بهترین آموزشگاه زبان عربی در تهران

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

زبان عربی جزء دسته زبان های نادر می باشد. به همین علت آموزشگاه های کمتری نسبت به زبان های دیگر در سطح شهر زبان عربی را آموزش می دهند. به دلیل روابط ایران با کشور های عرب زبان ، امروزه زبان آموزان بسیاری متقاضی یادگیری زبان عربی هستند. زبان آموزان برای  ثبت نام نیاز به آموزشگاه زبان عربیدر تهران دارند. اغلب متقاضیان زبان عربی ساکنین تهران هستند. آموزشگاه زبان گان دارای 6 شعبه فعال در تهران است.

آموزشگاه زبان گات با توجه به شرایط زبان آموزان و نادر بودن کلاس های آموزشی زبان عربی، آموزش زبان عربی را به دوره های آموزشی خود اضافه نمود. برای شرکت در کلاس های آنلاین زبان عربی می توانید با یکی از شعب این مجموعه تماس بگیرید و با مشاوره رایگان کارشناسان آموزش بهترین دوره را انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

ویژگی های آموزشگاه زبان عربی

کلاس های زبان عربی به صورت دوره های متنوعی برای تمامی زبان آموزها با هر سن و سالی تهیه دیده است که این روزها با توجه به بروز بیماری کرونا یا همان کووید 19 بهترین دوره را می توان پکیج های غیر حضوری و یا کلاس های آنلاین اشاره کرد. برای خرید پکیج های غیر حضوری بهتر است با مشاورین موسسه زبان گات تماس بگیرید. این کارشناسان آموزش با توجه به تجربه ای که دارند می توانند بهترین راه کارهای آموزشی را در اختیار شما زبان آموزان عزیز قرار بدهند.

آدرس و شماره های تماس، همچنین آدرس تمامی شعب بر روی هر 4 سایت موسسه زبان گات وجود دارد که می توانید با توجه به محل سکونت و یا محل کارتان می توانید یکی را به دلخواه انتخاب نمایید. سوپروایزر موسسه نیز به صورت تمام وقت در اختیار شما عزیزان می باشند و پاسخگوی پرسش های شما هستند.

 

 

آموزشگاه زبان عربی

 

 

دوره آنلاین زبان عربی

برخی از زبان آموزان به دلیل شاغل بودن و یا مسائل دیگر نمی توانند در کلاس های ترمیک و حضوری شرکت نمایند. مدیریت آموزشگاه زبان گات با در نظر گرفتن این شرایط تصمیم به برگزاری کلاس های آنلاین،طبق قوانین کلاس های حضوری نمود. کلاس های آنلاین مناسب زبان آموزانی که در شهر های دیگر هستند و دسترسی آن ها به آموزشگاه راحت نیست بسیار مناسب می باشد.

این کلاس ها با اپلیکیشن ایمو و یا اسکایپ برگزار می شود که مشکل سرعت و اینترنت در این دو برنامه بسیار کم بوده و شما عزیزان می توانید به راحتی با استاد خود مکالمه داشته باشید. شهریه کلاس های آنلاین با تخفیف های ویژه برای افراد پر مشغله گزینه بسیار مناسبی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های آنلاین زبان عربی می توانید با یکی از شعب این مجموعه تماس بگیرید و با کارشناسان آموزش صحبت کنید.

 

 

 

 

درباره زبان عربی

زبان عربی لهجه های بسیاری دارد که هیچکدام قواعد نحوی و صرفی برای نوشتار و گفتار ندارند، برخی از لهجه های زبان عربی عامیانه و فصیح هستند.

 

 

انواع لهجه های عامیانه زبان عربی:

لهجه ی حجازی ، شامی ، سوریه ای ،لبنانی ،یمنی (که شامل یمن ، جنوب عربستان سعودی، غرب عمان می شود.) و شرقی (شامل شرق مملکت عربستان سعودی می شود) و کویتی، اماراتی ،عمانی ، اردنی ، بحرینی، قطری ، مصری، جزایری، مغربی، تونسی، لیبی ،عراقی ، سودانی، حسانی ، جیبوتی ، فلسطینی امارات متحده عربی:

شامل ۷ امارات است. مذهب مردم دبی مسلمان و مسیحی هستند. واحد پولی آن ها درهم است.

 

دوره های آموزشی زبان عربی

دوره های آموزشی زبان عربی در آموزشگاه زبان عربی گات متفاوت است. شیوه های  کلاس های آموزش زبان عربی به شکل زیر است:

 • دوره های خصوصی آنلاین
 • دوره های خصوصی
 • ذوره های آموزشی گروهی
 • دوره های آموزشی آنلاین گروهی

قواعدبرگزاری کلاس های آنلاین همانند کلاس های حضور است و تنها وجه تمایز آن ها در حضوری نبودن کلاس ها می باشد. در واقع کیفیت و نحوه تدریس استاد در کلاس های حضوری و غیر حضوری تفاوتی نداشته و می توانید در صورت عدم حضور در موسسه از کلاس های آنلاین این مجموعه استفاده نمایید.

 

ویژگی های آموزشگاه زبان گات 

 • همکاری با اساتید با تجربه و با سابقه
 • مدیریت متمرکز و یکپارچه
 • کادری حرفه ای و مجرب
 • به کار گیری متد های آموزشی مناسب و جدید
 • استفاده از منابع مناسب آموزشی

آموزشگاه زبان گات کلاس های آموزشی خود را از پایه تا حرفه ای برگذار می نماید. برای تمامی سنین کودکان و نوجوانان ، همچنین بزرگسالان  می توانند برای یادگیری زبان مورد علاقه ی خود در آموزشگاه زبان گات ثبت نام کنند. هدف آموزشگاه زبان گات رضایت زبان آموزان است. زبان آموزان عزیز با ثبت نام در آموزشگاه زبان گات به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید. مشاورین آموزشگاه زبان گات با راهنمایی های مناسب می توانند زبان آموزان را هرچه سریع تر به اهدافشان برسانند. 

 

یادگیری زبان عربی برای کار در کشورهای عرب زبان 

آموزش زبان عربی به زبان فارسی است و تمامی لغات و جملات آن به زبان فارسی ترجمه می شود تا زبان آموزان در یادگیری آن مشکلی نداشته باشند.مهمترین زبان در کشورهای اسلامی،زبان عربی است و پنجمین زبان پرکاربرد در دنیا است،آموزش زبان عربی در ایران از اهمیت زیادی دارد زیرا زبان عربی در متون اسلامی و بازرگانی و تجارت با کشورهای بسیاری از جمله امارات متحده عربی، قطر، سوریه، لبنان کاربرد دارد.

 

هرآنچه در خصوص زبان عربی باید بدانید

در دنیای امروز بیش از 250 نفر به زبان عربی صحبت می کنند،الفبای زبان های فارسی و عربی تا حدی مشترک است و تعدادی از کلمات از زبان عربی به زبان فارسی وارد شده است،خط و نگارش زبان عربی به زبان فارسی نزدیک است ولی ساختار دستوری این دو زبان متفاوت است،به همین دلیل یادگیری زبان عربی برای فارسی زبانان سخت نیست و یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحدد است.

 

 

logo got

شعب گات

 • گات کاشانی (مرکزی)
 • گات جنت آباد
 • گات پونک
 • گات جردن
 • گات ولیعصر
 • گات رسالت
 • گات گرگان (گلستان)
 • شعبه آنلاین گات

جدیدترین مقالات

سبد خرید