ها بیشتر و بهتر استفاده کنید.با استفاده از تکنیک‌های مختلف یادگیری برای بکار بردن لغات ،مکالمه را برایتان آسان می سازد. یادگیری زبان هلندی و تسلط بر صحبت کردن آن یکی از مهمترین ضروریات زندگی در هلند است که  دیگر نمی توان یادگرفتن آن را بیخیال شد شاید بعضی ها فکر می کنند یادگیری زبان هلندی سخت باشد اما براحتی میتوان زبان هلندی را یاد گرفت.

در گذشته تنهاراه یادگیری زبان فقط مدرسه بود ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی روش ها و منابع جدیدی برای یادگیری زبان  اضافه شده است شاید به حدی که کیفیت یادگیری در روش های جدید بیشتر از روشهای قدیمی باشد.بعضی از افراد علاقمند یادگیری به در منزل و خواندن آن بصورت خودخوان هستند و یا تعدادی دیگر که جز دسته شاغلین هستند و زمان کافی برای یادگیری زبان ندارند ترجیح میدهند از پکیج های آموزشی ویدئویی استفاده کنند و دسته دیگر افراد علاقمند یادگیری زبان در آموزشگاه زبان هستند که کلاس های آموزشگاه بصورت حضوری برگزار میشود که فعلا بدلیل شیوه ویروس کرونا تمامی کلاس های آموزش زبان هلندی بصورت آنلاین برگزار میشود و آموزش به شیوه آنلاین تبدیل به یکی از روش های یادگیری شده است،پس دلایل زیادی وجود دارد که هر شخص کدامیک از روش های آموزشی را بخواهد برای یادگیری زبان انتخاب کند.

یادگیری آنلاین زبان هلندی

آموزش آنلاین زبان،از جدیدترین روش های یادگیری زبان است،بیشترین کاربرد آن برای شاغلین است که تنها با داشتن تلفن همراه و دسترسی به اینترنت می توانند براحتی از سطح مبتدی تا پیشرفته زبان یاد بگیرند،حال هر زبانی باشد. زبان هلندی، هفتمین زبان سازمان ملل متحد و پنجمین زبان رسمی در دنیا است ولی یادگیری آن بسیار آسان است چون فقط پنج دستور گرامری دارد که همین باعث سادگی این زبان نسبت به سایر زبان ها شده است.

آزمون زبان هلندی 

برای مهاجرت و اقامت در کشور هلند باید در آزمون زبان هلندی (Staatexamens NT2) شرکت کنید. این آزمون توسط سازمان DUO – IB Groep برگزار می شود.همانند سایر آزمون های بین المللی بر روی هر 4 مهارت زبان (خواندن، گفتار، شنیدار و نوشتار) تاکید دارد و به صورت کامپیوتری برگزار می شود و نمره دهی این آزمون از 100 تا 900 است. برای قبولی در این آزمون باید حداقل نمره  500 را کسب کرد. اگر متقاضیان نتوانند در هر کدام از مهارت ها نمره ی قبولی را کسب کنند می توانند در دوره ی بعد آزمون در همان مهارت آن شرکت کنند. یکی از راه های مناسب در آزمون زبان هلندی شرکت در دوره های آمادگی این آزمون است . با شرکت در دوره های آموزش زبان هلندی می توان کاملا قوی و قدرتمند در راستای رسیدن به اهداف گام برداشته و موفقیت در هر 4 مهارت این آزمون تضمین می گردد. 

زبان هلندی

افرادی که تصمیم به ازدواج با شخصی که درکشور هلند است دارند و یا همسر آنها در آن کشور زندگی می کند و باید در  آزمون زبان هلندی شرکت نمایند و حداقل نمره ی تعین شده برای آنها را کسب نمایند تا بتوانند اقامت کشور هلند را دریافت نمایند و شرکت کننده باید در این آزمون قبول شود و به سطح A1  برسد که یکی از شروط گرفتن ویزا کشور هلند است. نحوه ی برگزاری آزمون در سفارت هلند و از طریق لپ تاپ و یکنفره  انجام می شود و زمان آن 1 ساعت و30 دقیقه می باشد و شامل  3 بخش است.

 • KNS :قسمت فرهنگی این آزمون kns است ،این بخش شامل قسمت هایی از جمله سوالات وعکسها می باشد که درآن با فرهنگ، تاریخ،موقعیت جغرافیایی و …. آشنا می شوید.
 • بخش Spreekvaardigheid )TGN )  شامل دو قسمت دیگر است که عبارتند از :
  1-در بخش اول از آنها سوال پرسیده می شود. 
  2- در این بخش متقاضی عبارتی را به همراه عکس می بیند ، که در انتهای عبارت جای خالی وجود دارد و باید جای خالی را به نسبت معنی جمله کامل نماید.
 • Leesvaardigheid) GBL ) هم شامل دو قسمت است:
  1- در این بخش سوالات به صورت چها گزینه ای می باشد و داوطلب صدایی را که شنیده علامت می زند. 2-قسمت دوم این بخش درک مطلب است داوطلب متن را می بیند راجع به آن متن چند سوال پرسیده می شود که جواب ان ها بصورت تستی می باشد. 

کتاب ها و رفرنس های موردنیاز زبان هلندی

برای یادگیری هر زبانی باید از منابع جامعی استفاده کنیم. منابعی که بروز شده با آخرین تغییرات زبان مورد نظر باشد. اگر  قصد یادگیری زبان هلندی را به صورت خود آموز دارید،می توانیم منابع آموزش زبان هلندی آموزشگاه زبان گات را معرفی کنیم.  منابع که سبب شده است دوره های آموزشی گات با سایر موسسات متمایز باشد. زمانی که در دوره های آموزش یک زبان خارجی شرکت می کنید و به تقویت مهارت های مرتبط با آن زمان می پردازید پس از مدتی متوجه می‌ شوید که برخی از مهارت ها با نقاط ضعف متعددی همراه بوده و یا اینکه نتیجه مطلوبی از دوره های برگزار شده به دست نیاورده اید.گذشته از اینکه علت عدم دریافت یک نتیجه مطلوب ممکن است انتخاب یک آموزشگاه نامناسب و یا عدم پشتکار شما باشد، می توانید از مطالعه کتاب های خودآموز جهت تقویت مهارت های مورد نظر استفاده نموده و به تقویت سطح زبان خود در منزل بپردازید. 

در حالی که افراد زیادی فن آوری های دیجیتال را کاملاً پذیرفته اند، روش های قدیمی هنوز ثابت می کنند که مثل همیشه در هنگام آموزش زبان هلندی مؤثرتر هستند.اگر به دنبال یادگیری هستید، هنوز تعداد زیادی کتاب وجود دارد که می تواند توسط افراد در همه ی سطوح مبتدی ، دانشجویان متوسط ​​یا پیشرفته استفاده شود. با منابع آموزشی آموزشگاه زبان هلندی در گات،مانند کتاب de delftse methode برای زبان هلندی آشنا می شوید. آموزشگاه زبان گات دوره های آموزشی متنوعی را برای علاقمندان به یادگیری تمامی زبان ها ارائه می دهد که هرکدام از دوره ها از منابع آموزشی ویژه با توجه به نیازهای زبان آموزان استفاده می کنند.

پکیج غیرحضوری ویدئویی زبان هلندی

بهترین روش آموزش زبان بصورت غیرحضوری با مدت زمان یادگیری دلخواه است.استفاده از پکیج های ویدئویی تبدیل به یک روش برای یادگیری شده است و چون در این روش فایلها آموزشی ضبط شده است زبان آموز می تواند به دفعات دلخواه این فایلهای آموزشی را ببیند و از آن استفاده کند.زبان هلندی یکی از زبان های پرکاربرد دنیا است برای کسانی که به زبان های انگلیسی و فرانسه مسلط باشند یادگیری زبان هلندی بسیار راحت خواهد بود.یادگیری با استفاده از پکیج های غیرحضوری بیشتر مختص افرادی است که زمان کافی برای یادگیری زبان ندارند و ترجیح می دهند از این روش نسبت به سایر روش ها برای یادگیری زبان استفاده کنند.

پکیج های غیر حضوری زبان هندی

تدریس خصوصی و تضمینی زبان هلندی

اگر به دنبال کلاس های تدریس خصوصی زبان هلندی هستید ، می توانید در دوره های تدریس خصوصی آموزشگاه زبان گات شرکت کنید. موسسه ی آموزشی گات با در نظر گرفتن شرایط زبان آموزانی که در محدودیت های زمانی قرار دارند کلاس های تدریس خصوصی زبان هلندی را با بالاترین کیفیت برگزار می کند. در پایان دوره های آموزشی مجموعه ی گات زبان آموز تسلط کامل بر روی زبان هلندی پیدا می کند. اگر تصمیم به یادگیری زبان هلندی دارید و مدت زمان شما برای یادگیری محدود است و به دنبال راه حل مناسب برای بادگیری در کوتاهترین زمان ممکن هستید، راه حل مناسب شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان هلندی با حضور اساتید مجرب و فوق حرفه ای است. 

قبل از اینکه به دنبال استاد برای برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان هلندی باشید باید آموزشگاهی را برای ثبت نام پیدا کنید که با رعایت فاکتور های مهم آموزشی جزء بهترین آموزشگاه زبان باشد.گات با 11 سال سابقه ی درخشان در زمینه آموزش زبان های خارجی بهترین و موثرترین روش تدریس را برای آموزش زبان هلندی در اختیارتان قرار خواهد داد.در کلاس های تدریس خصوصی زبان یادگیری با سرعت بالاتر و کیفیت بهتری انجام می گیرد زیرا تمام تمرکز و دقت استاد بر روی یک شخص بوده و با راحتی بیشتر پیگیر آموزش زبان آموز است. انتخاب استاد، روزهای برگزاری کلاس، تعداد جلسات و محل برگزاری کلاس ها به انتخاب زبان آموز است. تعداد جلسات در آموزش خصوصی نسبت به آشنایی زبان آموز از زبان و سرعت یادگیری او متفاوت است.

33 نظر در “زبان هلندی | قدم به قدم تا تسلط

 1. نسرین گفت:

  سلام .لطفا بگید آزمون زبان هلندی که قبل از ورود به کشور هلند در ایران برگزار میشه ،این آزمون آموزشگاه زبان گات برگزار میکنه ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما در مرکز زبان گات شما بصورت کامل برای ازمون اماده میشوید و همچنین در یک سال همچنین با شرکت در کلاس های فشرده از پایه تا پیشرفته اموزش ببینید

 2. یوسف گفت:

  باسلام.بفرمایید بهترین سن شروع یادگیری زبان هلندی یا هر زبان دیگه ای چه زمانی هست و باتوجه به اینکه من دبیرهستم و 40 سال سن دارم فکر می کنید یادگیری زبان برای من دیر نشده و میتونم از الان شروع به یادگیری زبان کنم ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما بله براحتی با شرکت در کلاس های حضوری و انلاین و همچنین پکیج های اموزش زبان هلندی میتوانید در یک سال زبان هلندی را اموزش ببینید

 3. ستایش گفت:

  سلام .آیا زبان هلندی با زبان هلندی بلژیکی ،یک زبان است ؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   زبان هلندی مانند زبان انگلیسی که با دو لهجه بریتیش و امریکن صحبت میشود و زبان هلندی هم با دو لهجه هلندی و بلژیکی صحبت می کنند.

 4. solmaz.shadman گفت:

  باسلام. برای یادگیری زبان هلندی حتما باید از سنین پایین آموزش ببینیم یا اینکه در سن 40 سالگی هم میشه هنوز زبان هلندی یاد گرفت ؟ برای یادگیری زبان هلندی حتما باید به آموزشگاه مراجعه کنیم یا با گرفتن پکیج های آموزشی میشه یاد گرفت ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما بله میتوانید به راحتی اموزش ببنید و انتخاب نوع کلاس هاتون با توجه به علاقه ی خودتون انتخاب میشود (حضوری یا انلاین) و همچنین پکیج های اموزشی گات همه به یک اندازه میتوانند به شما در یادگیری زبان هلندی بصورت کامل کمک کنند

 5. narges گفت:

  سلام. لطفا تفاوت بین زبان پرتغالی و زبان پرتغالی برزیلی بگید؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و دورود خدمت شما.زبان پرتغالی دقیقا مانند زبان انگلیسی ااست که به دو لهجه بریتیش و امریکن صحبت میشه و زبان پرتغالی هم با دو لهجه پرتغالی و برزیلی صحبت می شه.

 6. پرستو گفت:

  درود. آیا کسی هست که تجربه سرمایه گذاری در کشور هلند مخصوصا شهر آمستردام داشته باشه و از تجارت و سرمایه گذاری که انجام داده با توجه به شرایط فعلی راضی باشه ، لطفا به اشتراک بذارید.

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما به طور کلی کشور هلند دارای اقتصاد باثباتی می باشد

 7. ali گفت:

  با سلام و وقت بخیر؛ برگزاری کلاس ها در دوران کرونا به صورت مجازی برگزار می شود؟؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما میتوانید از کلاس های انلاین مرکز زبان گات استفاده کنید و براحتی زبان مورد نظر خود را اموزش ببینید

 8. ستایش گفت:

  درود. کلاس های آنلاین زبان هلندی در هفته چند ساعت برگزار میشه ؟ آیا پشتیبانی آنلاین هم داره ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام ودرود خدمت شما درمرکز زبان گات برای اموزش زبان هلندی کلاس های عادی دوروز در هفته یک ساعت و نیم و کلاس های فشرده سه روز در هفته سه ساعته برگزار میشود

 9. ندا گفت:

  سلام. لطفا کاربردهای زبان هلندی بگید ؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب.کشور هلند از نظر سرمایه گذاری و تجارت بسیار موفق است.هلند یک کشور صنعتی است که از نظر اقتصادی هم بسیار پیشرفته است . صحبت با مردم هلند به زبان محلی (زبان هلندی) خودشان خیلی متفاوت است بااینکه مردمی مهمان نواز هستند اما ترجیح میدهند به زبان محلی کشور خود صحبت کنند تا به زبانهای دیگر.دانستن زبان هلندی در کشور هلند میتواند به شغل هایی مانند تدریس زبان هلندی ،مترجم زبان هلندی تبدیل شود.

 10. پیام گفت:

  باسلام.آیا تعیین سطح برای شرکت در کلاسهای زبان هلندی بصورت آنلاین یا حضوری انجام میشه ؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب.تعیین سطح تمامی زبانها در تمامی شعبات گات علاوه بر تعیین سطح حضوری ،بصورت آنلاین هم برگزار میشود.

 11. افسانه گفت:

  درود.آیا خریداری پکیج های آموزشی زبان هلندی برای یادگیری و تسلط به زبان هلندی کافی است یا اینکه حتما باید در کلاس های آموزشگاه برای یادگیری شرکت کنیم ؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام.پکیج های ویدئویی آموزشی خود یکی از روش های یادگیری برای زبان است و بیشتر کسانی که شاغل هستند و یا وقت آزاد برای رفتن به کلاس را ندارند و یا مدت محدودی برای یادگیری زبان دارند از پکیج ها استفاده می کنند.در صورت خریداری پکیج های ویدئویی آموزشی زبان هلندی چنانچه اگر به تسلط کافی نرسیدید میتوانید به دلخواه در کلاس های آموزش زبان هلندی بصورت حضوری و یا بصورت آنلاین شرکت کنید.

 12. شهناز گفت:

  سلام.برای یادگیری زبان هلندی کدام روش برای یادگیری بهتر و سریع تر است ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما در مرکز زبان گات اموزش زبان هلندی بصورت حضوری و انلاین و پکیج های اموزشی به شما اموزش داده میشود همچنان باشرکت در کلاس های گروهی و یا خصوصی میتوانید براحتی زبان هلندی را اموزش ببینید

 13. نغمه گفت:

  باسلام.برای شرکت در کلاس های زبان هلندی آیا تعیین سطح بصورت آنلاین هم انجام میشه یا تععین سطح فقط بصورت حضوری است ؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   سلام . تعیین سطح بصورت آنلاین و هم بصورت حضوری برای تمامی زبان انجام میشود.

 14. رزا گفت:

  سلام وقت بخیر
  علاقه دارم زبان هلندی رو به صورت آنلاین آموزش ببینم چون ساکن جنوب کشور هستم امکان شرکت در کلاس های حضوری رو ندارم. ممنون میشم در مورد هزینه ها و مدت زمان آموزش توضیح بدین??

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما در مرکز زبان گات برای اموزش زبان هلندی میتوانید در کلاس های فشرده (سه روز در هفته سه ساعته)کلاس عادی (دو روز در هفته یک ساعت ونیم )شرکت کنید ودر یک سال از پایه تا پیشرفته بصورت انلاین اموزش ببنید همچنین میتوانید از پکیج های اموزش زبان هلندی استفاده کنید

  2. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب.لطفا به سایت مرکز زبان گات مراجعه بفرمایید و با یکی از شعبات گات تماس بگیرید تا از طریق مشاورین گات راهنمایی شوید .https://amoozeshgah-zaban.com/

 15. زهرا گفت:

  سلام
  ببخشید تو تهران جایی هست که آزمون زبان هلندی معتبر برگذار کنه که مورد قبول کشور هلند باشه؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما در مرکز زبان گات میتوانید با شرکت در کلاس های انلاین و حضوری میتوانید از پایه تا پیشرفته زبان هلندی را اموزش ببینید

 16. ساناز امینی گفت:

  یادگیری زبان هلندی برای فردی که هیچ پیش زمینه ای از این زبان نداره چقدر طول میکشه؟

 17. پشتیبانی گات گفت:

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  یادگیری هر زبانی به ویژه زبان هلندی بسته به پشتکار و فعالیت شما دارد، قطعا با داشتن هدف وپشتکار ظرف مدت زمان کوتاهی در مرکز زبان گات می توانید زبان هلندی را آموزش ببینید.
  جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
سلام دوست عزیز. چجوری میتونم کمکت کنم؟
ارسال به واتساپ گات
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من