زبان نروژی

سرفصل‌های مقاله

آموزشگاه زبان نروژی

زبان نروژی (به نروژی: norsk) یک زبان هندواروپایی از شاخه گروه زبان‌های اسکاندیناویایی خانوادهٔ زبان‌های ژرمنی (زبان‌های ژرمنی شمالی) است. نروژی زبان رسمی کشور نروژ استگفتنی است؛ که وجود دو زبان در نروژ، باعث پیچیدگی مسائل زبانی این کشور شده‌است. این زبان‌ها، بوکمال (زبان کتابی)، که نزدیک به زبان دانمارکی است، و نینورسک (نروژی جدید، که نزدیک به لهجه شمال سوئد است ، نام دارند. نام‌های غیررسمی این دو زبان به‌ترتیب ریکسمول (به‌معنای زبان سلطنتی) و لاندسمول (به‌معنای زبان روستایی) است. زبان نروژی یک زبان با ریشه آلمانی است که حدود ۵ میلیون گوینده در جهان دارد که اکثر آنها در نروژ زندگی می کنند.گات بهترین آموزشگاه زبان است که برگزار کننده دوره های آموزش زبان نروژی در ایران می باشد. زبان نروژی علاوه بر نروژ در کشور های دانمارک، سوئد، آلمان ، انگلیس ، اسپانیا و آمریکا نیز صحبت می شودهم چنین برای تعیین سطح و  خبراز کلاس های کاربردی (مکالمه و گرامرزبان نروژی می توانید با مشاورین ما در آموزشگاه زبان گات  تماس بگیرید و از آخرین اخبار برگزاری کلاس ها در آموزشگاه زبان گات مطلع شوید.

 

 

شماره تماس شعب گات

 

آموزش زبان نروژی 

بسیاری از مردم خواستار یادگیری زبان های دیگر علاوه بر زبان انگلیسی هستند که یکی از این زبان ها،زبان نروژی است که جز زبان های نادر است و آموزشگاه زبان گات تنها برگزار کننده همه زبان های نادر با بیش از سابقه 10 ساله در تهران است که به سه شیوه متفاوت با بروزترین روش ها سعی در کسب رضایت صددرصدی زبان آموزان دارد.

 

آموزش آنلاین زبان نروژی 

برگزاری کلاس ها به شیوه آنلاین یکی از روش های جدید یادگیری است که به تازگی طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است به دلیل اینکه باعث صرفه جویی در زمان میشود و زبان آموزان دیگر مشکل رفت و آمد نخواهند داشت و هزینه کلاس های آنلاین تفاوت چندانی با هزینه کلاس های حضوری نخواهد داشت پس برای آموزش زبان نروژی بصورت آنلاین می توانید در آموزشگاه زبان گات ثبت نام کنید.

 

زبان نروژی

 

 

بهترین آموزشگاه زبان نروژی

آیا تصمیم به یادگیری زبان نروژی در بهترین آموزشگاه زبان نروژی دارید؟  ما می توانیم در این بخش به شما عزیزان و متقاضیان یادگیری زبان نروژی آموزشگاهی را معرفی کنیم که با رعایت استانداردها و بکارگیری شیوه های نوین آموزشی به عنوان بهترین آموزشگاه زبان نروژی در ایران شناخته شده است . آموزشگاه زبان گات با رعایت کمیت های آموزشی با حدود ده سال سابقه ی آموزشی در تهران به 9 عنوان بهترین آموزشگاه زبان معرفی شده است. در این بخش ویژگی های آموزشگاه زبان گات را مختصرا توضیح خواهیم داد تا شما عزیزان را با ویژگی های این مجموعه آشنا کنیم. 

آموزشگاه زبان نروژی گات در کلاس های زبان نروژی به هر دو بخش bokmal و Nyrosk می پردازد. اساتید زبان نروژی این توانایی را دارند که زبان نروژی را به خوبی به زبان آموزان توضیح داده و نکات گرامری آن را به بهترین شکل ممکن آموزش دهند.
یادگیری زبان نروژی می تواند دلایل بسیاری داشته باشد اما با هر هدفی که شروع به آموزش می کنید میتوانید در مرکز زبان گات بهترین دوره ها را پشت سر بگذارید. در دوره های آموزش زبان نروژی علاوه بر آموزش گرامر این زبان مکالمه زبان نروژی هم آموزش داده می شود تا کسانی که به یادگیری این زبان با اهدافی مانند مهاجرت و یا ادامه تحصیل نیاز دارند بتواند بهترین بهره را از این کلاسها ببرند.

 

نروژ

 

 

 

دلایل یادگیری زبان نروژی

دلایل یادگیری زبان نروژی برای افراد متفاوت است از این رو تک تک این دلایل را شناسایی کرده و برای هر کدام دوره های مخصوصی را در نظر گرفته ایم. برخی از این اهداف و دلایل به شرح زیر می باشد:

 • ادامه تحصیل در کشور نروژ
 • مهاجرت به کشور نروژ برای زندگی
 • صحبت و یا ارتباط مجازی با افراد نروژی
 • کار کردن در شرکت های نروژی
 • مراودات شغلی با نروژی ها
 • سفر توریستی به کشور نروژ
 • مطالعه ادبیات یا فلسفه نروژی
 • آشنایی با فرهنگ کشورنروژ

 

 

یادگیری مکالمه زبان نروژی

نروژ،کشوری کوچک و کم جمعیت و ثروتمند است . اگر علاقه مند به یادگیری زبان نروژی هستید و یا قصد مهاجرت دارید باید برای تقویت مکالمه،مهارتهای شنیداری و گفتاری را تقویت کنید.زبان نروژی به زبان دانمارکی و سوئدی بسیار نزدیک و تقریبا شکل نوشتاری شبیه بهم اما در تلفظ با هم متفاوت هستند. زبان نروژی ریشه آلمانی دارد و حدود 5 میلیون نفر در جهان به زبان نروژی صحبت می کنند. در کشور نروژ دو زبان رسمی است که یکی از آن ها زبان بوک مال که به معنی “زبانِ کتاب” است که زبان بوک مال “Norsk” به زبان دانمارکی نزدیک است و دیگری زبان نینورسک “Nynorsk”که به معنی “نروژیِ جدید” می باشد و نزدیک به لهجه شمال سوئد است. این دو زبان اسم های غیر رسمی هم دارند که به ترتیب ریکسمول “زبان سلطنتی” و لاندسمول “زبان روستایی” است.

 

یادگیری زبان نروژی جهت مهاجرت

کشور نروژ به دلیل منابع گاز و نفت ساحلی جز کشور های توسعه یافته است. یادگیری زبان نروژی می تواند فرصت خوبی برای شرکت های بین المللی برای گسترش دادن مراودات و تجارت در کشور نروژ باشد. کشور نروژ مقصد بسیاری از مردم برای مهاجرت است و یکی از دلایل مهاجرت،پایین بودن جرم و جنایت است،کشور نروژ با ایجاد شرایط مناسب و ایجاد قوانین سخت گیرانه برای کسانی که خلافی مرتکب میشوند باعث شده آمار جرم و جنایت،بسیار پایین باشد.علاوه بر این کشور نروژ از جمله کشورهایی است که از ماشین های برقی استفاده می کند و به همین دلیل دارای مزیت هایی چون مالیات کم و پارکینگ رایگان و درصد آلودگی بسیار پایین است. کشور نروژ با داشتن دانشگاه های معتبر دانشجویان زیادی را از سراسر جهان جذب کرده و دارای تاریخ و فرهنگ غنی است.توریست های زیادی برای دیدن جاذبه های طبیعی و تاریخی به این کشور سفر می کنند و یادگیری زبان نروژی می تواند لذت این سفر را برای توریست ها و مهاجرین چند برابر کند.

 

یادگیری زبان نروژی

 

 

 

کلاس آموزشی زبان نروژی 

 گات تنها برند معتبر آموزش زبان های نادر در ایران می باشد. این مجموعه دوره های آموزشی زبان نروژی را از مبتدی تا پیشرفته با بکار گیری منابع و متدهای آموزشی معتبر برای تمامی رده های سنی در شرایط مختلف برگزار می نماید. شما می توانید برای یادگیری زبان نروژی از مبتدی تا پیشرفته در آموزشگاه زبان نروژی گات ثبت نام کنید و در کلاس های آموزشی این مجموعه شرکت کنید و در کوتاهترین زمان ممکن زبان نروژی را یادبگیرید. 

 

منابع و کتاب های یادگیری زبان نروژی

زبان نروژی علاوه بر کشور نروژ در قسمت هایی از کشورهای دانمارک ، اسپانیا ،سوئد،آلمان و انگلیس و امریکا نیز صحبت میشود.

 

کتاب Colloquial Norwegian The Complete Course for Beginners به صورت گام به گام به آموزش زبان نروژی از سطح پایه تا متوسط است. این کتاب به زبان آموزان کمک می کند تا مهارت های گفتاری، شنیداری، نگارش و درک مطلب را تقویت کنند و زبان نروژی را بطور کامل و کاربردی فرا بگیرند. این کتاب به صورت مکالمه محور به آموزش زبان نروژی و لغات آن می پردازد که همین آموزش زبان نروژی را برای زبان آموزان جذاب کرده است. همچنین در این کتاب با فرهنگ مردم نروژ آشنا میشوید.

 

کتاب دستور زبان جامع نروژي با اسم Routledge Comprehensive Grammars راهنمای کاملی برای نروژی مدرن ” بوک مال” است. این کتاب برای دانشجویان منبعی اساسی است که در کالج ها و دانشگاه ها و کلاس های بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد و برای درک کامل دستور زبان نروژی طراحی و تنظیم شده و پیچیدگی های زبان نروژی به صورت ساده و مختصر بیان شده است و بر زبان بومی نروژ تاکید دارد.

 

کتاب pa vei ،یک کتاب کامل برای یادگیری زبان نروژی است. این کتاب بر تمام مهارت های زبان نروژی مانند گویش، تلفظ و کلمات پرداخته و برای تمامی افراد در هر سطح آموزشی مفید بوده چون آموزش زبان نروژی را آسان کرده است.

 

پکیج غیرحضوری و ویدئویی زبان نروژی

در این پکیج ها سعی کرده ایم که برای آموزش بهتر و سریع زبان آموزان، از بهترین متد های آموزشی و برجسته ترین اساتید استفاده کنیم. زبان آموزان اغلب برای یادگیری زبان مورد علاقه خود چندین مجموعه آموزشی را تهیه می کنند و از همه آنها به دلیل روش ها و تکنیک های مختلف آموزشی، برای یادگیری بهتر استفاده می کنند. این امر باعث می شود که شما عزیزان هزینه ی زیادی را صرف تهیه این مجموعه ها کنید. اما مرکز زبان گات، این پکیج کامل را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا به صورت یکجا و با صرف هزینه کمتر،تمام پکیج ها را تهیه نمایید.استفاده از پکیج های آموزشی خود تبدیل به یک شیوه یادگیری زبان شده است که در این پکیج ها،زبان آموز قدم به قدم با استاد که مرحله به مرحله زبان را تدریس می کند پیش میرود تا زمانی که به مرحله آخر برسد و به یادگیری زبان مسلط شود،قابلیت این روش آموزشی این است چون فایل های آموزشی ضبط شده است زبان آموز می تواند هر فایل را چندین بار تماشا و از آن استفاده کند.

 

آزمون زبان نروژی

آزمون Bergenstest که با نام آزمون Test i norsk  هم شناخته می شود برای متقاضیانی است که قصد ادامه تحصیل در کشور نروژ را دارند.این آزمون شامل بخشهای: شفاهی و نوشتاری است. برای دریافت نمره قبولی آزمون باید  سطح B2 در زبان نروژی داشته باشید. در بخش شفاهی آزمون Bergenstest از متقاضیان خواسته می شود در مورد موضوعات مختلف صحبت کنند یا تصویری را که نشان می دهند،خواسته می شود در مورد آن توضیح دهند. در بخش نوشتاری آزمون،باید جملات را با ساختاری متفاوت نوشته شود تا گرامر و دایره واژگان متقاضیان سنجیده شود.

 

ویژگی های مرکز زبان گات 

 • برگزاری دوره های آموزشی متنوع برای تمامی رده های سنی (کودکان ، نوجوانان ، بزرگسالان ) 
 • استفاده از منابع آموزشی جدید و بروز ، منابع آموزشی این مجموعه مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا می باشد. 
 • حضور اساتید برتر داخل و خارج کشور 
 • محیطی آرام و سالم 
 • دسترسی راحت به شعبات مرکز زبان گات 
 • آموزش 20 زبان زنده ی دنیا 
 • تنها برند معتبر آموزش زبان های نادر در ایران 
 • کادر منسجم و متعهد برای پیگیری امور زبان آموزان
 • فراهم کردن بستر آموزشی پویا و جذاب برای زبان آموزان و ایجاد انگیزه در آنها برای یادگیری زبان های خارجه

 

62 نظر در “زبان نروژی

 1. سید محمد مرتضوی گفت:

  سلام
  من می خوام در کلاسهای زبان نروژی در کرج شرکت کنم.
  راهنمایی بفرمایید .

  1. higlc-admin گفت:

   سلام لطفا با شماره زیر تماس بگیرید یا شماره خود را کامنت کنید تا همکاران ما پیگیری کنند با تشکر
   021-44154950

  2. فرزانه فهیمی گفت:

   سلام میتونید از کلاسهای انلاین استفاده کنید

 2. عارف گفت:

  سلام من به صورت انلاین میخوام تدریس کنم لطفا راهنمای کنید سپاش

  1. higlc-admin گفت:

   لطفا با شماره شعبه مرکزی تماس بگیرید

  2. فرزانه فهیمی گفت:

   سلام لطفا با شعبات ما تماس بگیرید

 3. اشکان گفت:

  سلام
  ببخشید کلاس زبان نروژی در شیرازم هست ؟؛

  1. فرزانه فهیمی گفت:

   سلام فعلا نه متاسفانه .میتونید از کلاسهای انلاین استفاده کنید

   1. بهار گفت:

    سلام پیکج هاتون به چه صورت میشه تهیه کرد؟

    1. پشتیبانی گات گفت:

     سلام و درود
     پکیجهای اموزشی اموزشگاه همانند کلاسهای ترمیک و با پشتیبانی اموزشگاه پیش میرود
     شما برای سفارش پگیج و اطلاع بیشتر از نحوه اموزش میتونید با شعب تماس حاصل فرمایید

 4. Haniyeh Hashemi گفت:

  Aya dar mashhad ham amoozeshgah dari?!

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام
   خیر متاسفانه اما میتونید از اموزش انلاین و یا پکیج های اموزشی استفاده کنید

 5. محمد گفت:

  سلام من میخواهم برایه کار به نروژ برم و فقط میخواهم یکی از زبان هایه رسمی را یاد بگیرم شماره من هستش 09167689037

 6. سارا گفت:

  سلام. برای شرکت در کلاسای زبان نروژی چی کار باید بکنم؟

  1. shim shim گفت:

   درود دوست عزیز
   به سه روش آموزشی یعنی کلاس های حضوری، کلاس های آنلاین (با پلتفرم تخصصی مرکز زبان گات) و یا با پکیج های آموزشی زبان نروژی می تونید در مدت زمان کوتاهی زبان نروژی یاد بگیرید.
   بعد از انتخاب روش های بالا برای اطلاعات بیشتر می تونید با شماره های موجود روی وب سایت تماس بگیرید

 7. bita.m گفت:

  salam khaste nabashid, onjori ke inja
  neveshte shode in keshvsr 2 ta zaban dare, agar kasi bekhad vase tahsil be in keshvar bere bayad kodom zaban ro yad begire? aslan mitone yekio balad bashe ya bayad be hardo mosallat bashe? mishe lotfan rahnamai befarmaid
  darmorede kelasa ham lotf mikonin befarmaid che zamani bargozar mishe va mablaghesh cheghadr hast?

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما
   زبان رسمی کشور بوکمال به حساب میاد و شما هم بخواهید زبان نروژی را یاد بگیرید همان زبان بوکمال خدمتتون اموزش داده میشود
   این زبان برای تحصیل در نروژ مناسب هستش و نیاز به بقیه زبان هارا ندارید.
   کلاسها 1روز درهفته 3ساعته برگزار میشه و هرترم حدود 2ماه زمان میبره
   برای اطلاع از زمان استارت کلاسها با یکی از شعب تماس بگیرید

 8. paria گفت:

  سلام میشه بگین کلاس های آنلاینتون به جه شکل هست؟ چند روز در هفته ست و چه ساعاتی میشه برداشت؟ در کل زبان نروژی چند ترم هستش؟ مرسی

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما کلاسهای انلاین از طریق پلتفرم شخصی اموزشگاه هستش و برای زبان نروژی کلسها 1روز درهفته 3ساعته و یا بصورت خصوصی برگزار میشود
   و تعداد ترمها بستگی دارد به سطح شما داره که و اینکه بخواهید به چه سطحی برسید.
   برای اطلاع از زمان دقیق استارتها با شعب تماس بگیرید

 9. ساسان گفت:

  سلام .آیا تعیین سطح برای آموزش زبان نروژی بصورت آنلاین برگزار میشه؟ آموزش زبان نروژی در کدامیک از شعبات گات بصورت آنلاین برگزار میشه؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما اموزش زبان نروژی در تمامی شعبه های مرکز زبان گات برگزار میشود برای تعیین سطح لطفا با یکی از شعبه های مرکززبان گات تماس بگیرین تا مشاورین ما بصورت کامل راهنماییتون کنند

 10. hasti گفت:

  سلام . باتوجه به شیوع کرونا هنوز هم کلاس ها فقط بصورت آنلاین برگزار میشه یا کلاس های بصورت حضوری هم برگزار میشه ؟ لطفا در صورت امکان تاریخ شروع کلاس های حضوری اعلام بفرمایید.

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب.لطفا به سایت گات مراجعه کنید و با نزدیکترین شعبه تماس بگیرید تا توسط مشاورین گات راهنمایی شوید.

   https://amoozeshgah-zaban.com/

 11. کامران گفت:

  سلام .لطفا درباره پکیج های آموزشی توضیح بدین که به چه صورت هست ؟ آیا پشتیبانی آنلاین دارد؟ گرفتن پکیج های آموزشی برای یادگیری کافی است یا لازم هست برای یادگیری کامل در کلاس های حضوری یا کلاس های آنلاین شرکت کنیم ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما با گرفتن پکیج بصورت کامل زبان مورد نظر خود را اموزش میبینید دقیقا مانند کلاس های حضوری باید پایان هر پکیج امتحان می دهید تا سطح یادگیریتون بصورت کامل مشخص شود ودر تمام مراحل که شما در حال یادگیری هستین پشتیبان پکیج شما کاملا همراه شماست تا هرجا که سوالی براتون پیش اومد کمکتون کنند

 12. هما گفت:

  درود.آیا زبان نروژی با زبان دانمارکی ترکیب شده است ؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   خیر دو زبان متفاوت هستند و زبان نروژی زبان رسمی کشور نروژ و زبان دانمارکی زبان رسمی کشور دانمارک است .

 13. somaiieh.dadfar گفت:

  salam.inke migan zaban norveji be zaban danmarki nazdike yani dastor zban va ghavaed on yeki hast ?lotfan tozie bedid

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما زبان نروزی و دانمارکی از نظر لغات و دستور زبان شبیه هم هستند در مرکز زبان گات اموزش زبان دانمارکی و نروژی هم بصورت انلاین و هم حضوری برگزار میشود

 14. علی گفت:

  باسلام.اینکه برای هریک از هدف های رفتن به نروژ، دوره آموزش زبان متفاوتی در نظر گرفته شده یعنی چی،توضیح بدید لطفا.من که میخوام برای تجارت و سرمایه گذاری به کشور نروژ سفر کنم کدوم دوره باید بگذرونم و با بقیه دوره ها چه تفاوتی داره؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام ودرود خدمت شما برای یادگیری زبان نروژی میتوانید در دوره های فشرده و یا دوره های عادی مرکز زبان گات استفاده کنید که باتوجه به زمانبندی شما مشاورین ما بصورت دقیق شمارو راهنمایی میکنند

 15. سارا گفت:

  سلام . من به زبان های انگلیسی و روسی مسلط هستم ولی میخوام بر کنم با اینکه کشور نروژ با کشور روسیه همسایه است آیا در کشور نروژ زبان روسی هم کاربردی داره یا اینکه حتما باید زبان نروژی آموزش ببینم

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام ودرود خدمت شما یادگیری زبان نروژی براتون نیاز است درمرکز زبان گات شما میتوانید براحتی در کلاس های حضوری و انلاین اموزش زبان نروژی شرکت کنید و بصورت کامل اموزش ببینید

 16. hadi گفت:

  سلام .دوستان ،کسی هست که از پکیج های آموزشی استفاده کرده باشه و کاملا به زبان نروژی مسلط شده باشه و بگه چقدر زمان صرف کرده برای تسلط کامل ،لطفا به اشتراک بذارین

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام ودرود خدمت شما برای مشاوره تخصصی پکیج ها که باتوجه به هدف گذاری شما انجام میشود بایکی از شعبات مرکز زبان گات تماس بگیرین

 17. یاسمین گفت:

  سلام. برای یادگیری زبان نروژی کدوم روش از همه بهتر و میزان یادگیری در آن بیشتر است کلاس های حضوری،کلاس های آنلاین و یا پکیج های ویدئویی ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما پاسخ سوال شما با توجه به شرایط شما می باشد برای مشاوره تخصصی با یکی از شعبات مرکز زبان گات تماس بگیرید

 18. مهدی گفت:

  سلام. برای مهاجرت به کشور نروژ ،تسلط داشتن به زبان انگلیسی کافیه یا اینکه حتما باید زبان نروژی یاد بگیریم ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام ودرود خدمت شما زبان انگلیسی زبان بین المللی می باشد میتوانید از کلاس های انلاین زبان نروژی مرکز زبان گات استفاده کنید ،چون دانستن زبان محلی یک کشور برای برقراری ارتباط کلامی با مردم آن کشور بهتر است

 19. ثریا گفت:

  سلام.در کلاس های آنلاین زبان نروژی گات شرکت کردم و واقعا عالی بود و خیلی راضی ام از اینکه گات انتخاب کردم.

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام ودرود خدمت شما بسیار خرسندیم از رضایتمندی شما

 20. شاهرخ گفت:

  سلام.لطفا بفرمایید چه مدت زمان طول میکشه اتمام دوره آموزش حضوری زبان نروژی ؟ و اگر از کلاس های آنلاین استفاده کنیم مدت زمان دوره آموزش آنلاین با مدت زمان دوره آموزش حضوری یکسان است ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما در مرکز زبان کات در یک سال با شرکت در کلاس های حضوری و یا انلاین میتوانید بصورت کامل زبان نروژی را اموزش ببینید کلاس ها به دو صورت فشرده(سه روز در هفته سه ساعته) و عادی (دو روز در هفته )برگزار میشود

 21. هاشمی گفت:

  درود. من در کلاس های حضوری زبان نروژی شرکت کردم بسیار راضی بودم و به راحتی تونستم زبان نروژی یاد بگیرم ممنون از مرکز زبان گات بخاطر انتخاب اساتید خوب و استفاده از بهترین امکانات برای زبان آموزان.

  1. ادمین وب سایت گفت:

   با سلام و عرض ادب.ممنون از اینکه گات را برای یادگیری زبان انتخاب کردید.سپاس

 22. صداقت گفت:

  سلام. آیادر موسسه زبان گات، برای زبان نروژی ،فایل های ویدئویی و آموزشی هست که برای تمرین بیشتر خریداری و استفاده کنیم ؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   سلام و درود خدمت شما در مرکز زبان گات میتوانید از پکیج های اموزش زبان نروژی استفاده کنید که به مدت هفت هفته پشتیبان دارید و در پایان پکیج از شما ازمون گرفته می شود تا بصورت کامل خود را ارزیابی کنید

 23. مهناز گفت:

  پکیج نروژی هم شما دارین ؟ و با استفاده از پکیج چه مدت طول میکشه تا یاد بگیریم و با این اموزش می تونیم امتحان B2 بدیم ؟ایا امتحان B2 خیلی سخته ؟

 24. کاوه گفت:

  سلام.آیا یادگیری زبان نروژی و زبان دانمارکی هر دو یک زبان هستن در صورت یادگیری زبان نروژی می توان بر هردو زبان تسلط پیدا کرد ؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب.زبان نروژی و زبان دانمارکی دو زبان مجزا هستند و در صورت تسلط بر هرکدام از آنها،یادگیری زبان دیگر آسان تر خواهد شد.

 25. بهنوش گفت:

  باسلام. قبل از شیوع ویروس کرونا در کلاس های حضوری زبان نروژی موسسه زبان گات شرکت کردم البته بصورت فشرده و بدون هیچ استرسی شرکت کردم و تمام مدت دوره از شیوه تدریس اساتید بسیار راضی بودم و امکانات موسسه واقعا کامل بود و پشتیبانی پاسخ گو بودند،با شرکت در کلاسهای گات تونستم زبان نروژی کاملا یاد بگیرم.متشکرم از تیم حرفه ای گات.

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب.ممنون از شما

 26. نازگل گفت:

  سلام.مردم نروژ اکثریت بسیار ثروتمند هستند و کشور نروژ جز کشورهای گران قیمته و همه افراد توانایی پرداخت هزینه ها در این کشور ندارند لطفا قبل از اینکه تصمیم به مهاجرت و یا تحصیل به کشور نروژ بگیرید لطفا کاملا درباره هزینه در کشور نروژ تحقیق کنید.

  1. ادمین وب سایت گفت:

   باسلام و عرض ادب. ممنون از اینکه تجریباتتون با گات به اشتراک میگذارید

 27. نغمه گفت:

  باسلام .آیا کشور نروژ دوتا زبان رسمی دارد یا اینکه زبان نروژی و زبان سامی،هر دو یک زبان هستند ؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   با سلام و عرض ادب. برخی از زبان شناسان معتقدند که که کشور نروژ دو زبانه است ولی اکثریت معتقدند که زبان سامی،نام دیگر زبان نروژی است.

 28. سحر گفت:

  سلام.آیا در شهر اصفهان و مشهد هم گات شعبه داره ؟

  1. ادمین وب سایت گفت:

   سلام. خیر فعلا مرکز زبان گات 6 شعبه فعال در سطح شهر تهران و یک شعبه در استان گلستان شهر گرگان دارد.برای استفاده از کلاس های آموزشی تمامی زبانها می توانید در کلاس آنلاین زبان دلخواهتان ثبت نام و شرکت کنید.

 29. شاهین گفت:

  سلام لطفا در رابطه با پکیج های غیر حضوری زبان نروژی توضیح می دهیدکه به چه صورته و هزینه اش چقدر هست؟

  1. پشتیبانی گات گفت:

   با سلام و درود خدمت شما دوست عزیز
   پکیج های ویدیویی آموزش زبان نروژی برای آن دسته از افرادی که می خواهند در کلاس های حضوری شرکت نداشته باشند گزینه بسیار مناسبی است. پکیج های ویدیویی مرکز زبان گات به شما این امکان را می دهد که در خانه و بدون نیاز به کلاس هر زبانی را که بخواهید تهیه کنید. برای اطلاع از هزینه و سایر موارد می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

 30. سیمین فاتح گفت:

  سلام برای زبان نروژی کلاس آنلاین خصوصی هم دارید؟ به چه صورته؟

 31. منصور گفت:

  سلام و وقت بخیر ما میخوایم زبان نروژی یاد بگیریم.نروژ هستیم
  میخواستم بپرسم میشه انلاین یاد گرفت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
سلام دوست عزیز. چجوری میتونم کمکت کنم؟
ارسال به واتساپ گات
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من