بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان گات یکی از بهترین موسسه های زبان در تهران است که با مجوز رسمی، بیش از یک دهه فعالیت در تهران توانسته جزء اولین و بهترین آموزشگاه های تهران به شمار رود. با سیستم آموزشی نوین با بهره گیری از جدید ترین متد های آموزشی و کلاس های مجهز توانسته فضایی خوب برای زبان آموزان فراهم کند که در حال حاضر در تهران با 6 شعبه در شرق و غرب و شمال و جنوب تهران فعایت خود را ادامه دهد، این موسسه با در نظر گرفتن وقت و هزینه به عنوان بهترین آموزشگاه زبان تهران طبق نظر سنجی زبان آموزانی که در این مرکز همراه ما بوده اند انتخاب و معرفی گردیده است.

 

 

 

 

بهترین آموزشگاه آنلاین زبان

 

آموزشگاه زبان گات به دلیل داشتن برخی از ویژگی های بسیار شاخص توانست عنوان بهترین موسسه زبان تهران را برای خود اخذ نماید. در این مقاله برخی از ویژگی ها را مختصرا عنوان می کنیم تا شما عزیزان نیز با برخی از ویژگی های آموزشگاه زبان گات آشنا شوید.

 

 

ویژگی های آموزشگاه زبات گات

 

آموزشگاه زبان گات دارای ویژگی های بسیار مهمی می باشد که موجب شده است به عنوان بهترین کلاس زبان در تهران شناخته شود. برخی از این ویژگی ها عبارتند از :

 • احداث شعب آموزشی در مناطق مختلف شهر تهران
 • دسترسی راحت از طریق وسایل نقلیه ی عمومی
 • برگزاری دوره های آموزشی متنوع برای سنین مختلف (کودکان تا بزرگسالان )
 • بکارگیری متد های آموزشی متنوع
 • حضور اساتید برتر در آموزشگاه زبان گات (اساتید این مجموعه دارای سابقه تحصیلی مرتبط و همچنین مدرک معتبر از دانشگاه های داخل و خارج ایران می باشند.)
 • تنها برگزار کننده ی زبان های نادر در ایران

 

بهترین آموزشگاه زبان در تهران

 

بهترین آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

 

امروزه بسیاری از افراد به دنبال یادگیری آنلاین زبان انگلیسی هستند اما شاید در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی دچار سردرگمی شوند، ما به شما مرکز زبان گات با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تدریس زبان انگلیسی و کلیه زبان های خاص و رایج را پیشنهاد می کنیم. در این موسسه زبان کلاس ها نسبت به شرایط زبان آموزان دارای دوره های متفاوتی است. ترمیک، خصوصی، فشرده، آنلاین (غیر حضوری) و خصوصی از دوره های آموزشی این مجموعه می باشد.

 

 

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

 

گات، بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران و برخی شهرستان ها است که به صورت تخصصی زبان انگلیسی را از مبتدی تا پیشرفته و آمادگی آزمون در آیلتس را در دوره های متنوع برگزار می کند. مشاورین و کارشناسان مجرب، اساتید با سابقه، مدیریت واحد تمامی شعب، محیط آموزشی مطلوب از ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران می باشد. در حال حاضر موسسه زبان گات در شهر تهران دارای 6 شعبه می باشد که در نقاط مختلف پایتخت فعالیت دارند.

 

 

لیست آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران

 

موسسات زبان زیادی در شهر تهران فعالیت می کنند که شاید همه آن ها نتوانند به خوبی نیازهای زبان آموزان را بر طرف کنند اما آموزشگاه زبان انگلیسی گات نسبت به تجربه تخصصی در این زمینه، همراه داشتن اساتید تحصیل کرده با حداقل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد توانسته تبدیل به بهترین موسسه زبان در تهران شود و بیش از 90 درصد از زبان آموزها از شیوه ی آموزشی و کادر متخصص این مجموعه رضایت دارند.

 

 

بهترین آموزشگاه زبان در تهران

 

منابع آموزشی کلاس های آنلاین

 

در مرکز زبان گات، منایع آموزشی کلاس های آنلاین، مجموعه کتابهای top notch تدریس می شود که آخرین متد آموزشی دانشگاه آکسفورد بریتانیا بوده و در چند جلد و با هدف آموزش مکالمه زبان انگلیسی می باشد که از متن های غنی، روش های کاملا مبتکرانه و جدید و شیوه هایی خلاقانه برای آموزش مهارت های مختلف زبانی بهره می برد. در مرکز زبان گات زبان آموزان از همان ترم اول مهارت مکالمه را به صورت تدریجی فراگرفته و با بالاتر رفتن سطح، دقت در گفتار و روان صحبت کردن به مراتب قوی تر و بهتر خواهد شد.

مجموعه کتاب summit آموزش تمامی مهارت های زبانی را در دستور کار خود قرار داده است و از این حیث از کامل ترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی محسوب می شود. علاوه بر کتاب اصلی، یک کتاب کار و چند عدد لوح فشرده را دارا می باشند که می تواند مجموعه ی کمکی بسیار قوی برای زبان آموزان به شمار آید.

 

 

دوره های مکالمه (بحث آزاد) در کلاس های آنلاین

 

آموزشگاه زبان گات با در نظر گرفتن اینکه برخی از زبان آموزان باید بر روی مهارت مکالمه ی خود کار کنند و آن را تقویت کنند دوره های آموزشی آنلاین مختص به مکالمه یا بحث آزاد را برگزار می کند در این دوره ها بر روی تمامی مباحث روزانه و روزمره زبان تمرکز می شود تا زبان آموزان با لغت های جدید آشنا شوند و به راحتی بتوانند مکالمه کنند. شما می توانید با شرکت در این دوره مهارت مکالمه و speaking خود را تقویت کنید.

 

بهترین آموزشگاه زبان در تهران

 

شرایط استخدام اساتید در گات

 

 • اساتید زبان گات برای استخدام توسط کادر مدیریتی موسسه مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرند و از سمت و سو و جهت های مختلف ارزیابی می شوند. مراحل استخدام در آموزشگاه زبان گات به شرح زیر می باشد.

 

 • مصاحبه و ارزیابی همه جانبه در هنگام استخدام اساتید (تحصیلات ،سابقه ی کار ، نحوه ی تدریس ، میزان آشنایی آنها با شیوه های نوین آموزشی و…)

 

 • پرکردن فرمهای ارزشیابی در هر ترم بوسیله زبان آموزان ( در پایان هر ترم فرم ارزیابی اساتید توسط زبان آموزان تکمیل می گردد و در صورت نارضایتی زبان آموزان از اساتید قطع همکاری با اساتید صورت می گیرد.)

 

 • برگزاری و ارزیابی آزمون های سطح علمی اساتید (برگزاری آزمون های متعدد جهت ارزیابی میزان سطح علمی زبان آموزان)

 

 • ارزیابی اساتید بوسیله observe منظم روش تدریس آنها در طول ترم، توسط سوپروایزر و یا مدیر آموزشگاه

 

 • ارتباط صمیمانه زبان آموزان، اساتید، پرسنل و مسئولین آموزشگاه زبان گات بصورت حضوری و نیز از طریق بخش ارتباط با مدیریت در سایت آموزشگاه و همچنین پاسخگویی مستمر از طریق تلگرام پشتیبانی، مهمترین عامل در ارائه بهترین کیفیت آموزش در شعب موسسه زبان گات ( بهترین آموزشگاه زبان تهران ) می باشد.

 

 

وجه تمایز موسسه گات با سایر موسسات زبان

 

برگزار کننده ی دوره های تربیت مدرس TTC و اعطای مدرک بین المللی ویژه بازار کار در پایان دوره.

 

تنها برگزارکننده کلاس های تخصصی تاپیک زبان کرهای در  ایران

 

 نماینده رسمی برگزاری دوره های آزمون سوئداکس( SWEDWX )

 

تنها برگزارکننده کلاس های تخصصی HSK زبان چینی

 

 برخورداری از کارشناسان مجرب آموزش

 

 استفاده از جدیدترین متدها

 

اولین برگزار کننده دوره ­های آنلاین آموزش همه زبانها در ایران

 

 دارا بودن 6 شعبه در سطح تهران

 

 

 

بهترین آموزشگاه زبان در تهران

 

 

 

دوره های آموزشی آنلاین زبان گات

 

گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی متنوع برای زبان آموزان زبان های مختلف می باشد. همچنین موسسه زبان گات تنها برند معتبر زبان های نادر در ایران است. برخی از دوره های آموزشی مجموعه ی گات عبارتند از :انگلیسی، انگلیسی بازرگانی، آیلتس، تافل، فرانسه، ترکی استانبولی، آلمانی، اسپانیایی، هلندی، سوئدی، چینی، ایتالیایی، کره ای، روسی، عربی، ژاپنی، ارمنی، پرتغالی، دانمارکی، بلغاری، نروژی، فارسی به غیر فارسی زبانان و…60 پاسخ به “بهترین آموزشگاه زبان”

 1. نیلوفر یزدی گفت:

  من از انتخاب این آموزشگاه خیلی راضیم چون همزمان میشه چندگزینه برای یادگیری داشت
  همینطور اساتید واقعا مجربی داره و بسیار روی تقویت گفتار کار میشه برخلاف آموزشگاه های قبلی که بودم.
  همینطور جو آموزشگاه خیلی گرم و صمیمی هست و اساتید کاملا روی تک تک اعضای کلاس وقت میزارن طوری که هیچ ابهامی در یادگیری باقی نمیمونه چیزی هست که من شخصا آموزشگاه قبلی که بودم اصلا وجود نداشت و کلاس بالای 20نفر بودیم .
  درهرصورت تمامی این نقاط قوت تحسین برانگیزه و برای شما دوستانی که مثل من با هدف ، دوست دارید زبان جدیدی رو آموزش ببینید میتونه بهترین انتخاب باشه.

  • پشتیبانی گات گفت:

   با عرض سلام به شما دوست عزیز
   ممنون و سپاس از انتخاب شما
   موفق باشید

 2. هیلدا متولی گفت:

  یکی از ویژگی های هر آموزشگاه خوبی میتونه کیفیت کلاس و استادان اون مجموعه باشه و همچنین هماهنگی های دقیق پرسنل . آموزشگاه گات یکی از بهترین آموزشگاه ها در این زمینه هستش و حس اطمینان رو برای هر فرد به خوبی ایجاد میکنه .

 3. لیدا گفت:

  اسمش آموزشگاه زبان گات هست ؟‌ شعبه زیاد داره

 4. شبنم گفت:

  پسر من كلاس زبان انگليسي توي شعبه ي پونك ميره خيلي راضي ام ممنون از زحماتتون

 5. شبنم گفت:

  پسر من كلاساي انگليسيه اين مجموعه رو شركت ميكنه ما كه خيلي راضي ايم

 6. سحر محمدی گفت:

  من چند ساله که این اموزشگاه میام واقعا خیلی راضیم هم استادای خیلی خوبی داره هم پرسنل های خوش برخورد

 7. غزاله گفت:

  من آموزشگاه های مختلفی زبان خوندم ولی اونجوری که قبل از ثبت نام تعریف میکردن نبود و نتیجه نگرفتم ولی آموزشگاه گات به دلیل تجربه گسترده اساتید و امکانات آموزشی بهترین مرکز برای یادگیری زبان هست و من به کسانی که میخوان مکالمه خوبی. اشته باشن پیشنهاد میکنم

 8. گندم گفت:

  شعبات آموزشگاه زبان گات کجاست؟؟؟

 9. رها گفت:

  شعبه ی کاشانی آموزشگاه زبان گات پرسنل خوبی داره واقعا راضی هستیم ازتون ممنون

 10. میثم گفت:

  پرسنلتون عالیههههه ، واقعا کلاسای خوبی دارید ممنون

 11. سینا گفت:

  بچه هایی که تو آموزشگاه زبان گات رفتن لطفا راهنمایی کنن من میخوام بهترین آموزشگاه پیدا کنم ثبت نام بکنم

 12. zahra گفت:

  شما برای تدریس از چه متد های استفاده می کنید

 13. رها گفت:

  استاد قلی زاده شعبه ی کاشانی آموزشگاه زبان گات هم میاد

 14. سمیرا گفت:

  استادای شعبه کاشانیش چطورن ؟‌ وقعا در حد بهترین آموزشگاه زبان هست ؟ لطفا راهنمایی کنید

 15. نازی گفت:

  من کاشانی میرم استاد انگلیسیش فوق العادس

 16. ستاره گفت:

  کلاسای موسسه هم نو سازه و محیط خوبی داره من راضی ام

 17. سپیده گفت:

  عالیه دستتون درد نکنه من اولین قدم برای مهاجرت برداشتم

 18. سمیرا گفت:

  ممنون بابت راهنماییتون

 19. نیتا گفت:

  سلام من از سایت اموزشگاه گات وخود اموزشگاهش خیلی راضی هستم بشماهم پیشنهادش میکنم .

 20. حسینی گفت:

  عالیه

 21. چکاوک گفت:

  سلام من میخوام تو گات شرکت کنم میشه بهترین شعبه رو معرفی کنید؟ یکم تصمیم گیری بین شعبات سخته چون ممکنه نحوه کار شعبات باهم متفاوت باشه

 22. چکاوک گفت:

  میشه بگین کدوم شعبه بودین که راضی هستین؟

 23. پریسا زاهدی گفت:

  من شعبه آیت الله کاشانی میرم و حضور مدیر آموزشش هم خیلی تاثیر گذاشته شعبه های دیگش نمیدونم ولی این شعبه خوبه

 24. پشتیبانی گات گفت:

  ممنون از انتخاب شما

 25. احمد گفت:

  مگه چه ویژگی هایی آموزشگاه شما داره که بقیه آموزشگاه های دیگه ندارن که به خودتون میگین بهرترین؟؟؟

  • shim shim گفت:

   درود دوست عزیز
   با توجه به این که تمامی اساتید در این مجموعه دارای مدارک فوق لیسانس و دکترا هستند، همچنین تعداد شعبات در تهران برای راحتی زبان آموزان زیاد است، به همراه تیم آموزشی حرفه ای، سوپروایزر و منابع آموزشی بین المللی و در آخر بیش از یک دهه فعالیت در زمینه آموزش تمامی زبان های زنده دنیا ما را بر این داشته تا مرکز زبان گات را به عنوان بهترین آموزشگاه زبان معرفی کنیم.

 26. هاله حسینی گفت:

  سلام خسته نباشید
  میخواستم در مورد کلاس های آموزشیتون اطلاعات داشته باشم، در حال حاضر کلاس فرانسوی دارید؟ و اینکه در آموزشگاه گات برای آموزش زبان فرانسوی چه کتابی تدریس میشه؟

  • پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود
   بله اموزش زبانن فرانسوی هم داریم که بصورت ترمیک 2روز در هفته برگزارمیشه
   کتاب اموزشی زبان فرانسوی echoهستش

 27. علی گفت:

  این عکسهای کلاسهای آموزشگاه هست ؟؟؟

 28. زیبا.ع گفت:

  سلام روز بخیر
  شما کلاس های آموزشی برای زبان نروژی هم دارید؟ اگر دارید چند روز در هفته برگزار میشه و کتاب آموزشی چی هست؟

  • پشتیبانی گات گفت:

   سلام درود خدمت شما
   کلاسها بصورت خصوصی برگزار میشود و روز و ساعت کلاسها دست شما هستش
   متداموزشی هم کتابهای PA VEI هستش

 29. سمیه گفت:

  سلام.واقعا آموزشگاه زبان گات یکی از بهترین آموزشگاه های زبان هست و جز معدود آموزشگاه هایی هست که همه زبان های نادر دنیا آموزش داده میشه.سپاس از مرکز زبان گات

 30. حسینی گفت:

  درود. واقعا سپاسگزارم از آموزشگاه گات بخاطر محیط خوب و اساتید برجسته .من زبان انگلیسی در مرکز زبان گات کاملا یاد گرفتم و تسلط کافی دارم و الان در کلاس آنلاین زبان اسپانیایی گات شرکت کردم و واقعا راضی هستم .

 31. رضا گفت:

  سلام . لطفا بفرمایید در حال حاضر برای زبان انگلیسی چه کتابی برای بزرگسالان تدریس میشه ؟

  • پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما در مرکز زبان گات کتاب های top notch برای کلاس های جنرال تدریس میشود

 32. حمید رضایی گفت:

  ?
  به نظرم در زمینه آموزش زبان انگلیسی اول سایت شما و بعد linguich عالیه
  آموزشگاه گات واقعا کارشون حرفه ایه

 33. هومن گفت:

  به نظر من انتخاب آموزشگاه مناسب چه برای کلاس های حضوری چه آنلاین یکی از موارد مهمه که توو روند یادگیری خیلی موثر هست. من برای مدرک تافل 2 تا آموزشگاه مختلف ثبت نام کردم اما اصلا راضی نبودم

 34. کوثر گفت:

  سلام
  آموزش زبان انگلیسی به صورت مجازی و آنلاین هم مثل کلاس های حضوری خوب هست؟ آدم احساس میکنه توو کلاس آنلاین چیزی یاد نمیگیره

  • پشتیبانی گات گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   در آموزشگاه زبان گات شما می توانید زبان مورد نظر را به بهترین شکل آموزش ببینید. روند یادگیری و اساتید مجرب این مجموعه کمک بسیاری در یادگیری شما خواهد داشت. البته که برای یادگیری هر زبانی تلاش و پشتکار شما از هر موردی مهم تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.