ویژگی های یک آموزشگاه زبان آیلتس خوب چیست؟

اول از همه ما به آزمون آیلتس و خصوصیات آن می پردازیم.

IELTS   مخفف The International English Language Testing System   می باشد و به معنی سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی است، که جزو محبوب ترین آزمون سنجش میزان مهارت زبان برای مهاجرت و تحصیلات عالی به حساب می آید.

آیلتس توسط برخی از برجسته ترین متخصصان زبان طراحی می شود و شما را در طیف کاملی از مهارت های زبان ارزیابی می کنند.

این مهارت ها شامل موارد زیر می باشند:

مهارت های شنیداری (Listening)

مهارت های نوشتن (Writing)

مهارت های خواندن   (Reading) 

و مهارت های گفتاری  (Speaking)   

 

دوره های آمادگی آزمون آیلتس

 

همانطور که می دانید و در بالا گفته شد آزمون آیلتس فقط یک آزمون برای سنجش مهارت های زبان شما برای موفقیت در فرصت های شغلی جدید یا تحصیلات عالی در خارج از کشور می باشد. این فقط یک آزمون می باشد و برای گرفتن نمره ی خوب در آن شما باید ابتدا، مهارت های زبان خود را تقویت کنید. یکی از راه های تقویت مهارت های یاد شده شرکت در کلاس آیلتس می باشد.

 

 

 

آزمون آیلتس

 

 

 آموزشگاه زبان گات یکی از معتبرترین موسسات آموزش زبان می باشد، که علاوه بر انواع کلاس های آموزش زبان، کلاس های آمادگی و کسب مهارت برای آزمون آیلتس نیز ارائه می دهد. استفاده از کادر و اساتید حرفه ای و مجرب و همچنین متد آموزشی به روز و کاربردی، وجه تمایز موسسه گات با سایر موسسات آموزش زبان می باشد.

علاوه بر دوره های آمادگی آزمون آیلتس، شما می توانید با مراجعه به فروشگاه مرکز زبان گات، از طیف گسترده ای از محتوای آموزشی و آمادگی آیلتس نظیر انواع کتاب ها و دیکشنری ها، پکیج های صوتی و پکیج های ویدیویی استفاده کنید.

 

دوره های آشنایی بیشتر با آزمون آیلتس

 

شما مطمئنا برای شرکت در آزمون آیلتس و گرفتن نمره ی خوب در آن، به کمک یک متخصص زبان نیاز دارید. چرا که آزمون آیلتس، آزمون پیچیده ای نمی باشد و داشتن آگاهی و دانش از فرم سوال ها، انواع مدل های سوال و غیره به شما در گرفتن نمره ی بهتر کمک می کند. 

در دوره های آمادگی آزمون آیلتس، شما مهارت های زبان خود را تقویت می کنید. اما در این دوره ها شما بیشتر به خود آزمون آیلتس، مدت زمان آن، فرم سوال ها، انواع مدل های سوال، تکنیک های مدیریت زمان، آشنایی با اشتباهات رایج و غیره آشنا می شوید.

 

 

برای رسیدن به آیلتس چقد زمان نیاز است؟

 

 

 

مرکز زبان گات یکی از با تجربه ترین موسسات آموزش زبان در حوضه ی دوره های آمادگی و آشنایی با آزمون آیلتس می باشد.

این موسسه از برترین و مجرب ترین اساتید استفاده کرده و فضای آموزشی مناسبی را برای زبان آموزان فراهم کرده است. استفاده از محتوای آموزشی به روز یکی دیگر از ویژگی های مرکز زبان گات می باشد.

 

 

 

ویژگی های یک آموزشگاه زبان آیلتس خوب

حال که کمی با آزمون آیلتس و انواع دوره های آن آشنا شدید، بیایید راجع به ویژگی های یک آموزشگاه زبان آیلتس خوب کمی صحبت کنیم.

 

 

استفاده از اساتید زبان با تجربه و حرفه ای

 

اولین و مهمترین ویژگی ای که یک آموزشگاه زبان آیلتس خوب باید داشته باشد، استفاده از اساتید زبان با تجربه و حرفه ای می باشد. این موضوع یکی از مهمترین جنبه های هر کلاس آموزشی و به خصوص کلاس های آمادگی و آشنایی آزمون آیلتس می باشد. استفاده از اساتید زبان با تجربه، به زبان آموزان کمک می کند تا در کمترین زمان، برای آزمون آیلتس آماده شوند.

همچنین این اساتید باید با آزمون آیلتس آشنایی کامل داشته باشند تا بتوانند مهارت های لازم برای کسب نمره ی خوب را به زبان آموزان بیاموزند.

 

 

استفاده از محتوای آموزشی کاربردی و متد های آموزشی به روز

 

دومین ویژگی ای که یک آموزشگاه زبان آیلتس خوب باید داشته باشد، استفاده از استفاده از اساتید زبان با تجربه و حرفه ای می باشد. علاوه بر اساتیدی که باید بتوانند همه جوره زبان آموز را برای شرکت در آزمون آیلتس کمک کنند، استفاده از محتوای آموزشی کاربردی نیز نقش بسیار مهمی در این خصوص دارد چرا که استفاده از این منابع آموزشی از هدر رفتن زمان آموزشی برای زبان آموز جلوگیری می کند و همچنین هزینه شرکت در کلاس های بیشتر را کاهش می دهد.

اعتبار آزمون آیلتس به مدت دو سال می باشد. خود همین موضوع اهمیت استفاده از محتوای به روز و کاربردی را بیان میکند.

 

 

فضای آموزشی مناسب و همچنین داشتن کلاس های مناسب با زمان بندی زبان آموز

 علاوه بر موارد ذکر شده، فراهم کردن فضای آموزشی مناسب یکی دیگر از ویژگی های که یک آموزشگاه زبان آیلتس خوب می باشد. هرچه فضای آموزشی خلوت تر، با آرامش بیشتر و مناسب یادگیری باشد، زمان یادگیری را کاهش می دهد و بازدهی کلاس ها را بهتر می کند.

علاوه بر آن ارائه دادن کلاس های مناسب با زمان بندی زبان آموز امری بسیار مهم می باشد. چرا که ممکن است برخی زبان آموزان به دلیل داشتن مشغله زیاد، نتوانند در کلاس های معمولی شرکت کنند و یا حتی برخی زبان آموزان ممکن است که مدرک آیلتس خود را زمان نزدیک نیاز داشته باشند و در نتیجه یک آموزشگاه زبان خوب باید کلاس های متنوعی را به زبان آموزان خود ارائه دهد تا آن ها بتوانند در کمترین زمان مدرک آیلتس خود را تهیه کنند.

 

 

آیلتس

 

 

و در آخر، مرکز زبان گات یکی از  برترین موسسات آموزش زبان می باشد که به کمک اساتید با تجربه و همچنین محتوای آموزشی به روز و کاربردی، یادگیری زبان را در کمترین زمان ممکن به زبان آموزان ارائه می دهد. همچنین مرکز زبان گات علاوه بر کلاس های معمولی، کلاس های فشرده، نیمه فشرده، فوق فشرده و خصوصی را ارائه می دهد که شما عزیزان می توانید با مراجعه به آموزشگاه زبان گات از زمان بندی این کلاس ها آگاه شوید و با توجه به برنامه ی زمانی خود از میان آن ها، کلاس مناسب خود را انتخاب کرده و زبان مورد نظرتان را بیاموزید. علاوه بر این آموزشگاه زبان گات ارائه دهنده ی دوره های آموزش مجازی می باشد تا شما در هر مکان و زمان به راحتی زبان مورد نظرتان را فرا گیرید.

همچنین فروشگاه کتاب مرکز زبان گات ارائه دهنده ی طیف وسیعی از انواع کتاب ها و پکیج های ویدیویی و صوتی آمادگی دوره های آیلتس می باشد. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه کتاب مرکز زبان گات بسته مورد نیاز خود را تهیه و خود را برای آزمون آیلتس آماده کنید.

 

 


برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *