آموزشگاه زبان فرانسه

تاریخچه ی زیان فرانسه چیست؟

زبان فرانسه، زبان رسمی ۲۹ کشور است، که بیشتر آن‌ها در فرانسوی به La Francophonie (جوامع فرانسوی‌زبان) معروفند. همچنین یک زبان رسمی تمام دفاتر سازمان ملل و گسترهٔ وسیعی از سازمان‌های بین‌المللی است. طبق اطلاعات اتحادیهٔ اروپا، ۱۲۹ میلیون (یا ۲۶٪ کل جمعیت اتحادیه)، در ۲۷ عضو، به فرانسوی گویش می‌کنند که از میان آن‌ها، ۶۵ میلیون نفر گویشوران بومی‌اند و ۶۹ میلیون نفر ادعا می‌کنند که آن را یا به عنوان زبان دوم یا یک زبان خارجی صحبت می‌کنند و از این لحاظ، فرانسوی در ردهٔ سوم بیشترین گویشوران به عنوان زبان دوم قرار دارد (پس از انگلیسی و آلمانی). بیست درصد از اروپایی‌های غیر فرانسوی‌زبان، قادر به گویش فرانسوی‌اند که تقریباً برابر ۱۴۵٬۶ میلیون نفرنداما چرا زبان فرانسه را در مرکز زبان گات بیاموزیم:
در  آموزشگاه زبان فرانسه  گات می توانید آموزش زبان فرانسه را با کتاب های Alex et Zoe برای کودکان، Taxi برای نوجوانان و کتاب های écho برای بزرگسالان تجربه کنید.

کلاسهای آمادگی آزمون های فرانسه

این کلاس ها برای زبان آموزانی مفید است که قصد شرکت در آزمونهای فرانسه مانندTCF ،TCFAQ,TEF,TEFQ ، DELFرادارند. 
در این کلاس ها زبان آموزان بانکات کلیدی آزمون ها مانند نحوه پاسخگویی بارم دار، تکنیک های صحیح شروع وپایان مکالمه شفاهی، تکنیک های بسط دادن مطلب و جهت دهی مکالمه، روش های مدیریت زمان در آزمون آشنا شده و پس از بررسی و حل تعداد زیادی نمونه سوال آمادگی لازم راجهت شرکت در آزمون پیدا خواهد کرد. 

دوره های آموزشی زبان فرانسه 

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی ددوره های آموزشی متنوع و با در نظر گرفتن شرایط مختلف برای زبان آموزان می باشد. از جمله دوره های آموزشی این مجموعه می توان به دوره های ترمیک ، خصوصی آنلاین ، فشرده و … اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و یا حضورا به آموزشگاه زبان فرانسه گات مراجعه نمایید. و از راهنمایی مشاورین مجموعه ی آموزشی گات بهرمند شوید. لازم به ذکر است که امکان بهرمندی از مشاوره با تماس تلفنی در این مجموعه وجود دارد. 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *