آموزشگاه زبان ایتالیایی

آیا به دنبال یادگیری زبان ایتالیایی در بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی هستید؟ ما می توانیم شما عزیزان را که به دنبال آموزشگاه زبان ایتالیایی خوب هستید راهنمایی کنیم . آموزشگاه زبان گات یکی از بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی است که در حال حاضر در تهران در حال فعالیت است. آموزش زبان ایتالیایی در این مرکز از مبتدی تا پیشرفته برای تمامی زبان آموزان در تمامی رده های سنی برگزار می گردد. 

 

 

آموزشگاه زبان ایتالیایی

 

 

 

 

 

آموزش زبان ایتالیایی

 

ابتدای راه یادگیری زبان ایتالیایی با هیجان زیادی برای شما آغاز می شود. این را می توانید از همه زبان آموزانی که کلاس های ما را برای آموزش زبان ایتالیایی از پایه Italian for beginners تجربه را با کتاب های Espresso می کنند بپرسید. ما در ابتدای یادگیری زبان زیبای ایتالیایی برای شما مواردی را مطرح می کنیم که نیاز های ضروری شما را تشکیل می دهند. آموزشگاه زبان گات برای آموزش زبان ایتالیایی از متدهای جامع آموزشی استفاده می کنند. این متد ها کامل و در راستای رسیدن زبان آموزان به اهدافشان طراحی شده است. همچنین منابع و متدهای آموزشی که در آموزشگاه زبان گات مورد استفاده قرار می گیرد می تواند راهنمای بسیار خوبی برای زبان آموزان در رسیدن به اهدافشان باشد. لازم به ذکر است متدهای آموزش و منابع موسسه ی گات تایید شده توسط سفارت و همچنین مطابق با آخرین استاندارد های آموزشی می باشد

 

 

 

 

آموزشگاه زبان ایتالیایی

 

 

 

 

 

 

متد آموزش زبان ایتالیایی

 

متد آموزشی زبان ایتالیایی در آموزشگاه زبان ایتالیایی گات اسپرسو است که بر اساس مکالمه برنامه ریزی شده است. این کتاب جدیدترین متد آموزشی می باشد که در سه جلد ارائه می شود که در بر گیرنده کتاب اصلی سی دی کتابچه تمرینات تکمیلی می باشد.

اگر شما قصد ثبت نام در کلاس های آموزشی زبان ایتالیایی را دارید به یکی از شعب آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران مراجعه کرده ، اگر دوره ای از زبان ایتالیایی را گذرانده اید توسط سوپروایزر زبان ایتالیایی تعیین سطح می شوید و دلیل یادگیری از شما پرسیده می شود تا متناسب با شرایط شما کلاس برگذار شود.

 

 

 

 

دوره های آموزشی زبان ایتالیایی 

مجموعه ی گات دوره های ویژه ای را برای متقاضیان یادگیری زبان ایتالیایی برگزار می نماید. برخی از دوره های این مجموعه عبارتند از : 

 

 

 

 

آموزشگاه زبان ایتالیایی

 

 

 

 

 

 

 

 

پرسیدن سوالات ساده به ایتالیایی

معمولا مکالمات با سوال آغاز می شوند. مثلا هوا خوب است؟ دعوت من را برای ناهار قبول می کنید؟ از آنجا که سوالات قسمت اصلی هستند پس باید نحوه فرم دادن آن ها و ساخت جملات سوالی را از همان ابتدا به خوبی یاد بگیرید.

 

 

 

ساخت جملات ساده به زبان ایتالیایی

هر چند این که شما بتوانید روان ایتالیایی صحبت کنید و Fluency خود را بالا ببرید کار سختی است اما اینکه بتوانید منظور خود را برسانید بسیار آسان تر است. ساختن جملات ساده زبان ایتالیایی هم کار راحتی است. ساختار اصلی جملات همانند انگلیسی است Subject + Verb + object . مثلا به مثال زیر توجه کنید:

Tina Parla italiano یعنی : تینا ایتالیایی صحبت می کند.

 

شما نیز می توانید برای خواندن مقالات آموزشی دیگر به قسمت مقالات آموزشی در سایت آموزشگاه زبان رفته و از آموزش های مبتدی زبا های مختلف از جمله زبان ایتالیایی بهرمند شوید

 

 

 

درس اول 

اعداد به زبان ایتالیایی

ترجمه به زبان ایتالیایی تلفظ اعداد
uno اونُ 1
due دواِ 2
tre ترِ 3
quatro کوئََتر 4
cinque چینکواِ 5
sei سِای 6
sette سِتِّ 7
otto اُتُ 8
nove نُوِ 9
dieci دیئِچی 10
undici اوندیچی 11
dodici دُدیچی 12
tredici ترِدیچی 13
quatrrodici کوئَتُردیچی 14
quindici کوایندیچی 15
sedici سِدیچی 16
diciasette دیچَسِتِّ 17
diciotto دیچُتُّ 18
dicianove دیچَنُو 19
venti وِنتی 20

.


3 پاسخ به “آموزشگاه زبان ایتالیایی”

  1. آناهیتا گفت:

    سلام.
    برای شرکت توی کلاس های خصوصی زبان ایتالیایی باید حتما حضوری بیام موسسه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *