کلاس خصوصی زبان کودکان

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

کلاس خصوصی زبان می تواند به والدینی کمک کند که می خواهند کودکان خود از کودکی زبان را یاد بگیرند.
با تحقیق از معلم های خلاق و اساتید متخصص برای کلاس زبان تخصصی کودکان خود وقت بگذارید.
مزیت کلاس خصوصی زبان کودکان

هزینه تدریس کلاس خصوصی: اکثر کودکان زمانی که در کلاسی جدید همراه با دانش آموزان جدید هستند احساس غریبی دارند. همچنین وقتی صحبت از یادگیری زبان باشد نیز آنها استرس می گیرند و همین باعث نگرانی زیاد آنها می شود. یا گاهی اوقات از معلم با دانش آموران دیگر خجالت بکشند و سوالی که در ذهنشان است را نپرسند همه ی این ها باعث کاهش هزینه ی شما بشود.

به کارگیری بهترین معلم خصوصی: اغلب آموزشگاه ها این گونه فکر می کنند که یک معلم که می تواند به سنین بالا درس بدهد پس قطعا ماهر است اما باید بگویم کار کردن با بچه ها کاری سخت تر است و دشواری های زایدی دارد. همچنین استادی که تازه کار است و توانایی تدریس به بزرگ سالان را ندارد می تواند گزینه ی مناسبی برای تدریس به کودکان باشد.
شاید معلمی که فعالیت موثر ذهن و جسم در تدریس خصوصی: در تدریس خصوصی به زبان آموزان کودک نباید تنها معلم صحبت و تدریس کند بلکه باید زبان آموزان نیز شرکت کرده و صحبت کنند. وقتی معلم به زبان آموز کودک تدریس می دهد اما زبان آموز متوجه نمی شود یا فعالیتی نسبت به آن نشان نمی دهد باید متوجه بشود تدریس موفقیت آمیز نیست. معلم در کلاس خصوصی می تواند علایق زبان آموز خود را بشناسد و با توجه به آن تدریسی بکنند تا برای زبان آموز انگیزه ای داشته باشد. کودکان از یک جا نشستن بدشان می آید چون خسته می شوند پس معلم باید طوری با آنها بازی کنند باهم شعر بخوانند و کمی فعالیت کنند تا کودکان از خستگی در بیایند.تدریس خصوصی زبان کودکان همراه با جذابیت بالاتر: در سرشت کودکان بازی و سرگرمی وجود دارد پس باید با آنها با بازی درس بدهیم تا درس خسته کننده نشود و همچنین جذابیت برایشان داشته باشد‌. کودکان در سنین کودکی باید خیلی خوب یادگیری را یاد بگیرند یکی از اساسی ترین مرحله یادگیری کودکان به صورت کامل است.
معلم باید تدریسش به گونه ای باشد تا خود کودک مشتاق به فعالیت بشود و بتواند کامل یاد بگیرد طوری نباشد که کودک از سر اجبار و زور درس را یاد بگیرد. آموژش باید به گونه ای باشد که به صورت غیر مستقیم یعنی از طریق فیلم، برنامه کودک، آهنگ و… بتوان درس را برای کودکان علاقه مند تر کنیم تا یادگسری با مفهوم باشد تا همیشه به خاطر بسپارند.بهترین سن برای یادگیری زبان کودکان

بعضی از پژوهشگران می گویند بهترین سن یادگیری زبان برای کودکان سن ۶ الی ۷ سالگی است. اما بیشترین نشان دادن علایق و ذوق برای یادگیری زبان در سنین نوجوانی است. اما هرچه قدر سن بالاتر برود تسلط در حد زبان مادری بر یک زبان دیگر (زبان دوم) سخت تر می شود.
اطلاعاتی در دانشگاه هاروارد است که قبول کرده وقتی کودکان از سنین کم شروع به یادگیری زبان کنند انتقاد، انعطاف پذیری، ذهن باز و… در آنها افزایش می یابد. پژوهشگران متعقدند که در این سن تفکر و ذهن باز آنها به خاطر بودن در این سن است و توانایی های زیادی دارند.
پژوهشگران پی بردند که ۵۰٪ یادگیری ما در سن ۴ سالگی و ۳۰٪ دیگر آن در سن ۸ سالگی است به همین خاطر تاکید می شود کودکان را از سن کم(۳ یا ۴ سالگی) برای یادگیری زبان تشویق کنید.


چرا کودکان باید یک زبان دوم یاد بگیرند؟

در اسکاتلند یادگیری زبان دوم را در ۵ سالگی به کودکان خود تعلق داده اند. و کودکانشان تا زمانی که مدرسه شان به اتمام می رسد و ترک می کنند ۳ زبان را یاد می گیرند که به آنها سیاست ۱+۲ می گویند.
دلایل یادگیری زبان دوم برای کودکان:
• نیاز های آتی
• اشتیاق
• افزایش مهارت هایشان
• چند فرهنگی


منابع آموزشی دوره های خصوصی و نیمه خصوصی کودکان

کلاس های خصوصی مناسب برای کسانی است که:
کسانی که می خواهند یادگیری زبان را بر حسب منابع خود ادامه بدهند.
کسانی که نیاز سریعی به مدرک تحصیل، یا برای مهاجرت به کشور های دیگر و… دارند.
کسانی که زمان زیادی ندارند و ترجیح می دهند که کلاس را به گونه ای برگزار کنند تا بتوانند در وقت های خالی برگزار کنند.
کسانی که می خواهند در سطح شهر رفت و آمدی نداشته باشند و از ترافیک و غیره دور باشند.

logo got

شعب گات

  • گات کاشانی (مرکزی)
  • گات جنت آباد
  • گات پونک
  • گات جردن
  • گات ولیعصر
  • گات رسالت
  • گات گرگان (گلستان)
  • شعبه آنلاین گات

جدیدترین مقالات

سبد خرید