بهترین آموزشگاه زبان سوئدی

تاریخچه ی زبان سوئدی

زبان سوئدی در خانواده ی زبان های هندو اروپایی قرار دارد. این زبان زبان رایج کشور سوئد و بخشی از کشور فنلانند میباشد. همچنین این زبان ، زبان رایج بسیاری از کشور ها از جمله سوئد می باشد. البته بسیاری از زبان های دیگر نیز در کشور سوئد مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال زبان سامی زبان رایج مردم ساکن شمال کشور سوئد نیز می باشد. زبان سوئدی با زبان کشور های اسکاندیناوی هر دو از یک ریشه می باشند و همچنین با بسیاری از زبان ها به یکدیگر شباهت دارند.این زبان وجه تشابه بسیاری با زبان نروژی دارد و زبان دانمارکی و فنلاندی دارای وجه تمایز بسیاری می باشد. آموزشگاه زبان سوئدی گات ، بهترین برگزار کننده کلاس های زبان سوئدی و تنها همکار آموزشی تایید شده سوئداکس در ایران می باشد.

آموزشگاه زبان سوئدی

آموزشگاه زبان سوئدی

آموزشگاه زبان سوئدی 

اگر به دنبال یک آموزشگاه زبان سوئدی معتبر در تهران و در دیگر استانها هستید می توانید به یکی از شعبات آموزشگاه زبان گات مراجعه کنید. آموزشگاه زبان گات با بکار گیری شیوه های نوین آموزشی و همچنین استفاده از منابع آموزشی معتبر دوره های آموزش زبان سوئدی را در تمامی شعبات برگزار می نماید. گات تنها برند معتبر آموزش زبان های نادر در کشور عزیز ما می باشد.در این مقاله شما عزیزان را با زبان سوئدی آشنا می کنیم. 

 زبان سوئدی چیست؟

زبان سوئدی یک زبان North Germanic می باشد که با زبان دانمارکی و نروژی مشترکات زیادی دارد و کسانی که میتوانند این زبان را صحبت کنند میتوانند منظور یکدیگر را بفهمند.

الفبای زبان سوئدی:

زبان سوئدی دارای 29 حرف می باشد. تمام 26 حرف الفبای انگلیسی به علاوه سه حرف دیگر الفبای زبان سوئدی را تشکیل می دهد.

آزمون SFI زبان سوئدی

Swedish For Immigrants که به صورت مختصر SFI نامیده می شود و به زبان سوئدی Svenskundervising For Invandrare خوانده می شود یک آزمون و برنامه در سوئد است که برای مهاجرین در نظر گرفته میشود.آزمون SFI زبان سوئدی در در سطوح مختلف برگزار می شود و همانند بسیاری از آزمون های دیگر در اروپا براساس CEFR تقسیم بندی می شود. اگر شما بتوانید آزمون SFI زبان سوئدی را با موفقیت بگذرانید می توانید از امتیازات آن نیز استفاده کنید.آموزشگاه زبان گات با برگزاری دوره های آمادگی SFI شما را برای این آزمون آماده می کند.

دوره آمادگی آزمون(Tisus  (Test in Swedish for university studies

آزمون Tisus برای اثبات تسلط بر زبان سوئدی برای ورود به رشته ها ی سوئدی زبان می باشد.  آزمون Tisus از سه بخش درک مطلب، نوشتاری و مصاحبه است که دو بخش نخست کتبی و مصاحبه بصورت شفاهی می باشد. متقاضی برای شرکت در ازمون Tisus باید به سفارت سوئد مراجعه کند و مشابه مدرک TOEFL در زبان انگلیسی است. جهت شرکت در دوره های آمادگی آزمون Tisus با دپارتمان زبان سوئدی آموزشگاه  زبان گات تماس بگیرید.

دوره آمادگی آزمون(SWEDEX (Swedish Examination

آزمون SWEDEX امتحانات منحصر به فردآزمون بین المللی زبان سوئدی است که توسط دانشگاه فولک برگزار میگردد. ازمون SWEDEX بر اساس چارچوب مشترک اروپایی مرجع زبان و مقیاس سطح آموزش زبان سوئدی اروپا (Cerf) بنا شده و دارای تائیدیه سازمانهای دولتی بوده و شامل چهار قسمت صحبت کردن، خواندن، شنیدن و نوشتن است.دوره های آمادگی آزمون SWEDEX در موسسه زبان سوئدی گات این امکان را به شما میدهد تا بتوانید نمره دلخواه خود را در آزمون SWEDEX بدست آورید.
جهت مشاوره و ثبت نام در دوره های آمادگی آزمون SWEDEX با دپارتمان زبان سوئدی آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید.

دوره های آموزش زبان سوئدی در گات

مرکز زبان گات با در نظر گرفتن شرایط  و محدودیت های زبان آموزان دوره های آموزشی متنوع ای را برای زبان آموزان  و متقاضیان یادگیری زبان سوئدی دوره های متنوع ای را برگزار می نماید. این دوره ها با بکار گیری منابع آموزشی جامع در روزها و ساعات متنوع ای برگزار می گردد. برخی از این دوره ها عبارتند از:

  • دوره های آموزش از مبتدی تا پیشرفته به صورت گروهی و ترمیک
  • دوره های خصوصی و نیمه
  • برگزاری دوره های آنلاین
  • برگزاری دوره های فشرده و نیمه فشرده

این دوره ها برای تمامی سنین (خردسالان ، کودکان ، نوجوانان ، بزرگسالان ) در تمامی ایام هفته بر گزار می گردد. در صورت نیاز زبان آموزان به دوره های فشرده زبان سوئدی می توانند از آموزش خصوصی زبان سوئدی ما استفاده کنند و هم چنین آموزش خصوصی و نیمه خصوصی زبان سوئدی  آموزشگاه زبان سوئدی گات برای افرادی که علاقه مند به آموزش زبان سوئدی هستند بسیار مفید است. برای شرکت در دوره های آموزش زبان سوئدی و همچنین مشاوره دوره های زبان سوئدی موسسه زبان سوئدی گات با دپارتمان زبان سوئدی تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *