بهترین آموزشگاه زبان ژاپنی در تهران

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

 

آموزش زبان ژاپنی

126 میلیون نفر در دنیا به زبان ژاپنی صحبت می کنند،،ریشه زبان ژاپنی و کره ای یکسان است.زبان ژاپنی در ابتدا ساختار نوشتاری نداشت و از ساختار نوشتاری زبان چینی استفاده می کردند تا قرن هشتم که ساختار نوشتاری آن بوجود آمد.در دنیای اینترنت بعد از زبان های انگلیسی، روسی و آلمانی بیشترین استفاده را زبان ژاپنی دارد. یکی از پیچیده ترین زبان های دنیا ، زبان ژاپنی است. ۴ نوع ساختار نوشتاری در زبان ژاپنی استفاده می شود که عبارتند از کانجی (Kanji)، هیراگانا (Hiragana)، کاتاکانا (Katakana) و رومانجی (Romanji) و قدیمی ترین ساختار نوشتاری زبان ژاپنی،هیراگانا (Hiragana) است . برای صحبت کردن به زبان ژاپنی لازم نیست حتما ساختار نوشتاری آن را یاد بگیرید و زبان ژاپنی جز زبان هایی است که خیلی سریع صحبت می شود.

 

 

 

 

آموزش تضمینی زبان ژاپنی

یادگیری زبان ژاپنی که از ۴۶ صدای مجزا تشکیل شده،دشوار نیست اما برای تسلط،باید نکات ظریف آن را با تمرین و تکراربسیار یاد بگیرید و درجستجوی راهی باشید تا خیلی سریع و ساده بتوانید زبان ژاپنی را بیاموزید که برای این کار ابتدا الفبای ژاپنی را یاد بگیرید و بعد به سراغ لغات پایه و کاربردی آن بروید و با عبارات و اصطلاحات روزمره این زبان آشنا شوید و از یادگیری لغات و عبارات پیچیده نترسید و تلاش کنید اول از همه آنها را یاد بگیرید تا یادگیری برایتان آسان شود ولی با این وجود، زبان ژاپنی را که جز محبوب ترین زبان ها است را بصورت حرفه ای یاد بگیرید .

 

 

 

 

 

آموزشگاه زبان ژاپنی

راه های زیادی برای یادگیری زبان ژاپنی وجود دارد که یکی از آنها،رفتن به آموزشگاه ژاپنی است،آموزشگاهی که براحتی با داشتن اساتید مجرب و منابع بروز دنیا و بهترین متدهای آموزشی،یادگیری زبان ژاپنی را برایتان به حداقل برساند و بدون داشتن هیچ نوع دغدغه ای در کوتاه ترین زمان ممکن تسلط کافی به زبان ژاپنی پیدا کنید، موسسه زبان گات،با داشتن 11 سال سابقه کار جز معدود آموزشگاه هایی است که سعی کرده با داشتن 6 شعبه در شهر تهران حداکثر رضایت زبان آموزان را کسب کند و تا به حال نیز موفق بوده و زبان ژاپنی جز زبان هایی است که در شعبات مرکز زبان گات تدریس می شود .

 

آموزش آنلاین زبان ژاپنی

با شیوع ویروس کرونا،کلاس های حضورری جای خود را به کلاس های آنلاین داده و بسیار کم هزینه تر از کلاس های حضوری است البته در صورتی که به شبکه اینترنت دسترسی داشته باشید و یک وسیله الکترونیکی همراه داشته باشید و در هر زمان و مکانی که دوست دارید به یادگیری زبان ژاپنی بپردازید به شرط آنکه کلاس های آنلاین را به اندازه کلاس های حضوری جدی بگیرید،دیگر با شیوع ویروس کرونا ،آموزش آنلاین به عنوان یک شیوه آموزشی در بین اساتید و زبان آموزان شناخته شده است و تا زمانی که شرایط به روال عادی بازگردد آموزش آنلاین ،بهترین شیوه یادگیری است .

 

 

 

آموزش زبان ژاپنی بصورت ویدئو

 از روشهای یادگیری زبان ژاپنی میتوان به استفاده از فایلهای ویدئویی اشاره کرد . بیشتر این روش مختص کسانی است که زمان لازم را برای یادگیری زبان ندارند و یا برای افرادی که تمایلی به رفتن به آموزشگاه های زبان ندارند و حتی با وجود برگزاری کلاس های آنلاین آموزش زبان ژاپنی بازهم راغب به شرکت در کلاسها نیستند و یا نمیتوانند برنامه روزانه خود با برنامه برگزاری کلاسها هماهنگ کنند و ترجیح آنان براین است که از فایل های ضبط شده آموزشی برای یادگیری زبان ژاپنی استفاده کنند.در فایلهای ویدئویی همانند کلاسها ،مرحله به مرحله از اولین سطح تا آخرین سطح ،یادگیری زبان ژاپنی آموزش داده می شود، چون کلاسها بصورت فایلهای ضبط شده هستند زبان آموز می تواند هر فایل آموزشی را چندین مرتبه ببیند و تکرار کند.این هم روشی دیگر از آموزش زبان است که طرفداران خودش را دارد.

 

تدریس خصوصی زبان ژاپنی

زبان ژاپنی یکی از زبان های نادر می باشد افراد برای یادگیری زبان ژاپنی مجبور به شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ژاپنی هستند.گات یکی از بهترین برگزار کننده های دوره های تدریس خصوصی زبان ژاپنی در ایران است.آموزش زبان ژاپنی در کلاس های خصوصی این مجموعه از سطوح مبتدی آغاز شده و تا سطوح پیشرفته ادامه دارد. کلاس های تدریس خصوصی زبان ژاپنی به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود و این دوره ها آموزش با بکارگیری جدیدترین متدهای آموزشی انجام می شود و ویژگی های مهم آن عبارتند : 

 • قبل از انجام ثبت نام نهایی تعیین سطح توسط سوپروایزر آموزشگاه زبان گات انجام میشود تا در صورتی که قبلا در دوره ای شرکت کرده باشید تعیین سطح شوید تا متناسب با سطح آموزش آغاز شود.جلسات مشاوره و تعیین سطح در این آموزشگاه به صورت رایگان می باشد.
 • اساتید آموزشگاه زبان گات دارای مدرک بین المللی و همچنین دارای تحصیلات مرتبط هستند. 
 • منابع آموزشی گات،بروز و مطابق با آخرین استانداردها است و سفارت کشور ژاپن،منابع را تایید کرده اند. 
 • تعیین محل برگزاری و ساعت کلاس های خصوصی،تعداد جلسات و مدت زمان هر جلسه زبان ژاپنی توسط زبان آموزان انجام می شود. 

 

آزمون زبان ژاپنی

آزمون زبان ژاپنی JLPT برگرفته شده از کلمات Japanese Language Proficiency Test است و تنها آزمون معتبر زبان ژاپنی است و مانند آزمون تافل و آیلتس یکی از معتبرترین آزمون ها است.آزمون JLPT  شامل دو بخش است و در این آزمون مهارت های Reading و Listening ارزیابی می شود. سطوح این آزمون شامل: N1 , N2, N3 , N4 , N5 است.سطح N1 بالاترین سطح آزمون و N5 پایین ترین سطح است و در طول یکسال دو بار و در ماه های  July و December برگزار می گردد. آزمون زبان ژاپنی JLPT به وسیله ی وزارت آموزش ژاپن انجام میشود و نتایج  آزمون به صورت آنلاین اعلام  و در صورت قبولی در آزمون Certificate و یا دیپلم زبان ژاپنی را کسب کرده اید.

 

منابع آموزشی زبان ژاپنی

1.مجموعه آموزش زبان ژاپنی پیمزلر

 از متدهای یادگیری یک زبان، استفاده از متد پیمزلر است که زبان آموز با شنیدن جملات مختلف در دسته بندی های گوناگون می تواند با یک زبان جدید آشنا شود.روش پیمزلر،روشی است که یک فرد با استفاده از آن به زبان مادری خود مسلط می شود. یعنی زبان آموز از طریق شنیدن و صحبت کردن یک زبان جدید را می آموزد،پس می‌ توانید با استفاده از مجموعه آموزش زبان ژاپنی پیمزلر در مدت کوتاهی به زبان پیچیده ژاپنی مسلط شوید.

2.پکیج آموزشی زبان ژاپنی روزتا استون

روزتا استون یکی از بهترین منابع آموزشی برای یادگیری زبان در دنیا است. این مجموعه بیش از ۳۰ زبان را به تفکیک و در قالب آموزش های جداگانه ای به زبان آموزان آموزش می دهد.این مجموعه برای افرادی که از سطح مبتدی یادگیری زبان ژاپنی را شروع کنند،مناسب است. در این پکیج آموزشی سعی شده تا کلمات و جملات در قالب تصاویر و از طریق دیدن آن ها و شنیدن تلفظ شان به زبان آموز آموزش داده شود. 

3.کتاب آموزش زبان ژاپنی Hugo Japanese in 3 Months

کتاب آموزش زبان ژاپنی Hugo Japanese in 3 Months یکی از منابع بسیار خوب برای یادگیری زبان ژاپنی است.این کتاب زبان ژاپنی از ابتدایی ترین سطح، آموزش میدهد بصورتی که می توانید زبان ژاپنی را در 20 درس فرا گیرید. مزیت اصلی این کتاب،  تلفظ، لغات، گرامر،مورد توجه قرار گرفته است.به همراه کتابHugo Japanese in 3 Months یک سی دی نیز وجود دارد که در آن نحوه تلفظ کلمات ژاپنی بیان شده و با گوش دادن به این سی دی می توانید لهجه و گویش را بهبود بخشید.

 

 

 

 

هر آنچه در خصوص زبان ژاپنی باید بدانیم 

اگر در سطح ابتدایی برای یادگیری زبان ژاپنی هستید،باید ابتدا این زبان را به صورت گروهی و با کلاس های آموزش زبان ژاپنی فرا گیرید،چون مطالعه منابع مختلف آموزشی به صورت خودخوان بسیار سخت خواهد بود به همین دلیل بهتر است در یک موسسه زبان، زبان ژاپنی را تحت نظر بهترین اساتید آموزش دیده و به این زبان مسلط شوید.

در هنگام آموزش زبان ژاپنی باید تکرار و تمرین را فراموش نکنید، زیرا این زبان به خودی خود دارای ساختار پیچیده ‌ای است و اگر زبان آموز مهارت هایی که فرا می‌ گیرد را تکرار و تمرین نکند، به راحتی این مهارت ها به دست فراموشی سپرده خواهد شد. مرکز زبان گات تمام تلاش خود را کرده است تا با استفاده از متدهای نوین آموزش زبان، زبان آموزان بتوانند، زبان ژاپنی را در مدتی کوتاه و با کیفیت بالا فرا گیرند.کشور ژاپن به دلیل موقعیت خاصی که در حوزه‌ های اقتصادی و علمی دارد به عنوان یک کشور مهم در جهان و آسیا شناخته می شود،پس یادگیری زبان ژاپنی،اهمیت بسیاری پیدا کرده برای افرادی که قصد دارند تا به کشور ژاپن مهاجرت کرده و یا در این کشور ادامه تحصیل دهند.

 

logo got

شعب گات

 • گات کاشانی (مرکزی)
 • گات جنت آباد
 • گات پونک
 • گات جردن
 • گات ولیعصر
 • گات رسالت
 • گات گرگان (گلستان)
 • شعبه آنلاین گات

جدیدترین مقالات

سبد خرید