زبان اکراینی

آموزشگاه زبان اوکراینی گات در این بخش مطالبی در خصوص آموزش زبان اوکراینی و سپس نحوه آموزش در آموزشگاه زبان گات را ارئه می دهد. گات تنها مرکز زبان معتبر  در خصوص آموزش زبان های نادر در ایران می باشد. شما می توانید زبان اکراینی را در این مجموعه از مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینید. امروزه زبان آموزان بسیاری به دنبال یاد گرفتن زبان اوکراینی هستند. اما یادگیری خوب نیازمند یک آموزشگاه زبان خوب هم است. موسسه زبان گات به عنوان بهترین آموزشگاه زبان اوکراینی در تهران مشهور است که علت شهرت این مجموعه، کادری مجرب و تیم آموزشی تحصیل کرده و نیز اساتید باسابقه است.

 

 

آموزشگاه زبان اکراینی

 

 

ویژگی زبان اوکراینی

 • زبان اوکراینی در کنار زبان روسی و بلغاری به عنوان یک زبان اصیل شناخته شده است.
 • زبان اوکراینی با گذشته زمان شباهت بسیاری به زبان روسی پیدا کرد.
 • جمعیت شرق اوکراین به زبان روسی صحبت می کنند و تبلیغان آنها به زبان روسی است .
 • بسیاری از واژه های زبان آلمانی و لاتین در کلمات زبان اوکراینی به کار رفته است.
 • از نظر دستور زبان ،زبان اوکراینی بسیار به بلغاری و روسی شباهت دارد و تفاوت در لغات می باشد.
 • تعداد حروف الفبای زبان اوکراینی 33 حرف می باشد.
 • ریشه زبان اوکراینی و همچنین حروف الفبای این زبان از زبان slavic می باشد.

 

آموزشگاه زبان اکراینی

 

 دوره آموزشی زبان اوکراینی

زبان اوکراینی و زبان روسی چند سال به طور پی در پی در آموزشگاه زبان گات تدریس شده است. دوره های آموزشی، آموزشگاه زبان گات به شرح زیر می باشد:

 • دوره های خصوصی زبان اوکراینی( در محل موسسه ، منزل و یا محل کار زبان آموزان)
 • دوره های آموزش آنلاین زبان اوکراینی ( در هر زمان و روز و ساعت )

اهداف زبان آموزان برای یادگیری زبان اوکراینی متفاوت است،برخی ازاهداف زبان آموزان زبان اوکراینی ام از مسائل زیر می باشد:

 • مهاجرت به اوکراین
 • ادامه ی تحصیل در دانشگاه های اوکراین
 • مکالمه با دوستان اوکراینی
 • علاقه به یادگیری زبان اوکراینی
 • ادبیات اکراینی

شما با گفتن اهدافتان به مشاورین مختصص مرکز زبان گات می توانید از مشاوره های تخصصی برخوردار شوید.

 

آموزشگاه زبان اکراینی

 

هزینه کلاس های آموزشی زبان اوکراینی

کلاس های آموزشی زبان آموزشگاه گات، به صورت خصوصی و آنلاین برگزار می شود . شما می توانید برای مطلع شدن از آخرین قیمت کلاس ها به بخش ثبت نام آنلاین وبسایت گات مراجعه کنید.

 

درباره ی آموزشگاه زبان اوکراینی گات

آموزشگاه زبان اوکراینی گات درسال 1388 توسط چند جوان تحصیل کرده تاسیس شد،وتا امروزه دارای 6 شعبه فعال در تهران می باشد. آموزشگاه زبان اوکراینی گات با همکاری اساتید تحصیل کرده و با سابقه ، کلاس های آموزش زبان اوکراینی زا برگزار می نماید.

هزینه ی کلاس های آموزشی اوکراینی در آموزشگاه زبان گات از ۲۳۷ هزار تومان شروع می شود، لازم به ذکر است که کلاس های خصوصی برای زبان های نادر در جلسات ۹۰ دقیقه ای و طبق قرارداد شما با موسسه گات برگزار می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان می‌توانید به نزدیکترین شعبه به ما به صورت حضوری مراجعه فرمایید و یا از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

 

آموزش زبان اوکراینی

اوکراینی زبان رسمی کشور اکراین است.بیشتر کشورهایی که به زبان اوکراینی صحبت می کنند،کشورهای اوکراین، روسیه، قزاقستان ایالات متحده،برزیل،کانادا،ازبکستان و لهستان است.زبان اکراینی بسیار شبیه به زبان روسی است به حدی که بعضی از زبان آموزان فکر می کنند هردو این زبان یکی است،اروپایی ترین کشور از لحاظ سطح فرهنگ در جمهوری شوروی است،تمامی مردم کشور اوکراین به زبان اوکراینی صحبت می کنند و به زبان روسی هم مسلط هستند.اگر قصد مهاجرت به کشور اکراین را دارید داشتن تسلط کامل یه این زبان یکی از شرایز اصلی پذیرش است.زبان اکراینی جز زبان هایی است که یادگیری آن بسیار ساده و آسان است.

 

آموزشگاه زبان اوکراینی

با یادگیری زبان اوکراینی می توانید در شرکت های مختلف کشور اوکراین مشغول به کار شوید و یا حتی به عنوان مترجم کار کنید،دانستن زبان اکراینی این فرصت را فراهم می سازد تا در کشورهای مختلف به فرصت های شغلی متفاوتی دست پیدا کنید.شرایط اقتصادی خوب کشور اوکراین باعث شده تا افرادی زیادی برای کار به این کشور سفر کرده و با یافتن شغل دلخواه ، حقوق های هنگفتی بگیرند،پس همه اینها می تواند دلایل کافی برای یادگیری زبان اکراینی باشد و بهتر این است که زبان اکراینی را در آموزشگاه زبان اوکراینی یاد بگیرید.

در حال حاضر زبان اکراینی در حال پدیدار شدن پس از یک دوره طولانی افول است. تعداد گویشوران زبان اکراینی در حدود ۳۷ میلیون نفر است. این زبان افزون بر اکراین، یکی از زبان‌های رسمی جمهوری خودمختار دنیستر نیز می‌باشد. اگرچه نزدیک به ۵۰ میلیون نفر اکراینی در سراسر جهان زندگی می‌کنند، که از این تعداد ۳۷٫۵ میلیون در اکراین (۷۷٫۸ درصد جمعیت) سکونت دارند، اما زبان اکراینی فقط در اکراین غربی رایج است.

زبان اکراینی در این کشور رو به گسترش است، روستاییان (که از علاقه‌مندان افراطی زبان اکراینی هستند) همچنان به شهرهای مرکزی اکراین مهاجرت می‌کنند و ادبیات سنتی اکراین نیز رو به توسعه نهاده است. به گویشوران زبان اکراینی، اکراینوفون (Ukrainophone) می‌گویند. امروزه تقریباً تمامی مردم اکراین می‌توانند به زبان اکراینی سخن بگویند، در عین حال بسیاری از مردم زبان روسی را به روانی صحبت می‌کنند.

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده دوره های آموزش زبان روسی و اکراینی در ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید از طریق بخش تماس با ما سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *