آموزشگاه زبان در ولیعصر

بهترین آموزشگاه زبان در ولیعصر 

آموزشگاه زبان گات در سال 1388 فعالیت های آموزشی خود را آغاز نمود و هم اکنون داراری 6 شعبه ی فعال آموزشی می باشد. شعبات آموزشی آموزشگاه زبان گات در نزدیک ترین محل و دسترسی به وسایل نقلیه ی عمومی قرار دارند. اگر به دنبال آموزشگاه زبان در ولیعصر هستید ما به شما پیشنهاد ویژه ای داریم ، پیشنهاد ما به شما عزیزان شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه زبان گات می باشد. آموزشگاه زبان گات برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در تمامی مراکز خود از جمله شعبه ی 5  میباشد. شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه زبان گات به راحتی و در کمترین زمان ممکن به اهداف خود برسید.یکی از ویژگی های بسیار مهم و شاخص آموزشگاه زبان گات  دسترسی راحت و سریع از طریق وسایل نقلیه ی عمومی می باشد.

 

 

دوره های آموزش زبان در گات

  • برگزاری دوره های آموزشی ترمیک گروهی 
  • برگزاری دوره های خصوصی
  • برگزاری دوره های فشرده و نیمه فشرده 
  • دوره های آموزشی آنلاین

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی 20 زبان زند ه ی دنیا در ایران می باشد. همچنین تنها برگزار کننده ی زبان های نادر می باشد. شما می توانید با توجه به هدف خود در دوره ای که می خواهید و برای زبانی که مورد نظرتان است به راحتی ثبت نام کنید و در حداقل زمان ممکن به اهداف خود برسید.متدهای آموزشی که در این دوره ها بکار برده می شود  متد های بروز و متناسب با آخرین تغییرات می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و یا با مراجعه ی حضوری به آموزشگاه زبان گات  از نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی ما مطلع شوید و توسط سوپروایز زبان مورد نظر تعیین سطح شوید. و راهنمایی های لازم در خصوص رسیدن به اهدافتان در اختیار شما عزیزان قرار بگیرید.

 

آدرس و شماره تماس شعبه ی ولیعصر

ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر ابتدای کوچه شقایق جنب پاساژ ایرانیان پلاک 46 طبقه دوم

88931975-88931877

 

 

 

 

آموزشگاه زبان در ولیعصر

 

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *