بهترین روش های یادگیری گرامر زبان انگلیسی

گرامر بخش مهمی از یادگیری زبان انگلیسی می باشد که افراد مختلف نظرات متفاوتی نسب به آن دارند. برخی بر این باورند که قسمت دشوار یادگیری زبان است و برخی دیگر به آن علاقه دارند و تمرینات زیادی را هم انجام می دهند. اما گرامر بخش مهم زبان می باشد که در هر جمله ای که بکار می برید وجود دارد. در واقع مثل قانون عمل می کند که با رعایت کردن آن می توانید به آن زبان صحبت کنید. پس یادگیری این بخش از زبان انگلیسی ضروری و واجب است. امروز می خواهیم یاد بگیریم که با چه روش هایی می توان گرامر را راحت تر تشخیص داد و آموخت. پس تا پایان متن همراه ما باشید.

 

بهترین روش های یادگیری گرامر زبان انگلیسی

 

در یادگیری زبان انگلیسی غرق شوید

برای یادگیری زبان انگلیسی باید خود را غرق آن کنید. پس از آن که کم کم و بادقت این مراحل را انجام دادید، سعی کنید آغاز به خواندن متن و نوشتن آن هابه زبان انگلیسی کنید تا بتوانید با زبان و قالب آن ها آشنا شوید. حتی می توانید راحت تر به زبان انگلیسی صحبت کنید و آنها را به یاد داشته باشید. در هر جایی که قرار می گیرید، کلمات و اصطلاحات انگلیسی را به یاد داشته باشید. وسایل خانه را به انگلیسی نام ببرید. فیلم ببینید و به موسیقی گوش دهید. در این صورت خیلی سریع ارتباط برقرار می کنید و مطالب برایتان دوره می شوند.

 

غرق در زبان

 

از پایه گرامر زبان را یاد بگیرید

یاد گرفتن گرامر از ابتدا باعث می شود که شما از پایه قوی شوید پس سعی کنید گرامر را از ابتدا یاد بگیرید. همگام تمرین و مرور نکات گرامری، مهم ترین های آن ها را یادداشت کنید. در این صورت هر وقت که بخواهید می توانید این بخش های خلاصه شده را مطالعه کنید. هر هفته یک مبحث را انتخاب کنید و سعی کنید ذهن خود را به چالش بکشید.

 

از پایه گرامر زبان را یاد بگیرید

 

برای تقویت گرامر انشای انگلیسی بنویسید

در نوشتن انشا یکی از مهم ترین مسائل بکار بردن درست قواعد است. شما می توانید برای تقویت گرامر خود انشا انگلیسی بنویسید. نکات نگارشی و شیوه ی بکار بردن افعال در هر جمله را بیاموزید و اگر اشتباهی کردید آن را اصلاح کنید. با این کار بعد از مدت کوتاهی به گرامر تسلط کامل پیدا می کنید.

از پایه گرامر زبان را یاد بگیرید

تست های گرامری بزنید

گرامر یکی از بخش های مهم یادگیری زبان انگلیسی است که در آزمون ها هم تست های زیادی را به آن اختصاص می دهند. برای اینکه بتوانید در این بخش موفق باشید بهتر است مراحل زیر را طی کنید:
۱)تسلط کامل به گرامر های کتاب پیدا کنید.
۲)حل همه تمارین کتاب و خلاصه نویسی از گرامر ها برای مرور سریع تر
۳)تست های متنوع در ارتباط با گرامر
۴)مرور خلاصه های نوشته شده در ماه های نزدیک به کنکور


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *