زبان اسپانیایی

بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی

اگر به دنبال یادگیری زبان اسپانیایی در بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی هستید ، ما می توانیم به شما عزیزان آموزشگاه زبان اسپانیایی گات را معرفی کنیم.به جرات می توان گفت : آموزشگاه زبان گات دارای قوی ترین کادر آموزش زبان اسپانیایی می باشد. آموزش زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان اسپانیایی گات با بکار گیری جدیدترین متدهای آموزشی و همچنین استفاده از منابع آموزشی تایید شده از سمت سفارت صورت می گیرد. اساتید آموزشگاه زبان گات از اساتید برتر دانشگاه های داخل و خارج کشور می باشند. شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی گات جزء بهترین زبان آموزان در کشور باشید.

 

دلایل یادگیری زبان اسپانیایی به شرح زیر می باشد:

– ادامه تحصیل در کشور اسپانیا

– مهاجرت به کشور اسپانیا

– علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان اسپانیایی زبان

– کارکردن در شرکت های اسپانیایی

– مراودات شغلی با اسپانیایی ها

– سفر توریستی به کشور اسپانیا

– مطالعه ادبیات یا فلسفه اسپانیایی و آشنایی با فرهنگ کشور اسپانیا

 

 

آموزش زبان اسپانیایی

 

 

تاریخ زبان اسپانیایی

یکی از پرگویشور ترین زبان های زنده ی دنیا زبان اسپانیایی است. این زبان از خانواده ی زبان های رومی می باشد. طی آمار هایی که در حال حاضر موجود است زبان اسپانیایی با 470 میلیون گویشور به عنوان زبان مادری و همچنین دومین زبان پرتکلم  جهان است. در سال ۱۹۹۹میلادی، زبان اسپانیایی زبان مادری ۳۵۸ میلیون نفر و مجموعاً ۴۱۷ میلیون گویشور بوده‌ استدر حال حاضر این ارقام به ۴۰۰ و ۵۰۰ میلیون نفر افزایش یافته‌اند. در ایالات متحده حدود ۱۶ درصد جمعیت به زبان اسپانیایی تکلم می‌کنند، زبان اسپانیایی زبان دوم در ایالات متحده آمریکا است.جالب است بدانید زبان اسپانیایی با جمعیت متکلمین بیش از 500 میلیون نفر به دسته ی اولین زبان های پرطرفدار دنیا ملحق شده و زبان دوم ایالات متحده آمریکا به شمار می آیدزبان اسپانیایی در عین حال دومین زبان ساده دنیا برای یادگیری به حساب می آید. کشور اسپانیا به دلیل دارا بودن دانشگاه هایی با رتبه های عالی جهانی می تواند جایگاه بسیار مناسبی برای ادامه تحصیل دانشجویان سراسر دنیا از جمله ایران باشد.

 

 

آموزش زبان اسپانیایی

 

 

آموزشگاه زبان اسپانیایی گات

زبان اسپانیایی زبانی رایج و نادر در بین همه زبان ها است.آموزشگاه زبان اسپانیایی گات،6 شعبه در شهر تهران دارد که همگی به دلیل رضایتمندی زبان آموزان فعال است . برای یادگیری زبان در ابتدا هدف و قصد خود را از یادگیری زبان اسپانیایی مشخص کنید . انتخاب هدف درست با  کمک مشاورانی که در زمینه زبان فعالیت دارند بهتر است که این اهداف میتواند مهاجرت،سفر توریستی،کار در کشور اسپانیایی و یا حتی علاقمند به دانستن تاریخ و فرهنگ مردم  اسپانیا باشد. 

 

 

آموزش آنلاین زبان اسپانیایی

آموزش آنلاین زبان،تبدیل شده به یکی از روش های پرکاربرد که تنها با دسترسی به اینترنت و داشتن یک وسیله الکترونیکی مانندگوشی هوشمند،لپ تاپ و تبلت امکان پذیراست.زبان اسپانیایی جز زبان هایی است که در موسسه زبان گات، علاوه بر سایر روش های یادگیری به شیوه آنلاین آموزش داده می شود.در کلاس های آنلاین مانند کلاسهای حضوری ،استاد حضور دارد تنها تفاوت این دو باهم در حضور نداشتن زبان آموز در کلاس آموزشگاه است و زبان آموزان نمی توانند باهم بصورت گروهی ارتباط برقرار کنند و دانسته خود را به اشتراک بگذارند بلکه هر زبان آموز بصورت فردی در منزل با استفاده از پلت فرم های آموزشی و یا شبکه های اجتماعی مثل واتس آپ مشغول تماشای آموزش آنلاین است.زبان اسپانیایی به عنوان زبان دوم در بین مردم امریکا شناخته شده است چون بخشی از مردم امریکا به زبان اسپانیایی صحبت می کنند و حتی دانشجویان و دانش آموزان ،دروس خود را به زبان اسپانیایی یاد می گیرند.هزینه آموزش آنلاین زبان ممکن است بیشتر از هزینه آموزش حضوری زبان باشد ولی قطعا کمتر از آن نخواهد بود.

 

 

پکیج غیرحضوری و ویدئویی زبان اسپانیایی

یادگیری یک زبان، اینکه چقدر برای شخص آسان یا سخت باشد به خود فرد بستگی دارد و اگر آموزش در سنین کم آغاز شود یادگیری زبان آسان ترخواهد بود چون در سنین پایین یادگیری در مدت طولانی تری صورت می گیرد ولی یادگیری زبان قطعا مشکلات خاص خودش را دارد که اگر با علاقه یاد بگیرید یادگیری زبان براحتی برایتان آسان خواهد شد .یکی از شیوه های یادگیری استفاده از پکیج های عیر خضوری است که توانسته آموزش زبان  را برای افرادی که محدودیت زمانی برای یادگیری دارند را فراهم کند و  آموزش زبان اسپانیایی هم مانند آموزش سایر زبان ها به روش های مختلف از جمله استفاده از پکیج آموزشی انجام می شود.

 

 

منابع آموزشی زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان اسپانیایی گات با استفاده از متد آموزشی Nuevo Prisma که در 6 سطح از مبتدی تا پیشرفته می باشد آموزش را پیش می برد. کتاب Nuevo Prisma جدیدترین و به روز ترین متد موجود آموزش زبان اسپانیایی در سراسر دنیا می باشد که توسط موسسه Edimumen اسپانیا  طراحی شده و مطابق با چهارچوب مشترک اروپا و طبق برنامه آموزشی موسسه سروانتس مادرید (cervantes) می باشد. امتحان DELE یا به عبارتی دیپلم زبان اسپانیایی به عنوان زبان خارجی، مدرک رسمی زبان اسپانیایی می باشد که موسسه سروانتس تحت نظر وزارت آموزش اسپانیا صادر می کند. این امتحان در شش سطح مطابق با استانداردهای تعیین شده برگزار می شود که این سطوح به ترتیب از مقدماتی تا پیشرفته عبارتند از: A1,A2,B1,B2,C1,C2..

 

 

آموزش زبان اسپانیایی در گات

موسسه ی آموزشی گات با بکارگیری منابع و متد های آموزشی مدرن و حضور اساتید برتر دوره های آموزشی خود را به صورت خصوصی ، آنلاین و فشرده و فوق فشرده برگزار می نماید. دوره های آموزشی این مجموعه از مبتدی تا پیشرفته و برای تمامی سنین ( کودکان ، نوجوانان ، بزرگسالان ) برگزار می گردد. عزیزانی که علاقه به یادگیری زبان اسپانیایی و شرکت در دوره های آموزشی زبان اسپانیایی در مجموعه ی آموزشی گات را دارند می توانند با مراجعه ی حضوری به مجموعه و تماس با یکی از شعب با مشاورین دپارتمان آموزشی زبان اسپانیایی در ارتباط باشند.

 

 

آموزش زبان اسپانیایی

 

 

مزایای دراختیار داشتن مدرک DELE:

  • مدرک ارائه شده در تمام دنیا شناخته شده بوده و قابل ارائه به شرکت های خصوصی یا دولتی، اتاق های بازرگانی، نهادهای آموزشی خصوصی و دولتی و غیره می باشد.
  •  مدرک صادر شده تا پایان عمر معتبر می باشد.
  •  موجب پرباری بیشتر رزومه ی فرد می شود.
  • به فرد برای دریافت بورسیه تحصیلی و دریافت ویزای دانشجویی کمک می کند

همچنین برای علاقه مندان به شرکت در آزمون بین المللی سفارت اسپانیا (DELE)، آموزشگاه زبان گات دوره های خاص آمادگی در آزمون را در سطوح مختلف طراحی کرده است. مدرک DELE یا همان دیپلم اسپانیایی مانند دیگر زبانهای اروپایی شامل 6سطح از A1 تا C2 می باشد. لازم به ذکر است که آزمون DELE در بیش از 100 کشور دنیا به طور همزمان و دوبار در سال برگزار می شود: نیمه اول خردادماه و نیمه اول آذر ماه. با شرکت در کلاس های آموزش زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان گات می توانید قبولی در سطح مورد نظر خودرا در آزمون DELE تضمین کنید.

 

 

بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی

 

 

شعبه های موسسه زبان گات برای آموزش زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان گات در حال حاضر با 6 شعبه در سطح شهر تهران فعالیت دارد که در تمامی شعبات آن زبان اسپانیایی آموزش داده می شود، آموزش زبان اسپانیایی در موسسه زبان گات به صورت کلاس های ترمیک، کلاس های فشرده، کلاس های آنلاین و کلاس های خصوصی قابل ارائه می باشد، همچنین این موسسه پکیج های غیر حضوری جهت تکمیل فرایند آموزش و تسلط بیشتر زبان آموزان بر یادگیری زبان را نیز به زبان آموزان ارائه می دهد، جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام، زمان برگزاری کلاس ها و یا خریداری پکیج های آموزشی غیر حضوری به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و یا می توانید با نزدیک ترین شعبه موسسه زبان گات تماس حاصل فرمایید. شعبات موسسه زبان گات عبارتند از: کاشانی (شعبه مرکزی)، شعبه جنت آباد (شعبه دو)، پونک (شعبه سه)، جردن (شعبه چهار)، ولیعصر (شعبه پنج)، رسالت (شعبه شش).


2 پاسخ به “زبان اسپانیایی”

  1. shadi dehghan گفت:

    زبان اسپانیایی یکی از شیرین ترین زبان های دنیاست، من چند وقتی هستش که آموزش این زبان رو از طریق آموزشگاه شما شروع کردم واقعا دارم از یاد گرفتنش لذت می برم، به نظر من اسپانیایی حتی از زبان انگلیسی هم شیرین تره، الان می تونم بعضی آهنگ های اسپانیایی رو بفهمم و این واقعا لذت بخشه، اگه به زبان اسپانیایی علاقه دارید حتما شروع کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *