زبان ژاپنی

 

 

126 میلیون نفر در دنیا به زبان ژاپنی صحبت می کنند،،ریشه زبان ژاپنی و کره ای یکسان است.زبان ژاپنی در ابتدا ساختار نوشتاری نداشت و از ساختار نوشتاری زبان چینی استفاده می کردند تا قرن هشتم که ساختار نوشتاری آن بوجود آمد.در دنیای اینترنت بعد از زبان های انگلیسی، روسی و آلمانی بیشترین استفاده را زبان ژاپنی دارد. یکی از پیچیده ترین زبان های دنیا ، زبان ژاپنی است. ۴ نوع ساختار نوشتاری در زبان ژاپنی استفاده می شود که عبارتند از کانجی (Kanji)، هیراگانا (Hiragana)، کاتاکانا (Katakana) و رومانجی (Romanji) و قدیمی ترین ساختار نوشتاری زبان ژاپنی،هیراگانا (Hiragana) است . برای صحبت کردن به زبان ژاپنی لازم نیست حتما ساختار نوشتاری آن را یاد بگیرید و زبان ژاپنی جز زبان هایی است که خیلی سریع صحبت می شود.

 

 

آموزش زبان ژاپنی

یادگیری زبان ژاپنی که از ۴۶ صدای مجزا تشکیل شده،دشوار نیست اما برای تسلط،باید نکات ظریف آن را با تمرین و تکراربسیار یاد بگیرید و درجستجوی راهی باشید تا خیلی سریع و ساده بتوانید زبان ژاپنی را بیاموزید که برای این کار ابتدا الفبای ژاپنی را یاد بگیرید و بعد به سراغ لغات پایه و کاربردی آن بروید و با عبارات و اصطلاحات روزمره این زبان آشنا شوید و از یادگیری لغات و عبارات پیچیده نترسید و تلاش کنید اول از همه آنها را یاد بگیرید تا یادگیری برایتان آسان شود ولی با این وجود، زبان ژاپنی را که جز محبوب ترین زبان ها است را بصورت حرفه ای یاد بگیرید .

 

 

 

آموزشگاه زبان ژاپنی

راه های زیادی برای یادگیری زبان ژاپنی وجود دارد که یکی از آنها،رفتن به آموزشگاه ژاپنی است،آموزشگاهی که براحتی با داشتن اساتید مجرب و منابع بروز دنیا و بهترین متدهای آموزشی،یادگیری زبان ژاپنی را برایتان به حداقل برساند و بدون داشتن هیچ نوع دغدغه ای در کوتاه ترین زمان ممکن تسلط کافی به زبان ژاپنی پیدا کنید،آموزشگاه زبان گات،با داشتن بیش از 10 سال سابقه کار جز معدود آموزشگاه هایی است که سعی کرده با داشتن 6 شعبه در شهر تهران حداکثر رضایت زبان آموزان را کسب کند و تا به حال نیز موفق بوده و زبان ژاپنی جز زبان هایی است که در شعبات مرکز زبان گات تدریس می شود .

 

 

 

آموزش آنلاین زبان ژاپنی

با شیوع ویروس کرونا،کلاس های حضورری جای خود را به کلاس های آنلاین داده و بسیار کم هزینه تر از کلاس های حضوری است البته در صورتی که به شبکه اینترنت دسترسی داشته باشید و یک وسیله الکترونیکی همراه داشته باشید و در هر زمان و مکانی که دوست دارید به یادگیری زبان ژاپنی بپردازید به شرط آنکه کلاس های آنلاین را به اندازه کلاس های حضوری جدی بگیرید،دیگر با شیوع ویروس کرونا ،آموزش آنلاین به عنوان یک شیوه آموزشی در بین اساتید و زبان آموزان شناخته شده است و تا زمانی که شرایط به روال عادی بازگردد آموزش آنلاین ،بهترین شیوه یادگیری است .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *