آموزشگاه زبان اسپانیایی

بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی

اگر به دنبال یادگیری زبان اسپانیایی در بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی هستید ، ما می توانیم به شما عزیزان آموزشگاه زبان اسپانیایی گات را معرفی کنیم.  به جرات می توان گفت : آموزشگاه زبان گات دارای قوی ترین کادر آموزش زبان اسپانیایی می باشد. آموزش زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان اسپانیایی گات با بکار گیری جدیدترین متد های آموزشی و همچنین استفاده از منابع آموزشی تایید شده از سمت سفارت صورت می گیرد. اساتید آموزشگاه زبان گات از اساتید برتر دانشگاه های داخل و خارج کشور می باشند. شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی گات جزء بهترین زبان آموزان در کشور باشید.

دلایل یادگیری زبان اسپانیایی به شرح زیر می باشد:

– ادامه تحصیل در کشور اسپانیا

– مهاجرت به کشور اسپانیا

– علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان اسپانیایی زبان

– کارکردن در شرکت های اسپانیایی

– مراودات شغلی با اسپانیایی ها

– سفر توریستی به کشور اسپانیا

– مطالعه ادبیات یا فلسفه اسپانیایی و آشنایی با فرهنگ کشور اسپانیا

آموزشگاه زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان اسپانیایی

تاریخ زبان اسپانیایی

یکی از پرگویشور ترین زبان های زنده ی دنیا زبان اسپانیایی است. این زبان از خانواده ی زبان های رومی می باشد. طی آمار های که در حال حاضر موجود است زبان اسپانیایی با 470 میلیون گویشور به عنوان زبان مادری و همچنین دومین زبان پرتکلم  جهان است. در سال ۱۹۹۹میلادی ،زبان اسپانیایی زبان مادری ۳۵۸ میلیون نفر و مجموعاً ۴۱۷ میلیون گویشور بوده‌استدر حال حاضر این ارقام به ۴۰۰ و ۵۰۰میلیون نفر افزایش یافته‌اند. در ایالات متحده حدود ۱۶ درصد جمعیت به زبان اسپانیایی تکلم می‌کنند، زبان اسپانیایی زبان دوم در ایالات متحده آمریکا است.جالب است بدانید زبان اسپانیایی با جمعیت متکلمین بیش از 500 میلیون نفر به دسته ی اولین زبان های پرطرفدار دنیا ملحق شده و زبان دوم ایالات متحده آمریکا به شمار می آیدزبان اسپانیایی در عین حال دومین زبان ساده دنیا برای یادگیری به حساب می آید. کشور اسپانیا به دلیل دارا بودن دانشگاه هایی با رتبه های عالی جهانی می تواند جایگاه بسیار مناسبی برای ادامه تحصیل دانشجویان سراسر دنیا از جمله ایران باشد.

آموزشگاه زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان اسپانیایی

منابع آموزشی زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان اسپانیایی گات با استفاده از متد آموزشی Nuevo Prisma که در 6سطح از مبتدی تا پیشرفته می باشد آموزش را پیش می برد. کتاب Nuevo Prisma جدیدترین و به روز ترین متد موجود آموزش زبان اسپانیایی در سراسر دنیا می باشد که توسط موسسه Edimumen اسپانیا  طراحی شده و مطابق با چهارچوب مشترک اروپا و طبق برنامه آموزشی موسسه سروانتس مادرید (cervantes) می باشد. امتحان DELE یا به عبارتی دیپلم زبان اسپانیایی به عنوان زبان خارجی، مدرک رسمی زبان اسپانیایی می باشد که موسسه سروانتس تحت نظر وزارت آموزش اسپانیا صادر می کند. این امتحان در شش سطح مطابق با استانداردهای تعیین شده برگزار می شود که این سطوح به ترتیب از مقدماتی تا پیشرفته عبارتند از: A1,A2,B1,B2,C1,C2..

آموزشگاه زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی در گات

موسسه ی آموزشی گات با بکار گیری منابع و متد های آموزشی مدرن و حضور اساتید برتر دوره های آموزشی خود را به صورت خصوصی ، آنلاین و فشرده و فوق فشرده برگزار می نماید. دوره های آموزشی این مجموعه از مبتدی تا پیشرفته و برای تمامی سنین ( کودکان ، نوجوانان ، بزرگسالان ) برگزار می گردد. عزیزانی که علاق به یادگیری زبان اسپانیایی و شرکت در دوره های آموزشی زبان اسپانیایی در مجموعه ی آموزشی گات را دارند می توانمند در با مراجعه ی حضوری به مجموعه و تماس با یکی از شعب با مشاورین دپارتمان آموزشی زبان اسپانیایی در ارتباط باشند.

مزایای دراختیار داشتن مدرک DELE:

  • مدرک ارائه شده در تمام دنیا شناخته شده می باشد و قابل ارائه به شرکت های خصوصی یا دولتی، اتاق های بازرگانی، نهادهای آموزشی خصوصی و دولتی و غیره می باشد.
  •  مدرک صادر شده تا پایان عمر معتبر می باشد.
  •  موجب پرباری بیشتر رزومه ی فرد می شود.
  • به فرد برای دریافت بورسیه تحصیلی و دریافت ویزای دانشجویی کمک می کند

همچنین برای علاقه مندان به شرکت در آزمون بین المللی سفارت اسپانیا (DELE)،آموزشگاه زبان گات دوره های خاص آمادگی در آزمون را در سطوح مختلف طراحی کرده است. مدرک DELE یا همان دیپلم اسپانیایی مانند دیگر زبانهای اروپایی شامل 6سطح از A1 تا C2 می باشد.لازم به ذکر است که آزمون DELE در بیش از 100 کشور دنیا به طور همزمان و دوبار در سال برگزار می شود: نیمه اول خردادماه و نیمه اول آذر ماه.با شرکت در کلاس های آموزش زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان گات می توانید قبولی در سطح مورد نظر خودرا در آزمون DELE تضمین کنید.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *