زبان کره ای | بهترین روش یادگیری

تاریخچه زبان کره ای
سرفصل‌های مقاله

در بخش هایی از استرالیا، برزیل، کانادا، چین، ژاپن، ایالات متحده، جمهوری شوروی سابق و فیلیپین افراد بسیاری هستند که به زبان کره ای صحبت می کنند. در حدود ۸۰ میلیون نفر در سراسر جهان به زبان کره ای صحبت می کنند، تا سال ۱۴۴۳ میلادی زبان کره‌ای با سیستم نگارش چینی نوشته شد، اما در آن سال سیستم نگارشی جدیدی به نام هانگول که از روش الفبایی نوینی بهره‌مند شده بود توسط شاه سه جونگ اختراع شد. از آن زمان تا امروز، زبان کره ای با سیستم نگارشی نوین استفاده می شود. 

زبان کره ای

تاریخچه زبان کره ای

اهمیت زبان کره‌ای برای مردم دو کشور کره جنوبی و شمالی به حدی است که یک روز در سال را به نام روز زبان یا همان روز هانگول در نظر گرفته اند. این روز در کره جنوبی در ۹ اکتبر و در کره شمالی در ۱۵ ژانویه است که روز هانگول در هر دو کشور کره شمالی و جنوبی تعطیل رسمی بوده و در این روز جشن های بسیاری برگزار می شود. حدود ۳۵ درصد  واژگان اصیل کره ای، ۶۰ درصد را واژگان چینی-کره ای  و ۵ درصد آن را واژگان انگلیسی اختصاص داده اند.اگر در آینده قصد کار، تحصیل و یا مهاجرت به کشور کره جنوبی یا کره شمالی دارید باید به زبان کره ای تسلط کافی داشته باشید و یا در صورتی که مالک یک شرکت بین المللی هستید یا در یک شرکت کره ای کار می کنید، تسلط به زبان کره ای باعث میشود تا بتوانید با شرکای تجاری خود به زبان کره ای راحتر ارتباط برقرار کنید.رایج ترین روش های یادگیری زبان کره ای،شرکت در دوره‌های حضوری،آنلاین و استفاده از ویدئوهای آموزشی برای یادگیری زبان است.

ضرورت یادگیری زبان کره ای

زبان کره‌ای یا هانگول به کره‌ای: 한국어/조선말) زبان رسمی دو کشور کره شمالی و کره جنوبی است . زبان کره‌ای همچنین یکی از دو زبان رسمی در منطقه خود مختار کره‌ای یانبین در چین است. حدود ۸۰ میلیون گویشور زبان کره ای همراه با گروه بزرگی در استرالیا، برزیل، کانادا، چین، ژاپن، ایالات متحده، جمهوری‌ های شوروی سابق و اخیراً فیلیپین وجود دارند. زبان کره ای برای بسیاری از افراد یکی از مهم ترین اهداف می باشد. ما در دوره های آموزش زبان کره ای، از تمامی متد های آموزش زبان کره ای روز دنیا استفاده می کنیم و علاوه بر استفاده از کتاب های به روز زبان کره ای از نرم افزار ها و ابزار آنلاین نیز برای انتخاب بهترین روش آموزش زبان کره ای استفاده می شود. استفاده از اساتید native کره ای در دوره های آموزشگاه زبان گات می تواند برای زبان آموزان بسیار مفید باشد.

شماره تماس شعب گات

اساتید با تجربه این موسسه در آموزش زبان کره ای در دوره های مکالمه زبان کره ای شما را در زمانی معقول به هدف خود می رساند. برای زبان انگلیسی امتحانات جامع و بین المللی مانند آیلتس و تافل وجود دارد و سطح تسلط یک فرد به زبان انگلیسی با این آزمون ها سنجیده می شود، برای زبان کره ای نیز آزمونی به اسم تاپیک برگزار می شود. در تمام دنیا برای سنجش میزان تسلط شما به زبان کره ای نتیجه ی آزمون تاپیک را از شما می خواهند. آزمون تاپیک سطح بندی دارد و از سطح یک تا سطح شش است.

آموزش زبان کره ای

برای یادگیری یک زبان جدید،ابتدا باید هدف را مشخص کرد که  میتواند این اهداف معمولا مهاجرت،تحصیل در خارج از کشور،کار و یا تجارت باشد. آموزشگاه زبان گات تنها آموزشگاه برگزار کننده همه زبان های نادر در تهران است و زبان کره ای یکی از زبان نادر در دنیا است و آموزشگاه زبان گات همه تلاش خود را بکار گرفته تا با کامل ترین و بروزترین روش های یادگیری و امکانات،یادگیری زبان های مختلف از جمله آموزش زبان کره ای را برای زبان آموزان به حداقل برساند.

آموزش آنلاین زبان کره ای 

آموزشگاه زبان گات یکی از موفق ترین مجموعه های آموزشی است که توانسته با روش های مختلف یادگیری ،رضایت زبان آموزان را در رده های سنی مختلف کسب کند .یکی از روش های پرطرفدار که زمان زیادی از تولد آن نمیگذرد آموزش آنلاین است که این روش باعث صرفه جویی در وقت برای زبان آموز می شود. یادگیری زبان کره ای مانند سایر زبان ها به روش آموزش آنلاین برگزار می شود.

پکیج غیرحضوری زبان کره ای 

پکیج های آموزشی یکی دیگر از روش های جدید یادگیری است که همانند سایر روش ها هدف آن یادگیری و داشتن تسلط کافی بر زبان موردنظر است. مزیت این روش نسبت به سایر روش ها ،یادگیری آن در هر ساعتی از شبانه روز است و مختص زمان خاصی نیست.آموزشگاه زبان گات سعی کرده با استفاده از این پکیج ها اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار زبان آموز قرار دهد که دیگر نیازی به خریداری سایر پکیج ها نباشد.بیشترین کاربرد پکیج های آموزشی زبان برای افرادی است که زمان محدودی برای یادگیری زبان دارند.

یادگیری زبان کره ای

سطح های زبان کره ای 

سطح یک و دو: سطح پایه ای زبان کره ای هستند (basic level ) یا (초급)
سطح سه و چهار: سطح حد واسط یا اینترمدیت هستند (intermediate ) یا (중급)
سطح 5 و 6 : سطح پیشرفته هستند (advance) یا (고급)

ثبت نام زبان کره ای

قبل از ثبت نام بهتر است هدف خود را بشناسیم شناخت هدف نقش بسیار مهمی در رسیدن به هدف دارد. اهداف زبان آموزان متفاوت است. برخی از اهداف زبان آموزان به شرح ذیل است :

مهاجرت برای ادامه ی زندگی
ادامه ی تحصیل
مکالمه به زبان کره ای
کار کردن در شرکت های اتباع خارجی
علاقه ی شخصی به یادگیری زبان کره ای

زبان کره ای

آزمون زبان کره ای

کلمه ی تاپیک TOPIK کوتاه شده و مخفف شده ی عبارت Test of Proficiency in Korean است همچنین معنای این عبارت  آزمون مهارت زبان کره ای می باشد و اولین بار در سال 1997 با 2274 داوطلب برگزار شد. این آزمون سالیانه چهار مرتبه در ماه های ژانویه,آوریل,جولای و سپتامبر برای داوطلبین خارجی در کشور کره و دو مرتبه در ماه های آوریل و سپتامبر برای دانشجویان زبان کره ای در سایر کشور ها برگزار می گردد.
آزمون TOPIKشامل چهار بخش است: Listening,Reading,Vocabulary, Grammer,writing (لغت-گرامر-نوشتن- شنیدن-خواندن ودرک مطلب) و در حال حاضر بخش Oral (شفاهی) وجود ندارد . بطور کلی این آزمون بر دو نوع می باشد:
 • آزمون استاندارد که  S-TOPIK نامیده می شود و دارای سه سطح مقدماتی (میانگین نمره 2-1), متوسط (میانگین نمره 4-3) و پیشرفته (میانگین نمره 6-5) است.
 • آزمون بازرگانی یا Business TOPIK که در آن چهار بخش (Listening,Reading,Vocabulary & Grammer,Writing) صد نمره داشته و در مجموع نمرات از چهارصد محاسبه می شود. آزمون TOPIKدر بسیاری از کشورها از جمله ایران برگزار می گردد.
روش های یادگیری زبان کره ای

آموزشگاه زبان کره ای 

زبان کره ای یکی از زبان های نادر می باشد که آموزش این زبان نسبت به سایر زبان ها کمتر برگزار می گردد. آموزشگاه زبان گات تنها برند معتبر آموزش زبان های نادر در ایران می باشد. از این رو شما می توانید بدون محدودیت در دوره های آموزشی این مجموعه شرکت نمایید و به راحتی در حداقل زمان ممکن زبان کره ای را یاد بگیرید. با شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه زبان گات به راحتی می توانید خودتان را برای آزمون های این زبان آماده کنید و به راحتی نمره ی بالایی را در این آزمون کسب نمایید. کلاس های آموزشی مووسه زبان گات شامل کلاس های حضوری، کلاس های آنلاین و کلاس های گروهی می باشد که با توجه به خواسته زبان آموز برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی برگزاری کلاس ها و زمان آن ها با مجموعه آموزشی گات تماس حاصل فرمایید.

بهترین آموزشگاه زبان کره ای

کشور کره یکی از کشورهایی است که متقاضیان بسیاری دارد و گزینه خوبی برای افرادی که به زبان انگلیسی مسلط هستند  و می توانند به راحتی در این کشور زندگی کنند. مرکز زبان گات با سال ها سابقه کار و تدریس در زمینه زبان کره ای توانسته یکی از بهترین آموزشگاه های زبان کره ای در سطح کشور باشد و با در نظر گرفتن علاقه روزافزون متقاضیان عزیز به یادگیری زبان کره ای، اقدام به برگزاری دوره های ویژه زبان کره ای کرده که این دوره ها به دو صورت ترمیک و فشرده ارائه میشود. دوره های ترمیک شامل 14 جلسه 90 دقیقه ای برای هر ترم است و دوره های فشرده برای عزیزانی که مدت زمان کوتاه تری برای آموزش دارند.آموزش زبان کره ای در گات با بکار گیری جدیدترین متد های آموزشی صورت می گیرد. دوره های آموزشی آموزشگاه زبان گات با توجه به محدودیت ها و شرایط ویژه ی زبان آموزان برگزار می شود.

مدرک زبان کره ای

منابعی که برای آزمون زبان کره ای  استفاده میشود تا زبان آموزان با شرکت در آزمون، مدرک زبان کره ای دریافت کنند،کاملا مورد تایید کشور کره است و از معدود مراکزی است که دوره های آمادگی آزمون تاپیک را برگزار می کند. آزمون تاپیک برای کسانی است که باید مدرک زبان کره ای را به سفارت یا یک مرکز آموزشی در کره ارائه دهند. این مرکز با اساتیدی حرفه ای و با سابقه بهترین دوره های زبان کره ای را برگزار می کند. اگر قصد یادگیری زبان کره ای را دارید،می توانید با مشاوراین موسسه گات صحبت کنید و کلاس های خود را در سریع ترین زمان ممکن به صورت حضوری یا آنلاین شروع کنید.
 • ویژگی های اساتید زبان کره ای مرکز زبان گات: در این آموزشگاه بین المللی و معتبر، از بهترین اساتید در حال حاضر ایران همکاری بعمل آمده است.
 • همکاری با مدرسین Native کره ای: همچنین مدرسین ایرانی آموزشگاه جهت یادگیری زبان کره ای ، از تحصیلات آکادمیک فراتر از کارشناسی ارشد زبان بهره مند هستند.

 • استفاده از اساتید برتر دانشگاه های کشور: همکاری با مدرسینی که بیش از 6 سال سابقه تدریس دارند.

کتابهای یادگیری زبان کره ای

نام رسمی کشور کره جنوبی، جمهوری کره و پایتخت این کشور سئول است. سئول یک شهر مدرن و صنعتی و از بزرگترین شهرهای دنیا است که قدمت 2000 ساله دارد و 25 درصد جمعیت کره در این شهر زندگی میکنند.چند نمونه از کتابهای یادگیری زبان کره ای عبارتند :

 • basic korean grammar and workbook: در این کتاب تمامی گرامر های به زبان انگلیسی توضیح داده شده، و تمرینات خیلی مختصری دارد که اگر انگلیسی خوبی نداشته باشید نمیتوانید از این کتاب استفاده کنید.
 • 500 verbs: این کتاب مناسب برای افرادی که تا حدودی با قواعد سطح مبتدی زبان کره ای آشنا باشند.محتوای این کتاب به صورت یک فهرست از افعال تهیه شده است که میتوان از آن به عنوان یک منبع استفاده کرد.
 • college korean for beginners: یک کتاب خوب و کاربردی که شامل لغات و گرامر است،افراد خودآموز میتوانند از آن استفاده کنند، سطح پیشرفته تر آن هم  موجود است.
 • korean grammar in use: کتابی کاربردی،مجبوب و شناخته شده برای زبان آموزان کره ای که در سطح های مقدماتی، متوسط و پیشرفته است،این کتاب فقط و فقط شامل گرامر و تمرین است.بطورکلی برای یادگیری افراد خودآموز مناسب نیست،ولی برای جمع بندی گرامر ها و  تمرین بیشتر مناسب است.

آیا یادگیری زبان کره ای بسیار سخت است ؟

 •  یادگیری هر زبان به غیر از زبان مادری سخت است و میزان مطالعه،تلاش ،انتخاب روش آموزشی و داشتن برنامه زمانی  در یادگیری فرد تاثیرگزار است. آشنایی با الفبای این زبان نسبت سایر زبانها متفاوت است و تعدادی از مردم فکر می کنند که الفبای هر سه زبان چینی،کره ای و ژاپنی یکی است اما این تصور کاملا اشتباه است و زبان کره ای الفبای آن 24 حرف دارد که یادگیری آن بسیار سریع و آسان است.اگر قبل از یادگیری زبان کره ای به زبانهای دیگری مانند زبان انگلیسی مسلط باشید یادگیری زبان کره ای برای زبان آموز قطعا راحتر خواهد شد.

59 نظر در “زبان کره ای | بهترین روش یادگیری

 1. الهه فاطمی گفت:

  سلام من در شهریار زندگی میکنم ممنون میشم شماره نزدیک ترین شعبه برای من بنویسید

  1. ادمین وب سایت گفت:

   سلام .لطفا به سایت آموزشگاه زبان گات مراجعه کنید و با یکی از شعبات گات تماس بگیرید.https://amoozeshgah-zaban.com/

 2. Sk گفت:

  سلام . میخواستم بدونم تو استان گلستان شعبه دارید؟ . آدرس دقیقشو میشه بدید ؟ شهریه اش چقدره ؟ محدودیت سنی داره ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما میتوانید از کلاس های انلاین بدون هیچ گونه محدودیت سنی براحتی استفاده کنیدمرکز زبان گات برای سه گروه سنی کودک نوجوان و بزرگسالان کلاس برگزار میکند برای ثبت نام و مشاوره تخصصی میتوانید با یکی از شعبه های مرکز زبان گات تماس بگیرید

 3. حمید گفت:

  درود.آیا زبان کره ای از نظر ساختار نگارشی با زبان های چینی و ژاپنی یکسان است ؟ سپاس

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام.خیر سه زبان کره ای،چینی،ژاپنی بسیار بهم از لحاظ نگارشی نزدیک هستند ولی ساختار نوشتاری آنها یکسان نیست و با هم بسیار متفاوت است

 4. ستاره گفت:

  سلام. لطفا بگید هانگول و هانجول چه فرقی باهم دارند؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام.در زبان کره ای ،هانگول نام دیگر زبان کره ای است و ساختار نوشتاری زبان کره ای را هانجول گویند.

 5. Shima گفت:

  سلام در شهر شیراز شعبه ای دارید؟!

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما میتوانید از کلاس های انلاین مرکز زبان گات برای اموزش کلیه زبان ها استفاده کنید

 6. کوروش گفت:

  درود.آزمون TOPIK در ایران فقط در شهر تهران و تنها در موسسه زبان گات برگزار میشه؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما ازمون تاپیک برای زبان کره ایی می باشد شما میتوانید برای امادگی این ازمون از کلاس های حضوری ویا انلاین مرکز زبان گات استفاده کنید

 7. حدیثه گفت:

  برای تسلط به زبان کره ای ،چه مدت زمان برای یادگیری لازم است؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام ودرود خدمت شما. یادگیری زبان کره ایی براساس نوع کلاس ها فشره یا عادی بودن کلاس متفاوت است برای مشاوره تخصصی لطفا با یکی از شعبه های مرکز زبان گات تماس بگیرید

 8. سولماز گفت:

  باسلام.ریشه زبان کره ای از چه زبانی گرفته شده است ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام ودرود خدمت شما .ریشه زبان کره ای،همانند زبان های ژاپنی و ویتنامی از زبان چینی گرفته شده است .میتوانید برای یادگیری زبان کره ایی در کلاس های گروهی ویا خصوصی مرکز زبان گات استفاده کنید

 9. Sayadi گفت:

  کلاس های انلاینتون به چه صورت و کلاساتون از چه سنی شروع میشه؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام ودرود خدمت شما کلاس های انلاین مرکز زبان گات داخل پلت فرم اموزشگاه برگزار میشود کودکان از 4 سال میتوانند در کلاس های مرکز زبان گات شرکت کنند

 10. shakila گفت:

  سلام ببخشید یک سوال داشتم تو 4 سال میشه زبان کره ای رو حرفه ای شد ؟؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام.لطفا به سایت گات مراجعه کرده و با مشاورین یکی از شعبات گات تماس بگیرید تا کاملا راهنمایی شوید.

 11. زیبا گفت:

  باسلام. آیا تنها روش آموزش یادگیری زبان کره ای ،کلاس های آموزش آنلاین است ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما برای اموزش زبان کره ایی میتوانید از کلاس های حضوری و انلاین و پکیج اموزش زبان کره ایی استفاده کنید و همچنین پشتیبان پکیج اموزش زبان کره ای به مدت هفت هفته کنار شما و تمامی سوالات شما را پاسخ می دهند تا براحتی زبان کره ای را اموزش ببینید

 12. سعادت گفت:

  سلام .برای سفر به کشور کره باید زبان کره ای یاد بگیریم یا دانستن و تسلط بر زبان انگلیسی کافی است ؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام.زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی و جهانی شناخته شده است و تمامی مردم کشورها آن را به رسمیت می شناسند و تسلط داشتن به زبان انگلیسی دیگر رایج است ولی در صورت داشتن زمان کافی برای یادگیری زبان کره ای بهتر است آن را یاد بگیرید و بعد به کشور کره سفر کنید چون با دانستن زبان محلی یک کشور ،رفتار مردم آن کشور متفاوت خواهد بود

 13. مژگانی گفت:

  درود. آیا زبان کره ای فقط زبان رسمی کشورهای کره جنوبی و کره شمالی است و در سایر کشورها کاربردی ندارد ؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب. به دلیل مهاجرت تعدادی از کره ای ها به سایر نقاط جهان است که در بعضی از مناطق کشورهای استرالیا، برزیل، کانادا، چین، ژاپن، ایالات متحده،فیلیپین هم به زبان کره ای صحبت میشود.

 14. پروانه گفت:

  باسلام. آیا الفبای زبان کره با الفبای زبان های چینی و ژاپنی یکسان است ؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب. لطفا به آدرس سایت مرکز زبان گات مراجعه کرده و با مشاورین گات تماس حاصل فرمایید.https://amoozeshgah-zaban.com/

 15. هستی گفت:

  باسلام. آیا برای تعیین سطح زبان کره ای باید به آموزشگاه مراجعه کنیم یا تعیین سطح بصورت آنلاین هم انجام می شود؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   سلام و درود. تعیین سطح کلیه زبان ها علاوه بر بصورت حضوری ،بصورت انلاین هم در تمامی شعبات گات انجام میشود

 16. مرجان گفت:

  سلام.آیا زبانهای ژاپنی ،چینی و کره ای هر سه یک زبان هستند ؟ و یادگیری یکی از این سه زبان بخصوص زبان کره ای کافی است ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما این سه زبان کاملا متفاوت هستند در مرکز زبان گات شما میتوانید در کلاس های اموزش زبان ژاپنی و یا چینی و یا کره ای براحتی از پایه تا پیشرفته اموزش ببینید

  2. ادمین وب سایت گفت:

   درود.خیر سه زبان متفاوت هستند که هرکدام برای یادگیری و تسلط به آن،نیاز به دوره آموزشی جداگانه دارد و در صورت یادگیری یکی از این سه زبان مخصوصا زبان کره ای،یادگیری دو زبان دیگر آسان تر خواهد شد چون این سه زبان بسیار بهم نزدیک هستند.

 17. سایه گفت:

  باسلام.آیا در زبان کره ای هانجول و هانگول هر دو یکی است ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما هنجا حروف زبان چینی می باشد و هانگول حروف الفبای کره می باشد در مرکز زبان گات شما میتوانید اموزش زبان کره و چینی براحتی از پایه تا پیشرفته اموزش ببینید

  2. ادمین وب سایت گفت:

   درود.نام دیگر زبان کره ای،هانگول است و ساختار نوشتاری زبان کره ای را هانجول می گویند.

 18. حمیده گفت:

  با سلام. تعیین سطح برای شرکت در کلاس زبان کره ای فقط بصورت حضوری انجام میشه یا آنلاین هم تعیین سطح انجام میشه

  1. ادمین وب سایت گفت:

   سلام . تعیین سطح بصورت آنلاین و هم بصورت حضوری برای تمامی زبان انجام میشود.

 19. آناهیتا گفت:

  سلام ببخشید میخواستم بپرسم آیا شعبه ایی هم در خرم آباد (استان لرستان) دارید ؟؟؟میشه آدرس دقیقش رو بدید؟؟؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما میتوانید از کلاس های انلاین مرکز زبان گات استفاده کنید کلاس های انلاین در پلت فرم تخصصی مرکز زبان گات تشکیل میشود

 20. s گفت:

  سلام میخواستم بدونم حدود چند ترم بیام میتونم به زبان کره ای مسلط بشم؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب.لطفا به سایت گات مراجعه کنید و با یکی از شعبات گات تماس بگیرید تا از طریق مشاورین گات راهنمایی شوید.https://amoozeshgah-zaban.com/

 21. انیل گفت:

  سلام ببخشید میشه لطفا شهریه همه ی کلاس ها رو بگید؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب.لطفا با مشاورین مرکز زبان گات تماس بگیرید تا کاملا راهنمایی شوید.https://amoozeshgah-zaban.com/

 22. Ava گفت:

  سلام،شما اموزش انلاین به شهر های دیگ هم دارید؟مثل کرمان

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب خدمت شما.لطفا با دفتر مرکزی گات با شماره های زیر تماس بگیرید.

   آدرس و شماره تماس آموزشگاه زبان انگلیسی در کاشانی (دفتر مرکزی گات ):
   آیت الله کاشانی، بین شقایق و ستاری، رو به روی فرهنگسرای نور، پلاک 466

   021-44038846
   021-44038557
   021-44154940
   021-44154950

 23. Zahra گفت:

  سلام
  در شهر ورامین هم شعبه دارین؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب خدمت شما.خیر آموزشگاه زبان گات تنها 6 شعبه فعال در سراسر تهران و 1 شعبه در استان گلستان شهرستان گرگان دارد.شما میتوانید از کلاس های آنلاین استفاده کنید .برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با دفترمرکزی گات در تهران تماس بگیرید .
   آدرس و شماره تماس آموزشگاه زبان انگلیسی در کاشانی (دفتر مرکزی گات ):
   تهران،آیت الله کاشانی، بین شقایق و ستاری، رو به روی فرهنگسرای نور، پلاک 466
   021-44038846- 021-44038557
   021-44154940- 021-44154950

 24. شهاب گفت:

  سلام آیا آموزش زبان کره ای هم دارید ؟
  میشه لطف کنین شرایط و هزینه های و ترم ها رو توضیح دهید ؟
  و همچنین اسم کتابها و منابع آموزشی که استفاده میکنین جهت آموزش رو امکان داره اعلام فرمائید

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب خدمت شما.برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با دفترمرکزی گات در تهران تماس بگیرید .
   آدرس و شماره تماس آموزشگاه زبان انگلیسی در کاشانی (دفتر مرکزی گات ):
   تهران،آیت الله کاشانی، بین شقایق و ستاری، رو به روی فرهنگسرای نور، پلاک 466
   021-44038846- 021-44038557
   021-44154940- 021-44154950

 25. یگانه گفت:

  ببخشید میخواستم بگم من تهران شهر ری نیستم می‌خوام کلاس کره ای برم هزینش چقدره کجاس شماره تلفن آن

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب خدمت شما.برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با دفترمرکزی گات در تهران تماس بگیرید تا توسط مشاورین گات راهنمایی شوید .
   آدرس و شماره تماس آموزشگاه زبان انگلیسی در کاشانی (دفتر مرکزی گات ):
   تهران،آیت الله کاشانی، بین شقایق و ستاری، رو به روی فرهنگسرای نور، پلاک 466
   021-44038846- 021-44038557
   021-44154940- 021-44154950

 26. کیمیا گفت:

  سلام من در سنندج هستم میشه لطفا شماره نزدیک ترین شعبه زبان کره ای رو بزارین ممنون

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب خدمت شما.برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با دفترمرکزی گات در تهران تماس بگیرید تا توسط مشاورین گات راهنمایی شوید .
   آدرس و شماره تماس آموزشگاه زبان انگلیسی در کاشانی (دفتر مرکزی گات ):
   تهران،آیت الله کاشانی، بین شقایق و ستاری، رو به روی فرهنگسرای نور، پلاک 466
   021-44038846- 021-44038557
   021-44154940- 021-44154950

  2. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب خدمت شما.برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با دفترمرکزی گات در تهران تماس بگیرید تا توسط مشاورین گات راهنمایی شوید .
   آدرس و شماره تماس آموزشگاه زبان انگلیسی در کاشانی (دفتر مرکزی گات ):
   تهران،آیت الله کاشانی، بین شقایق و ستاری، رو به روی فرهنگسرای نور، پلاک 466
   021-44038846- 021-44038557
   021-44154940- 021-44154950

 27. گلنوش گفت:

  سلام می خواستم بپرسم کلا زبان کره چند ترم می شه و تو اراک کلاس کره ای هست یا ن

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب خدمت شما.برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با دفترمرکزی گات در تهران تماس بگیرید تا توسط مشاورین گات راهنمایی شوید .
   آدرس و شماره تماس آموزشگاه زبان انگلیسی در کاشانی (دفتر مرکزی گات ):
   تهران،آیت الله کاشانی، بین شقایق و ستاری، رو به روی فرهنگسرای نور، پلاک 466
   021-44038846- 021-44038557
   021-44154940- 021-44154950

 28. سعید گفت:

  من زبان کره ای را در مرکز زبان گات خوندم و بسیار راضی بود. در کل طرز فکرتون رو در مورد این که زبان کره ای سخته کنار بزارید. یه سری قواعد داره که اگر رعایت کنید خیلی زود به نتیجه می رسید.

 29. نوید گفت:

  سلام پکیجهایی ویدیویی زبان کره ای به چه صورته؟ هزینه پکیج ها از کلاس های حضوری کمتره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
سلام دوست عزیز. چجوری میتونم کمکت کنم؟
ارسال به واتساپ گات
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من