بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

اگر قصد یادگیری زبان چینی به صورت خود آموز دارید پیشنهاد ما به شما استفاده از منابع معتبر آموزشگاه زبان گات می باشد. آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی متنوع از مبتدی تا پیشرفته می باشد. زبان چینی در دسته ی زبان های نادر است و  آموزش این زبان به ندرت صورت می گیرد.زبان چینی یا دقیقترزبان‌های چینی بخشی از خانواده زبان‌های سینیتبتی را تشکیل می‌دهندزبان مادری حدود یک پنجم مردم جهان یکی از انواع زبانچینی است. این زبان در خود زبان چینی و سرزمین چین به نامهای جُونگ ون (中文، Zhōngwén) که برای نامیدن زبان نوشتاری بکار می‌رود، خن یو (汉语/漢語، Hànyǔ)و خوَیو (华语/華語، Huáyǔ) نامیده می‌شود. زبان اصلی و عمده و رسمی در سرزمین چین، چینی ماندارین یا پوتونگ خوا می‌باشد.

آموزش زبان چینی درآموزشگاه زبان گات می تواند شما را شگفت زده کند. همه ما تصور می کنیم که چینی زبان بسیار سختی است اما در حقیقت اینگونه نیست. زبان چینی از نظر نوشتاری زبان سختی به حساب می آید زیرا حدود ۲۰۰۰۰ کاراکتر دارد اما حدود ۳۰۰۰ الی ۴۰۰۰ آنها برا ی خواندن یک روز نامه کافیست. زبان چینی به این دلیل که اقتصاد چین هر روزه سلطه خود را بر جهان افزایش می بخشد اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

 

 

 

 

آموزش زبان چینی

زبان چینی یکی از پرگویش ترین زبان ها است که جز یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد است.در زبان چینی چیزی به نام صرف فعل وجود ندارد و هر فعل یک شکل دارد و ترتیب قرار گرفتن کلمات در جمله بصورت فاعل،فعل و مفعول است با اینکه تمامی محصولات چینی،تمامی جهان را  فراگرفته است و چین از نظر اقتصادی با تمامی کشورها ارتباط دارد ولی با این همه برای یادگیری زبان چینی،صبر و حوصله زیادی لازم است.زبان دانشگاهیان در چین با زبان سنتی چینی بسیار متفاوت است بطوری که اگر دانشگاهیان با زبان سنتی چینی مواجه شوند بیشتر سردرگم می شوند .در زبان چینی نوشتن کلمات بصورت از چپ به راست است در حالی که برای نوشتن شعر به زبان چینی،کلمات از بالا به پایین می نویسند.

 

آموزشگاه زبان چینی

زبان چینی از زبان های پرکاربرد در دنیا است.حدود ۱.۳ میلیارد نفر به زبان چینی صحبت می‌کنند که اکثریت آنان در چین  زندگی می‌کنند.زبان چینی جز زبان هایی است که می توانید بدون دردسر آن را یاد بگیرد البته به شرطی که به آموزشگاه زبان چینی بروید تا با بهترین متدهای آموزشی و منابع بروز دنیا،آن را بیاموزید.به دلیل اینکه زبان چینی در آموزشگاه های محدودی تدریس می شود پس تعداد کمی آموزشگاه زبان چینی هست که براحتی می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید، اما پیشنهاد ما به شما،آموزشگاه زبان گات است که با بیش از 10 سال سابقه و داشتن 6 شعبه در سطح شهر تهران،مشغول فعالیت است .

 

 

 

 

 

یادگیری زبان چینی در ایران 

کشور چین در زمینه تجارت یکی از رقبات اصلی برای سایر کشورها است چون درتمامی زمینه ها فعالیت می کند و هرآنچه تصور کنید و بخواهید قطعا با یک نمونه چینی آن مواجه می شوید و بیشتر از همه تاثیرگزار دربازار ایران بوده و بسیاری تاجران و بازرگانان ایرانی مدام در حال معاملات تجاری و بازرگانی با کشور چین هستند پس دانستن زبان چینی برای آنان الزامی است ، بهتر است یادگیری زبان چینی که جز زبانهای نادر است در آموزشگاه زبان چینی باشد که این آموزشگاه چینی، موسسه زبان گات نام دارد.

 

آیا یادگیری زبان چینی سخت است ؟

زمانی که تصمیم میگیریم برای یادگیری زبان چینی اقدام کنیم،اولین جمله ای که در ذهنمان نقش می بندد این است که یادگیری زبان چینی سخت است و مشخص نیست که بتوانیم موفق شویم شاید اگر در موقعیتی نباشیم که مجبور به یادگیری زبان چینی نباشیم هرگز آن را به عنوان زبان دوم یا حداقل زبان سوم انتخاب نکنیم ولی واقعیت امر این نیست و هر زبانی برای یادگیری در گام های اولیه ناشناخته و دشوار به نظر میرسد ولی سخت یا آسان بودن یادگیری هر زبانی نه تنها زبان چینی بستگی به هدف،پشتکار،علاقه،تمرین و تکرار بسیار،روش یادگیری و انگیزه زبان آموز دارد پس از یادگیری زبان چینی برای خود غول نسازید، زبان چینی مانند هر زبان دیگری است که فرد به عنوان زبانی جدید یاد می گیرد.

 

هرآنچه در مورد زبان چینی باید بدانید

۱۴ درصد ازمردم دنیا به زبان چینی صحبت می‌کنند که رایج ترین زبان در جهان است و از نظر مساحت سومین کشور پهناور در دنیا است،تمامی محصولات و کالاهای چینی به اقصی نقاط دنیا صادر می شود و با اکثریت کشورها روابط تجاری دارد و از لحاظ بازرگانی با دیگر کشورها در تعامل است.کشور چین دومین اقتصاد دنیا را دارد،پس قطعا اقتصاد کشور چین بر اقتصاد سایر کشورها تاثیرگذار است و ایران جز محدود کشورهایی است که ارتباطات گسترده ای با چین دارد و یادگیری زبان چینی حداقل برای بازرگانان و تجار ایرانی تبدیل به یک دغدغه شده است.در کشورهای تایوان، اندونزی و سنگاپور به زبان جینی صحبت می کنند،زبان چینی الفبا ندارد و سختی این زبان به دلیل این است که از لحاظ نوشتاری پیچیده است.با شنیدن نام و یا حتی دیدن تصاویر بروسلی یا جکی چان متوجه خواهید شد که کشور چین از محبوبیت خاصی دربین کشورها برخوردار است و مردم کشورچین ،مردمانی بسیار مهمان نواز هستند.

 

آزمون زبان چینی HSK

آزمون زبان چینی HSK تنها آزمون استاندارد زبان چینی است که برای افراد غیر چینی زبان طراحی شده است. این آزمون توسط سازمان HANBAN اجرا می شود که یک سازمان غیر دولتی است که در ارتباط با وزارت آموزش کشور چین می باشد. آموزشگاه زبان گات توجه کسانی که نیاز به اطلاعاتی در مورد آزمون زبان چینی HSK می باشند به متن زیر جلب می کند:

آزمون زبان چینیHSK در سال ۱۹۸۴ توسط دانشگاه زبان و فرهنگ کشور چین ارائه شد و در سال ۱۹۹۲ آزمون HSK یک آزمون استاندارد ملی شد.آزمون HSK معادل آزمون تافل در زبان نگلیسی در نظر گرفته می شود و مدرک آزمون زبان چینی HSK بدون هیچ محدودیت در کشور چین کاملا مورد قبول است. این آزمون به زبان چینی ساده شده Simplified Chinese برگزار می شود و  علاوه بر این کسانی که نمره بسیار خوبی را در آزمون زبان چینی HSK کسب می کنند  می توانند از بورسیه تحصیلی کشور چین برخوردار شوند.آزمون زبان چینی HSK از دو بخش تشکیل شده است که مبحث نوشتاری و بخش شفاهی را مورد سنجش قرار می دهد.

 

 

 

 

آزمون زبان چینی HSK در چین و بسیاری از کشور های دیگر برگزار می شود. معمولا ثبت نام در آزمون HSK 30 روز قبل از زمان تست برگزار می شود و در آزمون های کامپیوتری HSK این زمان به ده روز کاهش می یابد. نتایج آزمون زبان چینی HSK نیز ۳۰ روز پس از پایان تست در اختیاز داوطلبان قرار می گیرد. این آزمون در ایران برگزار نمی شود و کشوری که در نزدیکی ایران این آزمون را برگزار می نماید کشور ارمنستان است.برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این آزمون می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه کنید و یا از طریق بخش تماس با ما سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

منابع و کتابهای آموزشی زبان چینی 

كتاب مناسب براي يادگيري زبان چيني بسیار مهم است چون تعداد کتاب های یادگیری زبان چینی، زياد است.در هنگام انتخاب و خرید بايد مطمئن شد هزینه اضافی برای خرید تعداد زيادي كتاب بي فايده زبان چینی صرف نکرده اید.

1. 中文听说读写| Integrated Chinese

Integrated Chinese (نسخه 3) کتاب درسی است که توسط Yuehua Liu نوشته شده و توسط چنگ و تسوی منتشر شده و توسط اساتید و دانشجویان چینی به طور یکسان توصیه می شود ولی احتمالاً برای دانش آموزان کمی خشک باشد، اما تقریباً همه آنچه را که می خواهید در مورد چینی بدانید، در آن وجود دارد.این کتاب برای کسانی مناسب است که تازه یادگیری زبان چینی را شروع کرده اند و قصد یادگیری نحوه نگارش و نحوه استفاده از زبان چینی را دارند.این کتاب برای فردی که قصد اقامت در چین (یا هر کشور دیگر چینی زبان) برای یک دوره طولانی را دارد،مناسب است.

2. 新实用汉语课本 | New Practical Chinese Reader

این کتاب یک دوره مفید یادگیری زبان چینی است ولی کتاب کار (work book) فراموش نشود تا بتوانید زبان چینی را تمرین کنید. تفاوت زیادی بین نسخه های اول و دوم از نظر محتوا وجود ندارد، اما چاپ دوم طراحی را کمی تغییر داده است،فقط توجه داشته باشید که نسخه مورد استفاده از کتاب کار را خریداری نکنید چون نمی توان از آن برای بار دوم استفاده کرد!

3. Modern Mandarin Chinese Grammar (Modern Grammer)

کتاب گرامر مدرن چینی ماندارین (دستورات مدرن) است که توسط کلودیا راس نوشته شده و توسط Routledge منتشر شده است و یکی از بهترین کتاب های یادگیری گرامر است.یکی از بهترین کتاب هایی است که می توان به کتاب خانه چینی خود اضافه کرد.یک منبع ارزشمند که همه جنبه ها و عناصر گرامر چینی را در برمی گیرد و استثنائات اجتناب ناپذیر از قوانینی است که گاهی اوقات می تواند زبان آموز را شگفت زده کند.  

4. Common Chinese Idioms 500

500 اصطلاح معمول و ضرب المثل چینی از کتاب های بسیار مفید برای یادگیری زبان چینی است،این کتاب اصطلاحات چینی را در کنار ترجمه ها و توضیحات انگلیسی آن ها توضیح می دهد. یک روش عالی برای صحبت به زبان چینی با استفاده صحیح از اصطلاحات چینی است.

5. 实用速成汉语 | Chinese Made Easier

چینی آسان تر (ساخته) شده است، عنوان این کتاب است که جزو منابع مناسب تری برای زبان آموزانی است که به تازگی یادگیری زبان چینی را شروع کرده اند. این کتاب بیشتر به استفاده از زبان چینی تمرکز دارد و در نتیجه باعث می شود سریع تر  به زبان چینی مکالمه کنید.اگر قصد دارید که قبل از سفر به یک کشور چینی زبان ،کمی زبان چینی را یاد بگیرید، این یکی از بهترین کتاب هایی است که مورد نیاز است. 

 

تدریس خصوصی زبان چینی 

موسسه ی زبان گات با در نظر گرفتن شرایط بسیاری از زبان آموزان که در محدودیت زمانی قرار دارند برگزار کننده ی بزرگترین کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی است. دوره های خصوصی این مجموعه با کیفیت برتر و با در نظر گرفتن شرایط زبان آموزان برگزار می گردد.آموزشگاه زبان گات در طی یک ده یزرگترین برگزار کننده ی کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی است.زبان آموزانی که در محدودیت زمانی قرار دارند، بتوانند زبان چینی را در کوتاهترین زمان ممکن و با بازدهی بالا آموزش ببینند. مرکز زبان گات یکی از برندهای معتبر آموزش زبان های نادر در ایران است. 

 

 

 

 

 

در کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی یادگیری با سرعت بالاتر و کیفیت بهتری انجام میشود زیرا تمام تمرکز و دقت استاد بر روی یک شخص بوده و با راحتی بیشتر پیگیر آموزش زبان آموز می شود. انتخاب استاد، روزهای برگزاری کلاس، تعداد جلسات و محل برگزاری کلاس ها به انتخاب زبان آموز است. تعداد جلسات آموزش خصوصی،به میزان آشنایی زبان آموز از این زبان و سرعت یادگیری متفاوت است.با توجه به متد مکالمه محوری موسسه گات میتوان در کوتاه ترین زمان ممکن مکالمات ساده و روزمره ی زبان چینی را یاد گرفت.برای یادگیری زبان چینی می توان با خیالی آسوده مرکز زبان گات را انتخاب کنید تا در وقت و هزینه ها نیز صرفه جویی کرده باشید.

 

 

 

 

 

شعب گات

  • گات کاشانی (مرکزی)
  • گات جنت آباد
  • گات پونک
  • گات جردن
  • گات ولیعصر
  • گات رسالت
  • گات گرگان (گلستان)
  • شعبه آنلاین گات
سبد خرید