کلاس زبان

کلاس زبان حضوری

پس از طی کردن مرحله تعیین سطح زبان، لازم است با توجه به سطح مشخص شده،در کلاس زبان دلخواهتان ثبت نام کنید. موسسات آموزش زبان، دوره های مختلفی را تدارک دیده اند تا اشخاص بتوانند با توجه به سطح زبان خود در این دوره ها ثبت نام کنند و آموزش های مربوط به سطح خود را سپری کنند. مرکز زبان گات نیز برای سنین مختلف با سطوح گوناگون، دوره هایی را تدارک دیده است تا افراد بتوانند روند آموزشی را به بهترین شکل ممکن و با توجه به سطح خود سپری کنند.پس از ثبت نام در کلاس ها، دوره آموزشی آغاز می ‌شود و  با کمک استاد خود یک سطح زبان را یاد می گیرید. باید از منابع آموزشی مختلفی استفاده کرده و سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا دهید،چون استفاده از منابع آموزشی معتبر و با کیفیت می تواند تاثیر بسیار زیادی در روند آموزش داشته باشد و به همین دلیل  آموزشگاه های زبان سعی می‌ کنند از بهترین منابع ممکن برای آموزش زبان آموزان استفاده کنند.

مرکز زبان گات نیز از این قاعده مستثنی نیست و سعی کرده تا بهترین منابع آموزشی را در اختیار زبان آموزان قرار دهد تا آنها با کمک اساتید بتوانند در طی دوره آموزشی خود به بهترین شکل ممکن زبان را فرا گیرند.روشهای متفاوتی مانند آموزش حضوری زبان ،آموزش آنلاین زبان برای یادگیری زبان وجود دارد،آموزش زبان حضوری که ابتدایی ترین و قدیمی ترین روش آموزشی است که هنوز هم طرفداران خاص خودش را دارد .مهمترین مزیت آن، این است که زبان آموزان می توانند در بحث ها و مکالمه های گروهی شرکت کنند و حتی دانسته های خود را به اشتراک بگذارند.اگر به هر دلیلی نمی توانید در کلاس های حضوری شرکت کنید، می‌توانید دوره آموزشی خود را به صورت اینترنتی و آنلاین سپری کرده و به زبان دلخواه تان مسلط شوید.

 

 

 

کلاس زبان آنلاین 

یکی از مهمترین ویژگی ‌های موسسه زبان گات این است که سعی کرده تا با ارائه آموزش‌ های خود به صورت آنلاین، شیوه جدیدی از آموزش را به زبان آموزان ارائه دهد. این شیوه آموزش که آموزش آنلاین برای تمامی زبانها است ، با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تکنولوژی های ممکن انجام می پذیرد تا زبان آموزان بتوانند بهترین روند آموزشی را تنها با داشتن دسترسی به شبکه اینترنت و با داشتن یکی از ابزارهای الکترونیکی مانند گوشی هوشمند،لپ تاپ و تبلت و بدون حضور فیزیکی تجربه کنند.

دوره آموزش آنلاین زبان گات در حال حاضر یکی از با کیفیت ترین و بهترین دوره‌ های آموزش آنلاین زبان در کشور می باشد. جهت دریافت هرگونه مشاوره برای شرکت در دوره های حضوری و یا غیر حضوری آموزش زبان در موسسه آموزش زبان گات می توانید با شماره های موجود بر روی وب سایت مرکز زبان گات تماس گرفته و از کارشناسان این مجموعه مشاوره های لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

 

 

 

 

تاثیر جو کلاس زبان بر یادگیری

آموزش،نیازمند هدف است و با بودن هدف، آموزش می تواند با ارزش تر، با کیفیت تر و موثر تر باشد. آموزش و یادگیری زبان های خارجی نیز از این قاعده مستثنی نیست. البته بدون هدف هم می توان به یادگیری زبان پرداخت اما  رسیدن به اهداف، پیشرفت در آن نامفهوم و موقتی خواهد بود. بعضی از افراد که تحت تاثیر جو قرار گرفته و در پیروی از زبان آموزانی که درکلاس ها و برنامه های آموزشی زبان شرکت می کنند،آن ها نیز اقدام به یادگیری زبان می کنند ولی چون تعدادی از آنان هیچگونه هدفی از یادگیری زبان نداشته و با توجه به جو موجود، کنجکاوی یا حتی عقب نماندن از سایر زبان آموزان به یادگیری آن می پردازند.درصورت نداشتن هدف،یادگیری می تواند معایب بسیاری با خود از جمله اتلاف وقت، سردرگمی، عدم رشد و پیشرفت کافی، ضرر و زیان مالی را با خود به همراه داشته باشد البته نمی توان گفت که یادگیری هیچ مزیتی ندارد اما داشتن هدف می تواند در بهبود و کیفیت یادگیری کمک کند و مسیر آموزش را هموارتر سازد و با داشتن هدف پیشرفت چندبرابر خواهد بود،پس بهتر است برای یادگیری هر زبان قبل از اینکه اقدام به یادگیری نمایید هدف خود را مشخص کرده و مطابق با آن پیش روید.

 محيط کلاس زبان در  يادگيري و شناخت دانش آموزان نقش مهمي دارد، پس، هدف ارزيابي جو رواني- اجتماعي کلاس زبان براي شناخت ارتباط دانش آموزان با یکدیگر در طول یک ترم است.چندین سال است که کلاسهای آموزشی موفق جهان مانند  کلاسهای آموزشی کشورهای اسکاندیناوی که توجه به احساسات و نیازهای اجتماعی دانش آموزان را در کنار تلاش برای پیشرفت درسی اهمیت پیدا کرده است و باعث شده است که دانش آموزان پیشرفت بیشتر و بهتری در روند تحصیلی خود داشته باشند.چوندرسیستم آموزشی جدید ، یادگیری درس و شادی و احساسات مثبت باهم درآمیخته شده و دیگر خبری از کلاسهای خشک و با نظم و انظباط بیش از حد نیست بلکه معلم سعی میکند یادگیری زبان را با استفاده از روشهای پیشنهادی خود زبان آموزان و شرکت دادن زبان آموزان در بحث های گروهی آموزش دهد تا ارتباط مثبت و دوستانه ای بین معلم و زبان آموز شکل گیرد.تحقیقات انجام شده حاکی از آن است که زبان آموزان در محیط شاد آموزشگاه،یادگیری بهتری خواهند داشت. آموزش زمانی موثر است که توام با احساس مثبت باشد.انگیزه دادن به زبان آموزان بوسیله معلمان ماهر و کاربلد است و روابط اجتماعی و عاطفی استعدادهای نهفته فرد را شکوفا میکند.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *