زبان فرانسوی

سرفصل‌های مقاله

آشنایی زبان فرانسه + تاریخچه ی زبان فرانسه 

زبان فرانسوی ، زبان رسمی ۲۹ کشور است، که بیشتر آن‌ها در فرانسوی به La Francophonie (جوامع فرانسوی‌زبان) معروفند. همچنین یک زبان رسمی تمام دفاتر سازمان ملل و گسترهٔ وسیعی از سازمان‌های بین‌المللی است. طبق اطلاعات اتحادیهٔ اروپا، ۱۲۹ میلیون (یا ۲۶٪ کل جمعیت اتحادیه)، در ۲۷ عضو، به فرانسوی گویش می‌کنند که از میان آن‌ها، ۶۵ میلیون نفر گویشوران بومی‌اند و ۶۹ میلیون نفر ادعا می‌کنند که آن را یا به عنوان زبان دوم یا یک زبان خارجی صحبت می‌کنند و از این لحاظ، فرانسوی در ردهٔ سوم بیشترین گویشوران به عنوان زبان دوم قرار دارد (پس از انگلیسی و آلمانی). بیست درصد از اروپایی‌های غیر فرانسوی‌زبان، قادر به گویش فرانسوی‌اند که تقریباً برابر ۱۴۵٬۶ میلیون نفرنداما چرا زبان فرانسه را در مرکز زبان گات بیاموزیم:

در  آموزشگاه زبان فرانسه گات می توانید آموزش زبان فرانسه را با کتاب های Alex et Zoe برای کودکان، Taxi برای نوجوانان و کتاب های écho برای بزرگسالان تجربه کنید.

 

 

 

 

 

دوره های آموزشی زبان فرانسه

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی ددوره های آموزشی متنوع و با در نظر گرفتن شرایط مختلف برای زبان آموزان می باشد. از جمله دوره های آموزشی این مجموعه می توان به دوره های ترمیک ، خصوصی آنلاین ، فشرده و … اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و یا حضورا به آموزشگاه زبان فرانسه گات مراجعه نمایید. و از راهنمایی مشاورین مجموعه ی آموزشی گات بهرمند شوید. لازم به ذکر است که امکان بهرمندی از مشاوره با تماس تلفنی در این مجموعه وجود دارد.

منابع و کتاب های آموزشی زبان فرانسه

متد های آموزش زبان فرانسه درهمه شعبات آموزشگاه زبان گات شیوه های نوین و در راستای اهداف زبان آموزان است.منابع آموزشی زبان فرانسه در گات هم ،کتاب های Kids یا Alex et Zoe برای کودکان، Taxi برای نوجوانان و écho برای بزرگسالان است. همواره سعی گات بر این بوده که تمامی منابع،آخرین منابع بروز و مطابق با تغییرات سفارت فرانسه باشد و تمامی کتابها را سفارت فرانسه تایید کرده است. آموزش زبان فرانسه را در تمامی شعبات آموزشگاه زبان گات از مبتدی تا پیشرفته را می توانید، یاد بگیرید.معرفی چند منابع جهت یادگیری زبان فرانسه عبارتند از :

 • کتاب Entre Amis

 • کتاب  Contacts

 • کتاب آموزش زبان فرانسه در ۳۰ روز به همراه سی دی

 • دانلود هفت کتاب به همراه جزوات یادگیری و تقویت زبان فرانسه در سطح A1 الی C2

آموزش زبان فرانسه

زبان فرانسه،دومین زبان محبوب و پرکاربرد است.یادگیری زبان فرانسه،متقاضیان زیادی دارد چون هرساله تعداد زیادی به کشور کانادا مهاجرت می کنند و زبان فرانسه یکی از زبانهای رسمی کشور کانادا است. آموزش زبان فرانسه در بسیاری از آموزشگاه زبان،انجام می شود که هر مرکز زبان طرفداران خاص خودش را دارد.هدف اکثریت زبان آموزان رسیدن به تسلط زبان فرانسه در کوتاه ترین زمان ممکن است.آموزشگاه زبان گات مانند هر آموزشگاه زبان دیگری،ویژگی منحصربفرد خودش را دارد که عبارتند:

 • حضور اساتید مجرب و تحصیل کرده
 • متدهای آموزشی مناسب
 • استفاده از شیوه های نوین آموزشی
 • منابع جامع و تایید شده توسط سفارت کشور فرانسه

آموزش آنلاین زبان فرانسه

پیشرفت تکنولوژی باعث روی آوردن افراد، مخصوصا زبان آموزان به دنیای ارتباطات شده است و آموزش آنلاین از مزایای پیدایش تکنولوژی است که امروزه طرفداران خاص خودش را دارد.آموزش آنلاین تنها با در دست داشتن یک وسیله الکترونیک از قبیل موبایل ،تبلت و … و اتصال به به اینترنت براحتی امکان پذیر است .در  آموزش آنلاین دیگر زبان آموزان با مشکلات حمل و نقل و ترافیک و هزینه های رفت و آمد و نزدیکی آموزشگاه به محل زندگی روبرو نخواهند بود و آن دسته از زبان آموزان علاقمندی که به دلیل شرایط خاص شیوع بیماری کرونا امکان حضور فیزیکی در کلاسها را ندارند، آموزشگاه زبان گات با پی ریزی دقیق زیرساختهای آموزش مجازی امکان تشکیل کلاسهای آنلاین زبان فرانسه را با کیفیتی کم نظیر فراهم ساخته است به نحوی که زبان آموز باحضور در این کلاسها خود را در محیط آموزشی بسیار مفید با کارایی بسیار بالا خواهد یافت.مرکز زبان گات جز آموزشگاه هایی است سعی کرده بهترین کیفیت را از نظر انتخاب اساتید برتر،استفاده از بروزترین منابع آموزشی زبان و استفاده از برترین امکانات رفاهی را برای زبان آموزان فراهم کند.

پکیج ویدئویی غیر حضوری زبان فرانسه

زبان فرانسوی که یکی از شش زبان رسمی که مورد تایید سازمان ملل است و یکی از دو زبان کاری این سازمان بعد از زبان انگلیسی می باشد.پکیج های ویدئویی آموزش زبان فرانسه یکی از پرطرفدارترین شیوه های یادگیری زبان فرانسوی است که هدف آن یادگیری کامل زبان فرانسه در کمترین زمان است بصورتی که براحتی بتوانید فرانسوی صحبت کنید چون استفاده از این پکیج ها سرعت یادگیری را به شدت بالا می برد و برترین ویژگی آن ،پشتیبانی کامل است که شما می توانید براحتی اشکالات خود را همراه با مدرس مربوطه برطرف کنید،مدرسان مجرب آموزشگاه زبان گات در این پکیچ از ابتدایی ترین مراحل آموزش با بیان کامل جزئی ترین مباحث، اقدام به آموزش نموده اند به نحوی که زبان آموزِ علاقمند با تمرین گام به گام مباحث در ویدئوهای مذکور براحتی قادر به درک گرامر و مکالمات زبان فرانسه خواهد بود. زبان آموز با خرید پکیج از پشتیبانی ویژه بهره مند شده و می تواند چندین بار ویدیوی مربوطه را مشاهده نماید.

کلاسهای آمادگی آزمون های زبان فرانسه

این کلاس ها برای زبان آموزانی مفید است که قصد شرکت در آزمونهای فرانسه مانندTCF ،TCFAQ,TEF,TEFQ ، DELFرادارند. 
در این کلاس ها زبان آموزان بانکات کلیدی آزمون ها مانند نحوه پاسخگویی بارم دار، تکنیک های صحیح شروع وپایان مکالمه شفاهی، تکنیک های بسط دادن مطلب و جهت دهی مکالمه، روش های مدیریت زمان در آزمون آشنا شده و پس از بررسی و حل تعداد زیادی نمونه سوال آمادگی لازم راجهت شرکت در آزمون پیدا خواهد کرد. 

آزمون زبان فرانسه

آزمون های زبان فرانسه شامل آزمون های TEF, TCF, DALF/DELF است.

 آزمون DELF/DALF با شرکت و قبولی در آنها،گواهی‌های DELF/DALF مدرک‌های دائمی هستند که نشان دهنده میزان تسلط فرد بر چهار مهارت زبان فرانسه است.

آزمون TCF برای افرادی است که اهل کشور فرانسه نیستند و به دلیل مهاجرت،تحصیل در دانشگاههای فرانسه و یا کار در شرکت های فرانسوی باید تعیین سطح زبان فرانسوی انجام دهند.

آزمون TEF سطح دانش و مهارت های زبان فرانسه در افراد غیرفرانسوی را مورد سنجش قرار می دهد،این مدرک برای پذیرش در دانشگاه های فرانسه لازم است و دولت کانادا داشتن این مدرک رسمی را برای مهاجرت لازم می داند.

آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان فرانسه

زبان گات بیش از ۱۱ سال سابقه درخشان در آموزش زبان فرانسه است.در حال حاضر آموزش زبان فرانسه در مرکز زبان گات بر اساس متد echo بوده و زبان آموزان با گذراندن هر سطح ضمن تسلط بر تمام مهارت های بنیادی، آمادگی آزمون تف (TEF) و سایر آزمونهای بین المللی زبان فرانسه (TCF, DELF,…) را پیدا خواهند کرد. به این ترتیب شرکت در کلاسهای زبان فرانسه نه تنها در سطح مبتدی که برای زبان آموزانی که از قبل با این زبان آشنایی داشته ولی در دوره هدفمندی شرکت نکرده اند بسیار سودمند خواهد بود.پس برای یادگیری زبان فرانسه در اولین قدم باید آموزشگاهی را انتخاب کنید که برای آموزش از اساتید متبحر استفاده نماید و منابع معتبر و بروز شده را انتخاب نماید و امکانات آموزشی در نوع خود بهترین باشد که پیشنهاد ما به شما آموزشگاه زبان گات است پس در آموزشگاه زبان فرانسه گات ثبت نام کنید.در آموزشگاه زبان گات دوره های مختلفی برای هر نوع زبان و در تمامی رده های سنی از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزار می کند. آموزش دقیق به همراه آزمونهای کتبی و شفاهی مستمر در آموزشگاه زبان گات به نحوی است که زبان آموز پس از طی مراحل آموزشی ضمن دریافت مدرک میتواند براحتی به زبان فرانسه ارتباط برقرار کرده و در صورت لزوم در آزمونهای مربوطه شرکت نماید.

 

21 نظر در “زبان فرانسوی

 1. ساسان گفت:

  سلام.در دوره های یادگیری زبان فرانسه چه کتاب هایی تدریس میشود ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما در مرکز زبان گات برای زبان فرانسه کتاب های اکو (Echo) می باشد

 2. لیندا گفت:

  با سلام. آیا تعیین سطح برای زبان فرانسوی هم بصورت آنلاین برگزار می شود و یا تنها بصورت حضوری در موسسه گات است؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام ودرود خدمت شما در مرکز زبان گات میتوانید بصورت انلاین تعیین سطح زبان فرانسه را انجام دهید و بعد از تعیین سطح مشاورین مرکز زبان گات بصورت کامل برای کلاس شما را راهنمایی میکنند

 3. سهیل گفت:

  درود.یادگیری زبان فرانسه در حد تسلط کامل به زبان فرانسوی چقدر زمان می برد؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما میتوانید با شرکت در کلاس های فشرده مرکز زبان گات تا یک سال زبان فرانسه را از مبتدی تا پیشرفته اموزش ببینید

 4. ارغوان گفت:

  سلام.برای یادگیری زبان فرانسه فقط به شیوههای آنلاین و حضوری برگزار میشه؟ چون شاغل هستم میخوام بدونم موسسه گات پکیج های ویدئویی آموزشی هم داره جهت آموزش زبان فرانسه ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما در مرکز زبان گات میتوانید از پکیج های اموزش زبان فرانسه استفاده کنید و براحتی اموزش ببینید و در پایان پکیج هم توسط پشتیبان پکیج ازتون ازمون گرفته میشود که بصورت کامل خودتون را ارزیابی کنید و بمدت هفت هفته پشتیبان پکیج همراه شما می باشد تا تمام مشکلات شما را برطرف کنند

 5. لیلا گفت:

  باسلام.کلاسهای زبان فرانسه بصورت فشرده و عادی چند ساعت و چند روز در هفته برگزار میشه ؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   سلام و درود خدمت شما. در مرکز زبان گات کلاس های فشرده (سه روز در هفته سه ساعته)و کلاس های عادی (دو روز در هفته یک ساعت ونیم ) آموزش زبان فرانسه را از پایه تا پیشرفته برگزار می شود. کلاس های زبان فرانسه به صورت حضوری و بصورت انلاین برگزار میشود و همچنین میتوانید از پکیج های اموزش زبان فرانسه استفاده کنید

 6. علیرضا گفت:

  درود. آیا برای مهاجرت به کشور کانادا حتما باید زبان فرانسوی یاد بگیریم یا تسلط به زبان انگلیسی کافی است ؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باعرض سلام و ادب.کانادا کشوری دو زبانه است که به زبانهای انگلیسی و فرانسوی مردم آنجا صحبت می کنند اگر قصد مهاجرت به استان کبک کانادا دارید بهتر است علاوه بر زبان انگلیسی،زبان فرانسه را هم یاد بگیرید.

 7. سام گفت:

  سلام.برای استفاده از پکیج های آموزشی برای یادگیری زبان فرانسه حتما باید تعیین سطح انجام شه یا اینکه باید از ابتدایی ترین سطح پکیج ها را خریداری کنیم ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام ودرود خدمت شما در مرکز زبان گات میتوانید هم از پایه شروع کنید و یا تعیین سطح براتون انجام شود که باتوجه به سطحتون پکیج هارا تهیه کنید برای مشاوره تخصصی و تعیین سطح لطفا با یکی از شعبه های مرکز زبان گات تماس بگیرید

 8. سینا گفت:

  درود.کلاسهای یادگیری زبان فرانسه در هفته چند ساعت و چند روز برگزار میشه ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما در مرکز زبان گات برای اموزش زبان فرانسه میتوانید در کلاس های فشرده (سه روز در هفته سه ساعته)و کلاس های عادی (دو روز در هفته یک ساعت و نیم) شرکت کنیدبرای مشاوره تخصصی لطفا با یکی از شعبه های مرکز زبان گات تماس بگیرید

 9. فاطمه گفت:

  سلام و وقت بخیر، من چند تا سوال دارم درباره زبان فرانسه: ۱- ساعات و برنامه کلاسهای فشرده و ترمیک فرانسه را می خوام بدونم.
  ۲- هزینه کلاسهای فشره و ترمیک فرانسه
  ۳- هزینه کلاس خصوصی فرانسه
  ممنونم

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما در مرکز زبان گات شما میتوانید با شرکت در کلاس های فشرده (سه روز در هفته سه ساعته)و کلاس های عادی (دو روز در هفته یک ساعت ونیم )زبان فرانسه را از پایه تا پیشرفته اموزش ببینید کلاس های زبان فرانسه هم به صورت حضوری هم انلاین برگزار میشود و همچنین میتوانید از پکیج های اموزش زبان فرانسه استفاده کنید

 10. ترانه گفت:

  سلام وفتتون بخیر شما آموزش زبان فرانسوی برای کودکان هم دارید؟من دخترم 5 سالشه و به دلیل مهاجرت می خوام فرانسوی یاد بگیره

  1. پشتیبانی گات گفت:

   با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی
   متد های آموزش زبان فرانسه درهمه شعبات آموزشگاه زبان گات شیوه های نوین و در راستای اهداف زبان آموزان است.منابع آموزشی زبان فرانسه در گات هم ،کتاب های Kids یا Alex et Zoe برای کودکان، Taxi برای نوجوانان و écho برای بزرگسالان است. جهت اطلاع از روز و ساعت برگزاری کلاس با آموزشگاه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
سلام دوست عزیز. چجوری میتونم کمکت کنم؟
ارسال به واتساپ گات
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من