آموزشگاه زبان گات اخبار خرید کتاب ثبت نام آنلاین انتقادات و پیشنهادات استخدام تعیین سطح آنلاین درخواست نمایندگی کاربران

آموزشگاه زبان در ولیعصر

بهترین آموزشگاه زبان در ولیعصر 

آموزشگاه زبان گات در سال 1388 فعالیت های آموزشی خود را آغاز نمود و هم اکنون داراری 6 شعبه ی فعال آموزشی می باشد. شعبات آموزشی آموزشگاه زبان گات در نزدیک ترین محل و دسترسی به وسایل نقلیه ی عمومی قرار دارند. اگر به دنبال آموزشگاه زبان در ولیعصر هستید ما به شما پیشنهاد ویژه ای داریم ، پیشنهاد ما به شما عزیزان شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه زبان گات می باشد. آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی متنوع در تمامی مراکز خود از جمله شعبه ی 5  میباشد. شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه زبان گات به راحتی و در کمترین زمان ممکن به اهداف خود برسید.یکی از ویژگی های بسیار مهم و شاخص آموزشگاه زبان گات  دسترسی راحت و سریع از طریق وسایل نقلیه ی عمومی می باشد.

دوره های آموزش زبان در گات

  • برگزاری دوره های آموزشی ترمیک گروهی 
  • برگزاری دوره های خصوصی
  • برگزاری دوره های فشرده و نیمه فشرده 
  • دوره های آموزشی آنلاین

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی 20 زبان زند ه ی دنیا در ایران می باشد. همچنین تنها برگزار کننده ی زبان های نادر می باشد. شما می توانید با توجه به هدف خود در دوره ای که می خواهید و برای زبانی که مورد نظرتان است به راحتی ثبت نام کنید و در حداقل زمان ممکن به اهداف خود برسید.متدهای آموزشی که در این دوره ها بکار برده می شود  متد های بروز و متناسب با آخرین تغییرات می باشد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و یا با مراجعه ی حضوری به آموزشگاه زبان گات  از نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی ما مطلع شوید و توسط سوپروایز زبان مورد نظر تعیین سطح شوید. و راهنمایی های لازم در خصوص رسیدن به اهدافتان در اختیار شما عزیزان قرار بگیرید.

آدرس و شماره تماس شعبه ی ولیعصر

ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر ابتدای کوچه شقایق جنب پاساژ ایرانیان پلاک 46 طبقه دوم

88931975-88931877

آموزشگاه زبان در ولیعصر


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی شده توسط تیم IT آموزشگاه گات

ثبت نام