آموزشگاه زبان عربی

بهترین آموزشگاه زبان عربی 

این زبان یکی از پرگویش ترین زبان های دنیا است و همچنین از خانوادهی زبان  (آفریقاییآسیایی) است و همچنین با زبان‌های عبری و آرامی از یک خانواده می باشد. این زبان از زبان های سازمان ملل متحد می باشد. همچنین امروزه دارای لهجه‌ها و گویش‌های گوناگونی است و زبان عربی مدرن استاندارد به عنوان زبان رسمی نوشتار در همه کشورهای عرب زبان پذیرفته شده‌است. علاوه بر کشور های عربی ، این زبان در کشورهای چاد، اریتره نیز از رسمیت برخوردار است.

تعداد افرادی که زبان عربی را همچون زبان مادری به کار می‌برند از ۱۷۴ تا ۴۴۲ میلیون نفر است. این زبان ، زبان رسمی ۲۵ کشور است؛که کل جمعیت آن‌ها نیز براساس آمار به دست آمده ۳۲۹ میلیون نفر می باشدباید توجه داشت که زبان مادری نیمی از جمعیت کشورهای عربی شمال آفریقا مانند مراکش و الجزایر زبان آمازیغی است و در قانون اساسی جدید این دو کشور زبان آمازیغی به عنوان زبان رسمی در کنار فرانسه و عربی به رسمیت شناخته شده‌استهمانطور که می دانید نوع لهجه زبان عربی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

آموزشگاه زبان عربی 

اگر به دنبال یک مرکز آموزشی مناسب برای آموزش زبان عربی هستید می توانید به یکی از شعبات مجموعه ی گات مراجعه کنید. موسسه ی آموزشی گات در طی یک ده توانسته است خود را به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران معرفی کند. آموزشگاه زبان عربی گات با بکار گیری جدید ترین متد های آموزشی آموزش زبان عربی را از مبتدی تا پیشرفته انجام می دهد. در ادامه ی این مقاله شما را با برخی از ویژگی های آموزشگاه زبان گات آشنا می کنیم.

آموزشگاه زبان عربی

آموزشگاه زبان عربی

آموزش زبان عربی 

اگر به دنبال آموزش زبان عربی از مبتدی تا پیشرفته هستید می توانید با استفاده از منابع آموزشی آموزشگاه زبان گات و همچنین شرکت در دوره های آموزشی این مجموعه زبان عربی را به صورت کامل فرا گیرید. دوره های مجموعه ی آموزشی  گات بسیار متنوع و با توجه به شرایط زبان آموزان برگزار می گردد. همچنین آموزشگاه زبان گات مفتخر به برگزاری دوره ها ی آموزش زبان عربی به صورت آنلاین نیز میباشد.دوره های آموزش زبان عربی همچون دیگر دوره های آموزشی این موسسه به عنوان بهترین دوره ی آموزش زبان عربی شناخته شده است شما می توانید با شرکت در این دوره ها در حداقل زمان ممکن به اهداف خود برسید.

ویژگی های آموزشگاه زبان عربی گات 

این موسسه دارای برخی از ویژگی و وجه تمایز ها نسبت به دیگر موسسات آموزشی می باشد.

 • برگزاری همایش های آموزشی در حضور اتباع خارجی
 • همکاری با اساتید native 
 • استفاده از منابع و متد های آموزشی معتبر 
 • برگزارزی کلاس های آموزشی آنلاین 
 • برگزاری دوره های متنوع در طول هفته و همچنین در طول روز
 • هماهنگی ساعت کلاس با زبان آموزان
 • محیطی آرام 
 • کادری مجرب جهت پیگیری امور زبان آموزان
 • آموزش به صورت ارائه ی پکیج های غیر حضوری زبان عربی

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صورت حضوری به آموزشگاه زبان گات مراجعه نمایید و یا با آموزشگاه تماس بگیرید و از راهنمای مشاورین این مجموعه برخوردار شوید.

 


2 پاسخ به “آموزشگاه زبان عربی”

 1. مهرداد گفت:

  سلام هزینه ی تدریس خصوصی زبان عربی چفدر است و زمان حدودی برای یادگیری زبان عربی برای کسی که مبتدی است چقدر می باشد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *