بهترین آموزشگاه زبان کره ای

زبان کره ای برگرفته شده از زبان آسیای شمالی یعنی آلتاییک است که شامل زبان های ترکی، مغول و ژاپنی است. زبان کره ای تحت تاثیر زیاد زبان چینی بود اما در قرن 16 ام خودش را مستقل کرد. این زبان حدود 77 میلیون جمعیت دارد که به عنوان زبان اصلی شان صحبت می کنند. زبان کره ای از زمانی که سینمای کره حرفی برای گفتن پیدا کرد و فیلم های آن جهانی شدن طرفداران بیشتری را به سمت خود جذب کرد.

آموزشگاه زبان کره ای

آموزشگاه زبان کره ای

امروزه عده بسیاری هستند که یا از روی کنجکاوی و یا از روی نیاز برای کار و مهاجرت به یادگیری این زبان رو می آورند. این زبان شاید در ظاهر سخت باشد که کمی هست و در آمار ها در رده پنجم سختی برای انگلیسی زبان ها قرار دارد اما آن طور که سخت به نظر می رسد نیست. اولین نکته درباره زبان کره ای الفبا آن است که بسیار آسان است و طی یک و یا دو ساعت قابل یادگیری است. نکته دوم درباره این زبان قوائد آن است که قوانین ساده و قابل درکی دارد که می تواند یادگیری آن را راحت کند. صداها در زبان کره ای بسیار سخت نیست و مخصوصا برای انگلیسی زبان ها به راحتی قابل تولید است و زبان آموزان را در چالش قرار نمی دهد. تنها بخش سخت دراین باره ادغام صداهاست که کمی فهمیدن آن را مشکل می کند اما این مورد هم با تمرین و گوش کردن بسیار قابل فراگیری است.

آموزشگاه زبان کره ای

نکته قابل توجه بعدی درباره این زبان واژگان تک سیلابی است که چیزی مانند این یک زبان را بسیار راحت می کند. مورد بعدی که باید ذکر شود این است که در خیلی زبان ها شکل رسمی آن ازشکل محاوره بسیار متفاوت است و این کار را خیلی مشکل می کند اما در زبان کره ای این مورد زیاد اتفاق نمی افتد و کار یادگیری را سخت نمی کند. کشور کره یکی از کشورهایی است که متقاضیان بسیار دارد و گزینه خوبی برای افرادی که مخصوصا به زبان انگلسی کمی مسلط هستند می توانند به راحتی در این کشور زندگی کنند. مرکز زبان گات با سال ها سابقه کار و تدریس در زمینه زبان کره ای توانسته بهترین آموزشگاه زبان کره ای در سطح کشور باشد.

منابعی که در این مرکز مورد استفاده قرار می گیرد کاملا مورد تایید کشور کره است و یکی از معدود مراکزی است که دوره های آمادگی آزمون تاپیک را برگزار می کند. آزمون تاپیک برای کسانی است که باید مدرک زبان کره ای را به سفارت یا یک مرکز آموزشی در کره ارائه دهند. این مرکز با اساتیدی حرفه ای و با سابقه بهترین دوره های زبان کره ای را برگزار می کند. شما اگر قصد یادگیری این زبان را دارید می توانید با مشاوران ما صحبت کنید و کلاس های خود را در سریع ترین زمان ممکن به صورت حضوری یا آنلاین شروع کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *