آموزشگاه زبان در جنت آباد

 بهترین آموزشگاه زبان در جنت آباد

آموزشگاه زبان گات، بهترین آموزشگاه زبان در جنت آبادمی باشد. این مقاله برای معرفی بهتر شعبه جنت آباد خود، توضیح مختصری درباره موقعیت خیابان جنت آباد میدهد. محله ی جنت آباد یکی از قدیمی ترین محله های تهران است که پس از احداث و راه اندازی اتوبان های همت و آبشناسان به سه بخش جنت آباد شمالی، جنت آباد مرکزی و جنت آباد جنوبی تبدیل شده است و به دلیل آب و هوای مطلوب و آرامش نسبی این محله نسبت به سایر محله های غرب تهران به یکی از پرطرفدارترین محله های تهران برای سکونت تبدیل شده است این محله در ناحیه 7 شهرداری منطقه 5 قرارگرفته است که به ترتیب از سمت غرب به شهران، از شمال به سیمون بولیوار، از شرق به محله‌های پونک و چهار دیواری و از جنوب به محله هایی چون صادقیه، بزرگراه آیت الله کاشانی و اتوبان ستاری منتهی می‌شود، بنابراین یکی از عوامل محبوبیت این محله را می توان دسترسی مناسب آن هم دانست. مرکز زبان گات با سابقه‌ی چندین ساله، جزء بهترین آموزشگاه های زبان ایران در زمینه آموزش زبان های روز دنیا (انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، ترکی و …)، مفتخر است که با قویترین کادرهای آموزشی در شعبه جنت آباد به شما عزیزان زبان آموز خدمت رسانی کند.

 

 

 

بهترین آموزشگاه زبان در جنت آباد

بهترین آموزشگاه زبان در جنت آباد

 

کادر آموزشی

هسته اصلی مدیریت آموزشگاه زبان گات، بهترین آموزشگاه زبان در جنت آباد شامل اعضایی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی همچون دکتری و کارشناسی ارشد آموزش زبان، مدارک بین المللی تربیت مربی و مدرس، و مدارک بین المللی تدریس زبان به کودکان و بزرگسالان می‌باشد. اعضای این تیم با بهره گیری از مدارج علمی و سالها تجربه مستمر در آموزش به مقاطع سنی مختلف بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری زبان در محله جنت آباد بردارند. بسیاری از زبان آموزان، مرکز زبان گات را به دلیل سطوح بالای استانداردهای روز دنیا در حوزه آموزش زبان و استفاده از پیشرفته ترین امکانات آموزش و یادگیری زبان انتخاب میکنند، و به همین دلیل از کیفیت بالای آموزش اطمینان خاطر دارند.

 

 

آموزشگاه زبان گات

 آموزشگاه زبان در جنت آباد

آموزشگاه زبان در جنت آباد

 

 

رسالت مدیران آموزشگاه زبان گات، بهترین آموزشگاه زبان در جنت آباد ایجاد توازن و عدالت آموزشی در حوزه زبان در سرتاسر کشور است. بر همین مبنا، دوره های آنلاین زبان های خارجی در مرکز زبان گات شرکت کنندگانی از تمام نقاط ایران و دیگر کشور ها را به خود اختصاص داده است و تعداد علاقه مندان به دوره های آنلاین روند فزاینده ای را در پیش دارد. انعطاف پذیری ساعات کلاس های آموزشی مرکز زبان گات در کنار جلسات تعیین سطح رایگان یکی دیگر از عواملی است که این موسسه را در محدوده تهران غرب و به خصوص جنت آباد متمایز می سازد. کافی است در یکی از جلسات تعیین سطح رایگان زبان موسسه ی گات شرکت نمایید تا از ویزگی ها و خصوصیات موسسه ی زبان گات مطلع شوید.

آموزشگاه زبان گات به دلیل داشتن متقاضیان فراوان و افزایش روز افزون زبان آموزان شعبات آموزشی متعددی در سطح شهر بنا کرده است. شعبه ی مرکزی آموزشگاه گات در محله ی جنت آباد واقع در غرب تهران می باشد. مجموعهی آموزشی گات برگزار کنندهی 20 زبان زنده ی دنیا می باشد. همچنین این مجموعه تنها برند معتبر برگزار کننده ی زبان های زنده ی دنیا است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *