زبان ژاپنی

زبان ژاپنی 

زبان ژاپنی یک زبان پیوندی است با منشأ مورد اختلاف. زبانی که در ژاپن به آن تکلم می‌شود زبانی است آهنگ دار و صدادار و تقریباً همه واژگان آن به واکه ختم می‌شوند. این زبان شامل پنج وا که و نوزده همخوان است. واژگان آن چند هجایی است و لایق تغییرات دستوریست. تصریف به وسیله اجزایی که به آخر کلمه الحاق کنند صورت می‌گیرد. زمان‌ها و وجه‌ها به وسیله ادات فعل از هم تمییز داده می‌شوند. زبان مکالمه از لحاظ دستور و فرهنگ لغات با زبان مکتوب (که دارای اشکالات فراوان است) فرق دارد. به ترکیب هر صامت و مصوت مورا گفته می‌شود.

زبان ژاپنی با خانواده زبان‌هایی مانند آینو، زبان‌های استرا-آسیایی و همچنین گزینه بی اعتبار زبان‌های آلتایی دسته بندی شده است، ولی هیچ‌کدام از آن‌ها به‌طور گسترده پذیرفته نشده‌اند. کشور ژاپن مجموعه بیش از سه هزار جزیره در شرق چین، در اقیانوس آرام است که دومین اقتصاد برتر جهان را دارد.

ژاپنی‌ها کشورشان را نیپون کوکو خطاب می‌کنند که به معنی خاستگاه خورشید است. در حقیقت این کشور شرقی‌ترین کشور جهان (بدون در نظر گرفتن خاک قطب) است.

این کشور با کشورهای چین، کره جنوبی و کره شمالی و روسیه از طریق اقیانوس آرام همسایه است. هرچند این کشور از تعداد زیادی جزیره تشکیل شده است اما بزرگترین جزایر آن «هونشو»، «هوکائیدو» و «شیکوکو» در مجموع 97 درصد از خشکی‌های آن را تشکیل می‌دهند.

آموزش زبان ژاپنی 

زبان ژاپنی یکی از زبان های نادر در دنیا می باشدو تمامی آموزشگاه زبان ها دوره های آموزشی برای این زبان را ندارند. آموزشگاه زبان گات تنها برگزار کننده ی دوره های آموزشی برای زبان های نادر می باشد. آموزشگاه زبان گات با در نظر گرفتن شرایط برای متقاضیان و اهداف آنها دوره های را مختص به یاری رساندن زبان آموزان برای رسیدن به اهدافشان برگزار می کند در  طول دوره متدها و منابع جامع ای را برای رسیدن به اهدافشان بکار می گبرد. متد ها و منابع آموزشی آموزشگاه زبان گات متد های بروز و متناسب با آخرین تغییرات و قوانین آموزشی می باشد. 

دوره های آموزش زبان ژاپنی 

  • دوره های آموزش زبان ژاپنی به صورت خصوصی
  • دوره های آموزش زبان ژاپنی به صورت آنلاین
  • دوره های آموزشی مختص به مکالمه
  • دوره های آمادگی آزمون

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه زبان گات مراجعه نمایید و یا با آموزشگاه تماس بگیرید و با مشاورین آموزشگاه زبان گات در ارتباط باشید.

آموزشگاه زبان گات به منظور یاری رساندن به متقاضیان عزیز برخلاف سایر آموزشگاه زبان ها جلسات مشاوره و تعیین سطح رایگان برگزار می کند. شما می توانید با مراجعه ی حضوری به یکی از شعب آموزشی آموزشگاه زبان گات با سوپروایزر زبان ژاپنی صحبت کرده و از راهنمایی هایشان بهرمند شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *