حقایقی درباره کشور بلژیک

کشور زیبای بلژیک حقایقی دارد که اگر با آن ها آشنا شوید حتما به سفر به این کشور فکر می کنید. در ادامه با کشور بلژیک و حقایق جالب آن آشنا می شویم. پس تا پایان متن همراه ما باشید.

خواندن کامل مطلب

معایب یادگیری زبان در بزرگسالی

یادگیری زبان در هر موقعیتی مناسب است و نباید به این فکر کرد که دیر شده است. به طور کلی یادگیری زبان دوم ذهن را گسترده تر می کند و همچنین موقعیت خوبی را برای شما به ارمغان می آورد. شاید در کودکی بهتر با یادگیری ارتباط برقرار کنید

خواندن کامل مطلب

مزایای یادگیری زبان در بزرگسالی

بسیاری بر این باورند که زبان آموزی فقط در سنین کم مؤثر است و یادگیری فقط در یک دوره ی سنی صورت می گیرد؛ اما در بزرگسالی هم می توان زبان آموزی را شروع کرد و درک خوبی هم از آن کسب کرد. همچنین مکالمه و تلفظ صحیح واژگان در بزرگسالی بهتر است. با تعیین یک هدف انگیزه خود را بالا ببرید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. در این صورت است که در یادگیری زبان پیشرفت می کنید.

خواندن کامل مطلب

یادگیری زبان روسی به صورت خود آموز

برای یادگیری زبان روسی به صورت خود آموز، اول از همه باید انگیزه و هدف داشته باشید. برای یادگیری آن باید وقت بگذارید و هر روز تمرین و تکرار داشته باشید.
برای اینکه سریع تر به زبان روسی صحبت کنید، اصطلاحات و عبارات آن را یاد بگیرید.

خواندن کامل مطلب

آزمون USMLE چیست؟

آزمون USMLE برای دانش آموختگان پزشکی بکار می رود. با قبولی در این آزمون مشخص می شود که شما شرایط لازم برای طبابت را دارید و همچنین توانایی لازم در زمینه پزشکی را کسب کرده اید.

خواندن کامل مطلب

اسم noun در زبان انگلیسی

اسم ها کلماتی هستند که انواع مختلفی دارند و برای نامیدن چیزی بکار می رود. علاوه بر اشخاص، اشیا و مکان ها احساسات و ایده ها هم می توانند اسم داشته باشند. در ادامه با برخی ویژگی ها و کاربرد های اسم ها در نقش های مختلف آشنا می شویم.

خواندن کامل مطلب

تحصیل در اسپانیا

کشور اسپانیا از جمله کشور هایی است که بیشتر به عنوان گردشگری مد نظر قرار می گیرد. به طوری که مقام دوم را بین کشور ها از نظر گردشگری دارد. با این حال جز ده کشوری است که بیشترین تعداد دانشجویان بین المللی را دارد. بسیاری از ایرانیان هم این کشور را برای تحصیل انتخاب می کنند چرا که هزینه تحصیل و زندگی در اسپانیا نسبت به بقیه پایین تر است و نیاز به ارائه مدرک زبان هم ندارد.

خواندن کامل مطلب