بهترین آموزشگاه زبان عربی

بهترین آموزشگاه زبان عربی

زبان عربی یکی از زبان های پر کاربرد در دنیا است. این زبان را حدود 310 میلیون نفر به عنوان زبان اول در دنیا صحبت می کنند که این آمار این زبان را به عنوان یکی از پرکاربرد ترین زبان های دنیا به عموم مردم شناخته شده است. کشور الجزیره حدود 40 میلیون نفر در رتبه اول قرار دارد. شاید اکثریت مردم جهان با زبان عربی هنگام شنیدن قرآن و یا دعا آشنا شده باشند. این زبان در کشورهای حاشیه خلیج فارس و اطراف آن و در بخش هایی ازقاره آفریقا بیشترین کاربرد را دارد. در واقع باید گفت حدود 22 کشور این زبان را به عنوان زبان اول شان می شناسند.

اگر 9 کشور دیگر که زبان عربی به عنوان زبان دوم و پرکاربرد در آن کشور می باشد را حساب کنیم حدود 30 کشور زبان عربی را به رسمیت می شناسند. این به معنای وسیع بودن فضایی که شما به قصد آن می خواهید زبان عربی را یاد بگیرید. زبان عربی شاید در این کشورها یکسان باشد اما لهجه ها متفاوت هستند. در ابتدایی ترین بخش شما باید تنها یک لهجه را یاد بگیرید و با آن شروع کنید و آن هم لهجه فصیح هست. این لهجه را می توان به عنوان لهجه پایه ای در این زبان شناخت. شما اگر قصد سفر و یا مهاجرت به هر کشور عربی زبان با هر هدفی را دارید و ابتدا نیاز دارید که پایه عربی خود را از لحاظ مکالمه و لهجه قوی کنید و در ادامه لهجه آن کشور مقصد را نیز فرا بگیرید.

زبان عربی در لیست سخت ترین زبان های دنیا برای کسانی که انگلیسی زبان هستند در رده دوم قرار دارد و این هم به این دلیل می باشد که حتی حروف آن نیز متفاوت است با زبان انگلیسی. اما برای کسانی که به زبانی که نزدیک به عربی باشد صحبت می کنند این اتفاق کمی آسان تر می باشد. برای فارسی زبان ها مثل کشور ایران که از چندین لحاظ با زبان عربی آشنا هستند بسیار راحت است. ما در دوران مدرسه با این زبان آشنا می شویم و بسیاری از واژگان عربی هستند که به زبان فارسی راه یافته اند و ما با آن ها آشنا شده ایم.

مورد بعدی درباره الفبای زبان عربی است که از لحاظ نوشتاری بسیار به زبان فارسی شباهت دارد. بنابراین به خاطر همین چند دلیل ساده یادگیری زبان عربی کار چندان سختی برای ما به شمار نمی رود. مرکز زبان گات با ارائه دوره های متفاوت زبان عربی با اساتیدی که شناخت کامل به این زبان دارند و عربی زبان نیز هستند کلاس های حرفه ای یادگیری این زبان را برگزار می کند. این مرکز با ارائه خدماتی بی نظیر در انتخاب منابع درست و آشنایی کامل با تمامی موارد گفته شده درباره زبان عربی در راستای هدفمندی شما زبان آموزان عزیز توانسته در آموزش این زبان پیشرو باشد. بهترین آموزشگاه زبان عربی در ایران یعنی گات آماده خدمت رسانی به شماست. کافی است تا با مشاوران ما تماس بگیرید و کلاس های عربی خود را از همین امروز آغاز کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *