دوره های TTC

کلاس های تربیت مدرس (T.T.C)

آموزشگاه زبان گات یکی برترین آموزشگاه های زبان در حوزه تربیت مدرس (t.t.c) با تجارب فراوان در این حوزه، فارغ التحصیلان زیادی را با موفقیت رشد داده و آنها را به عرصه زبان و زبان آموزی به نحو احسن هدایت کرده است. به طوری که مدرسین دوره دیده در  آموزشگاه زبان گات ، بعد از پایان دوره ها بنا بر تجربیاتی که در این موسسه داشته اند توانسته اند در آموزشگاه های مطرح کشور مشغول به تدریس و حتی منسوب به مدیریت آموزشگاه شوند.

آموزشگاه زبان گات شامل یک دوره کامل از تدریس تمامی مباحث تربیت مدرس می باشد که به شکل فشرده به شما عزیزان ارایه داده می شود تا ظرف مدت زمان کمی بتوانید جذب بازار کار شده و مشغول به تدریس شوید.
در این دوره ها شما عزیزان می بایست در حدود 18جلسه 90 دقیقه ایی بطور Observer در دوره های تعیین شده شرکت نموده و با روش ها و فنون مختلف تدریس در سطوح مختلف آشنا شوید. افرادی که در کلاس های تربیت مدرس آموزشگاه زبان گات شرکت کرده اند میتوانند در پایان دوره ی خود گواهی معتبر از ما دریافت کنند و به راحتی مشغول به کار شوند. که لاجرم این امر سبب رضایت کارآموز و موفقیت وی می شود. توجه ویژه داشتن به تک تک کار آموزان و تلاش تیمی ، جهت به حد اکثر رساندن توانایی ها و اعتماد به نفس زبان آموزان جهت کسب نتیجه بهتر در یادگیری و نهایتا کمک به تعالی سطح زندگی و ارتقای شغلی آن ها از ماموریت های مهم این مرکز در حوزه تربیت مدرس می باشد.

دوره کاربردی تربیت مدرس (T.T.C)

روش تدریس اساتید در دوره تربیت مدرس (T.T.C) و محیط آموزشی در آموزشگاه زبان گات، باعث شده زبان آموزان و کار آموزان در حوزه (t.t.c) به راحتی جذب شوند و راه پیشرفت را برای خود هموار کنند.

آموزشگاه زبان گات با افتخار اعلام می دارد که موفقیت خود را بعد از موهبت الهی مدیون زحمات همه همکاران و استادان نابغه در طول چندین سال فعالیت خود و هم چنین زبان آموزان و کارآموزان هدفمند و خانواده های آن هاست. ما اعتقاد داریم که در آینده ایی نه چندان دور آموزشگاه زبان گات طلایه دار ارائه دوره های فوق تخصصی تربیت مدرس خواهد بود و دوره های ارائه شده توسط این مرکز به حسن شهرت آن بیش از پیش خواهد افزود. 

شما می توانید با شرکت در دوره های ttc آموزشگاه زبان انگلیسی گات در کوتاهترین زمان ممکن مدرک پایان دوره ی معتبری را  دریافت کنید و به راحی در موسسه ی گات مشغول به کار شوید. دوره های آموزشی تی تی سی در این مجموعه کاملا هدفمند و اساتید را برای حضور در کلاس های آموزشی آماده می کند. شما می توانید با تماس تلفنی و مراجعه ی حضوری به آموزشگاه زبان گات از نحوه ی برگزاری دوره ی تربیت مدرس تی تی سی  مطلع شوید.

قیمت کلاس های آموزشی آموزشگاه زبان گات متغییر می باشد و در این خصوص نمی توان قیمت ثابتی را برای دوره های آموزشی این مجموعه اعلام کر شما می توانید برای کسب اطلاعات در خصوص آخرین تغییرات قیمت ها به وب سایت آموزشگاه زبان گات بخش ثبت نام آنلاین مراجعه نمایید و از آخرین هزینه ی کلاس ها مطلع شوید.


یک پاسخ به “دوره های TTC”

  1. دریا گفت:

    سلام. کلاس های T.T.C برای تابستون از چه تاریخی شروع میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *