آموزشگاه زبان چینی

بهترین آموزشگاه زبان چینی

مرکز زبان گات، به عنوان بهترین آموزشگاه زبان چینی، اقدام به برگزاری دوره های ویژه فراگیری زبان چینی کرده، این دوره ها شامل چهارده جلسه 90 دقیقه ای است که در این جلسات با استفاده از کتاب Chinese و اساتید native یا تحصیل کرده در رشته زبان چینی، بهترین کیفیت آموزشی را در اختیار زبان آموزان عزیز قرار می دهند. گات تنها برند آموزش زبان های نادر در ایران با بکار گیری منابع و متد های آموزشی معتبر کلاس های آموزشی زبان چینی را به صورت فشرده و نیمه فشرده و همچنین کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی و آنلاین برگذار می نماید. شما می توانید زبان چینی را از مبتدی تا پیشرفته با بکار گیری منابع و متدهای آموزشی نوین آموزش ببینید.

برخی از اهداف زبان آموزان به شرح زیر است:

  • مهاجرت به چین
  • ادامه ی تحصیل در چین
  • مراودات کاری با کشور چین
  • مشغول به کار بودن در شرکت های کشورچین
  • علاقه ی شخصی به مکالمه ی زبان چینی

 

 

آموزش زبان چینی

 

 

 

 

 

 

 

متد آموزشی زبان چینی

مرکز زبان گات مفتخر است تا به عنوان بهترین آموزشگاه زبان چینی، اعلام کند، متد آموزشی زبان چینی در این مرکز، بر پایه سیلابس درسی دانشگاه بزرگ پکن میباشد و صد در صد تاکید روند آموزشی بر پایه مکالمه است، با تاکید بر این متد آموزشی که بهترین روش میباشد، میتوانید اطمینان داشته باشید، که در کمترین زمان میتوانید بر این زبان تسلط کامل پیدا کرده و به بهترین نتیجه دلخواه برسید. هزینه یک ترم در این آموزشگاه 237000 تومان است و کل ترم یک ماه و سه هفته طول میکشد.

 

 

 

از بهترین آموزشگاه زبان چینی تا دانشگاه پکن

این متن به کوشش بخش IT مرکز زبان گات، بهترین آموزشگاه زبان چینی، جهت معرفی پرطرفدارترین دانشگاه چین برای عزیزانی که قصد ادامه تحصیل در این دانشگاه را دارند، گرداوری شده. دانشگاه پکن، یک دانشگاه بسیار قدیمی و معتبر کشور چین است که از سال 1898  تاسیس شده و اولین دانشگاه ملی در تاریخ نوین چین است. هر سال تعداد بسیار زیادی دانشجو از سراسر نقاط جهان را پذیرش میکند. دانشگاه پکن به اختصار PKU خوانده میشود یک دانشگاه تحقیقاتی بزرگ است و یکی از اعضای لیگ C9 میباشد. در طول تاریخ، دانشگاه پکن، بسیاری از دانشمندان مدرن چین را آموزش داده است. دانشگاه پکن دانشگاه بسیار بزرگی است شامل 30 دانشکده، 12 دپارتمان، 93 رشته تخصصی در مقطع کارشناسی، 199 رشته تخصصی در مقطع کارشناسی ارشد و 73 رشته تخصصی در مقطع دکتری میباشد. همچنین این دانشگاه دارای 216 مرکز تحقیقاتی ملی و شهری و 12 آزمایشگاه بزرگ ملی نیز هست. کتابخانه این دانشگاه با دارا بودن 11 میلیون منبع، بزرگترین کتابخانه آسیا است.

 

آموزش زبان چینی

 

 

 

 

 

 

 

 

دوره های آموزشی زبان چینی 

دوره های آموزشی زبان چینی در آموزشگاه زبان گات همچون سایر زبان ها در دوره های مختلفی آموزش داده می شود. دور های آموزشی موسسه ی گات مطابق با زمانبندی زبان آموزان برگزار می گردد. برخی از این دوره های آموزشی عبارتند از :

  • کلاس های آموزشی ترمیک 
  • کلاس های آموزش خصوصی
  • دوره های آموزشی آنلاین 
  • دوره های آموزشی فشرده و نیمه فشرده 

دوره های آموزشی این مجموعه در ساعت های مختلف در روزهای مختلف برای زبان آموزان برگزار می گردد. اگر شما عزیزان نیز قصد دارید زبان چینی را در آموزشگاه زبان گات یاد بگیرید بهتر است قبل از ثبت نام از مشاوره ی ما بهرمند شوید تا در کوتاهترین زمان ممکن به هدف خود برسید.

آموزش زبان چینی

ویژگی های شاخص زبان چینی در آموزشگاه زبان گات

همکاری با اساتید با سابقه ، تحصیل کرده.
استفاده از منابع آموزشی معتبر
کادری حرفه ای برای ثبت نام
وجود مشاوران حرفه ای
محیطی آرام و با نشاط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *