آموزشگاه زبان دانمارکی

معرفی آموزشگاه زبان دانمارکی 

آموزشگاه زبان گات تنها برگزار کننده ی زبان های نادر در ایران می باشد. مجموعه ی آموزشی گات همواره می کوشد تا هممیهنان عزیز را در راستای رسیدن به اهدافشان راهنمایی نمایید. زین پس شما عزیزان می توانید در دوره های آموزشی زبان دانمارکی آموزشگاه زبان دانمارکی گات در هر نقطه و هرجا شرکت نمایید. کلاس های آموزش زبان دانمارکی به صورت خصوصی  همچنین آنلاین برگزار می گردد. شما می توانید با توجه به اهداف خود بر روی مسائلی که بسیار حائز اهمیت است با استاد خود تمرین کنید و در حداقل زمان ممکن به اهداف خود برسید. دوره های آموزشی زبان دانمارکی در آموزشگاه زبان گات با بکار گیری منابع و متدهای آموزشی جدید و با حضور اساتید برتر داخلی و خارجی برگزار می گردد. 

شرایط کلاس های آموزش زبان دانمارکی

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده دوره های آموزش زبان دانمارکی به صورت گروهی و خصوصی می باشد. این زبان با توجه به شرایط اقامتی و تحصیلی کشور دانمارک ، دارای طرفداران خاص خود می باشد. این دوره ها برهر 4 مهارت شنیداری،نوشتاری،مکالمه و گرامر تاکید دارد تا شما عزیزان این زبان را به صورت کاربردی بیاموزید. شما با توجه به مدت زمان و شرایطی که در اختیار دارید می توانید از کلاس های ترمیک، فشرده و گروهی آموزشگاه زبان استفاده کنید.

کلاس های فشرده زبان دانمارکی را به کسانی که قصد مهاجرت دارند و زمان محدودی در اختیارشان است، پیشنهاد می کنیم. کلاس های خصوصی را به افرادی که شاغل هستند و محدودیت زمانی دارند توصیه می کنیم. اما اگر وقت کافی برای آموزش زبان دانمارکی دارید می توانید از کلاس های ترمیک ما بهره ببرید.

آموزشگاه زبان دانمارکی

تاریخچه زبان دانمارکی

زبان دانمارکی یکی از زبان های نادر و همچنین از خانواده ی زبان ژرمنی شمالی می باشد. همچنین این زبان یکی از زیر مجموعه های زبان ژرمنی و همچنین هندواروپایی است. بیش از 6 میلیون نفر در کشور دانمارک زندگی می کنند و زبان اصلی این ملت زبان دانمارکی می باشد. 

حدود 50 هزار نفر از جمعیت مردم دانمارک در بخش شمالی شلسویگ در کشور آلمان به زبان دانمارکی صحبت می کنند. زبان دانمارکی در سرزمین‌های خودمختارِ گرینلند و جزایر فارو  به عنوان زبان رسمی شناخته شده است. در ایسلند زبان دانمارکی را در کنار زبان انگلیسی به‌عنوان یک زبان خارجی در مدرسه‌ها آموزش می‌دهند (گاه نروژی یا سوئدی جایگزین دانمارکی می‌شود). در آمریکای شمالی و جنوبی، در کشورهای آرژانتین، ایالات متحدهٔ آمریکا و کانادا انجمن‌های دانمارکی‌زبان پویا هستند. دانمارکی نوین به‌سوی سادگیِ آوایی گرایش دارد، تا از این راه، آموختن و پیشرفت در این زبان برای بیگانگان ساده‌تر شود.

امروزه یادگیری زبان دانمارکی به دلیل مراودات کاری و همچنین برقراری  ارتباط بین دو کشور و یا دو شرکت مورد نیاز است. مترجم زبان دانمارکی و همچنین آموزشگاه زبان دانمارکی در ایران به ندرت یافت می شود. در این بخش ما بهش ما تنها آموزشگاه برگزار کننده ی زبان هی نادر را به شما عزیزان معرفی می نماییم. 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه زبان گات مراجعه نمایید و یا از طریق بخش تماس باما  سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.


2 پاسخ به “آموزشگاه زبان دانمارکی”

  1. Elin گفت:

    سلام امکانش هست چارت آموزشی زبان دانمارکی رو برای من ارسال کنید تا بدونم برای یادگیری زبان دانمارکی چه سطوحی رو باید سپری کرد؟از مقدماتی تا پیشرفته یک دوره کامل اموزش زبان دانمارکی منظورم هست تا برای آموزش زبان برنامه ریزی کنم .سپاسگذارم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *