تدریس خصوصی زبان انگلیسی

 

 

زبان انگلیسی یکی از زبان های رایج در دنیا می باشد که اغلب مردم برای رسیدن به اهداف خود ناگزیرباید این زبان را یاد بگیرند. اما به دلیل وجود مشغله های کاری زیاد و همچنین نداشتن زمان برای شرکت در دوره های گروهی مجبور به شرکت در کلاس های تدریس خصوص زبان انگلیسی می باشند. آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی   به دو صورت می باشد. در ادامه این مقاله برخی از ویژگی های دوره ی آموزشی تدریس خصوصی زبان انگلیسی را توضیح خواهیم داد تا شما عزیزان را با نحوه ی برگزاری این دوره ها آشنا نماییم.

 

 

 

بهترین آموزشگاه زبان در تهران

 

 

دوره های آموزش خصوصی

  • برگزاری دوره های آموزشی آنلاین
  • برگزاری دوره های تدریس خصوصی حضوری

آموزش آنلاین : در این دوره های آموزشی ، آموزش براساس مباحثی که مد نظر زبان آموزان است و هدف زبان آموزان برگزار می گردد. قوانین کلاس های آموزشی آنلاین مطابق با قوانین کلاسهای حضورمی باشد. ساعت برگزاری کلاسهای این مجموعه در زمان مورد در خواست زبان آموزان می باشد و برنامه ی کلاسی زبان مطابق با زمانبندی آنها صورت میگیرد.

آموزش خصوصی: در این جلسات آموزش در مکان مورد درخواست زبان آموزان و همچنین در ساعتی که آنها انتخاب می کنند برگزار می گردد. زبان آموزان در ابتدا توسط سوپروایزر زبان انگلیسی تعیین سط می شوند و بعد ثبت نام را نهایی کرده ودر طول دوره تمام تلاش اساتید این است که زبان آموزان را در راستای رسیدن به اهدافشان یاری نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

شرایط دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی

هر کسی برای یادگیری زبان انگلیسی دلایل و اهدافی دارد که طبق آن برنامه ریزی می کند. آموزشگاه زبان گات برای تمامی اهداف شما برنامه های دقیق آموزشی را در نظر گرفته است که یکی از بهترین آن ها کلاس های خصوصی زبان انگلیسی می باشد. ساعات، تعداد جلسات و روزهای این کلاس کاملا به عهده شخص زبان آموز می باشد.

این کلاس ها در آموزشگاه، منزل و محل کارتان نیز قابل برگزاری می باشند. کلاس های خصوصی طی جلسات 90 دقیقه ای برگزار می شود که پس از اتمام دوره ها و کسب نمره قبولی می توانید از دوره های ویژه آزمون آیلتس بهره ببرید و با آمادگی کامل نمره مد نظر را بگیرید.

 

 

 

 

ویژگی های تدریس خصوصی زبان انگلیسی

  • بکار گیری متدهای آموزشی جامع و بروز و همچنین مطابق با آخرین استاندارد های آموزشی
  • حضور اساتید با سابقه و تحصیلکرده داخلی و خارجی
  • امکان برگزاری کلاس های خصوصی در بهترین آموزشگاه زبان
  • مباحث آموزشی در دوره های خصوصی ، مباحث و اهداف زبان آموزان می باشد و تمرکز اساتید بر روی اهداف زبان آموزان است.

 

 

 

منابع آموزشی 

 

آموزشگاه زبان گات به منظور ارائه خدمات آموزشی مناسب به زبان آموزان دوره های آموزشی جامع ای تدریس خصوصی زبان انگلیسی را با بکار گیری منابع آموزشی مناسب برگزار می نماید. منابع و متد های آموزشی این مجموعه تایید شده توسط سفارت می باشد. کتابی که در طول دوره به شما عزیزان آموزش داده می شود متناسب با سطحی است که در ابتدا توسط سوپروایزر زبان در هنگام تعیین سطح برای شما عزیزان اعلام می گردد.

 

 

تدریس آنلاین

 

 

 

آموزشگاه زبان گات

 

موسسه ی آموزشی گات تنها برند معتبر آموزش زبان ها نادر و رایج می باشد. این مجموعه در سال 2009 میلادی تاسیس شد و تاکنون داراری چندین شعبه ی متعدد در داخل و خارج از ایران می باشد.  ما مفتخریم که در طول یک ده توانسته ایم توفیق خدمت به شما عزیزان را داشته باشیم و شاهد  پیشرفت های عظیم شما عزیزان در عرصه آموزشی باشیم. 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و یا با مراجعه ی حضوری به آموزشگاه زبان گات از نحوه ی برگزاری دوره های آموزشی موسسه ی زبان گات مطلع شوید. لازم است بدانید آموزشگاه زبان گات برخلاف بسیاری از موسسات آموزشی جلسات مشاوره و تعیین سطح رایگان را برگزار می کند تا بتواند خدمات آموزشی بهتر را به هم میهنان عزیز ارائه دهد.

 

 

 

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی 20 زبان زنده ی دنیا در سطح شهر تهران می باشد. شما نیز به راحتی می توانید در دوره های آموزشی زبان انگلیسی  آموزشگاه زبان گات شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید. دوره های آموزشی این مجموعه دوره هایی متنوع و متناسب با شرایط مختلف برای زبان آموزان می باشد. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی زبان انگلیسی آموزشگاه زبان گات مطلع شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *