بهترین آموزشگاه زبان روسی در تهران

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

 آموزشگاه زبان روسی 

زبان روسی پرگویش‌ترین زبان اروپا و هشتمین زبان پرگوینده درجهان و زبان مادری حدود ۱۴۵ میلیون نفر است که ۱۱۰ میلیون نفر آن را به عنوان زبان دوم می‌دانند.زبان رسمی فدراسیون روسیه و یکی از زبان‌های رسمی کشورهای بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و جمهوری خودمختار کریمه است.زبان روسی جز شش زبان رسمی سازمان ملل متحد است و نیز در کشورهای اوکراین، گرجستان، ارمنستان، جمهوری آذربایجان، تاجیکستان، ازبکستان، ترکمنستان و اسرائیل صحبت می‌شود.اهداف برای یادگیری زبان روسی باهم متفاوت است پس بهتر است هدف خود را از یادگیری زبان روسی بشناسید و بعد اقدام به ثبت نام کنید.باتوجه به اینکه تعداد آموزشگاه هایی که  زبان روسی در آن تدریس می شوند محدود است زیرا زبان روسی در دسته زبان های نادر است و متقاضیان آن کم است پس آسان تر میتوان از میان آموزشگاه های زبان روسی، آموزشگاه زبان دلخواه را برای یادگیری زبان روسی انتخاب کرد .

 

 

بهترین آموزشگاه زبان روسی در تهران و شهرستان

اگر به دنبال یادگیری زبان روسی در بهترین آموزشگاه زبان روسی هستید ، ما می توانیم به شما عزیزان آموزشگاه زبانی را معرفی کنیم که با بکار گیری متد های جدید آموزشی و همچنین به دلیل همکاری با اساتید مطرح و برتر کشور به عنوان بهترین آموزشگاه زبان روسی شناخته شده است. آموزشگاه زبان روسی گات یکی از آموزشگاه های معتبر و برتر در ایران می باشد. این مجموعه برگزار کننده ی دوره های آموزشی متنوع برای زبان روسی و سایر زبان های زنده ی دنیا می باشد.

یکی از مناطق گردشگری زیبای جهان کشور روسیه است و همچنین با توجه به وجود دانشگاه های متعدد و معتبر در این کشور و همینطور شرایط مناسب زندگی در کشور روسیه متقاضیان محترم جهت مهاجرت و تحصیل در این کشور بایستی آموزش این زبان را در بهترین آموزشگاه زبان روسی ببینند تا از شرایط مناسبی در کشور روسیه برخوردار گردند. مرکز زبان گات با بهره مندی از اساتید مجرب و باتجربه ی خود در امر تدریس زبان روسی توانسته است طی سال های متمادی نشان افتخار بهترین آموزشگاه زبان روسی را در سطح ایران کسب نماید و شما با انتخاب آموزشگاه زبان گات تضمین صددرصدی آموزشی مناسب را دریافت خواهید نمود.آموزشگاه زبان روسی گات در تمامی رده های سنی در سطح های مختلف زبان آموز می پذیرد و کلاسها بصورت گروهی،خصوصی،فشرده و آنلاین برگزار میشود.آموزشگاه زبان گات با 11سال سابقه ی آموزش زبان های نادر،با داشتن 6 شعبه فعال در تهران و 1 شعبه در استان گلستان،شهرستان گرگان مشغول به کار است. آموزشگاه زبان روسی گات در تهران آماده ی ارائه ی آموزش به زبان آموزان تهرانی و سایر شهرها به صورت انلاین می باشد.

 

 

 

 

دوره آنلاین زبان روسی در موسسه گات

زبان روسی زبان مادری حدود ۱۴۵ میلیون نفر است و ۱۱۰ میلیون نفر آن را به عنوان زبان دوم می‌دانند. زبان روسی،زبان رسمی فدراسیون روسیه و یکی از زبان‌های رسمی کشورهای بلاروس،قزاقستان،قرقیزستان و جمهوری خودمختار کریمه و نیز یکی از شش زبان رسمیسازمان ملل متحداست. همچنین این زبان به صورت گسترده در کشورهای اوکراین،گرجستان، ارمنستان،جمهوری آذربایجان،تاجیکستان،ازبکستان،ترکمنستان و اسرائیل تکلم می‌شود ، زبان روسی با حدود ۳۰۰ میلیون گویشور، در میان زبان‌های گروه اسلاوی در مقام نخست از لحاظ کاربرد قرار دارد و به عنوان چهارمین زبان پرمخاطب دنیاست. زبان روسی زبان کشور های جماهیر شوروی سابق همانند اکراین ، قزاقستان ، ارمنستان ، اسلواکی ،ترکمنستان ، ازبکستان می باشد.

 

آموزش زبان روسی 

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی 20 زبان زنده ی دنیا در سطح شهر تهران می باشد. شما نیز به راحتی می توانید در دوره های آموزشی زبان روسی آموزشگاه زبان گات شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید. دوره های آموزشی این مجموعه دوره هایی متنوع و متناسب با شرایط مختلف برای زبان آموزان می باشد. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی زبان روسی آموزشگاه زبان گات مطلع شوید. 

 

هزینه کلاس های زبان روسی گات

قیمت کلاس های آموزشی آموزشگاه زبان گات متغییر می باشد و در این خصوص نمی توان قیمت ثابتی را برای دوره های آموزشی این مجموعه اعلام کرد شما می توانید برای کسب اطلاعات در خصوص آخرین تغییرات قیمت ها به وب سایت آموزشگاه زبان گات بخش ثبت نام آنلاین مراجعه نمایید و از آخرین هزینه ی کلاس ها مطلع شوید.

 

آزمون زبان روسی 

آزمون زبان روسی تارفل نام دارد که زیر نظر سفارت کشور روسیه انجام شده و نمره آن نیز توسط همین سفارت اعلام می گردد. مهم ترین بخش این آزمون به مهارت های مکالمه اختصاص دارد و در صورت اثبات توانایی شما در آزمون مکالمه احتمال پذیرش در این آزمون بسیار بالا می رود.آزمون زبان روسی ، توسط وزارت علوم روسیه برگزار می شود. آزمون بین المللی زبان روسی TORFEL از سال ۲۰۰۹ دارای پنج سطح آموزشی است ، که به شرح ذیل است :

پایه ، اول ، دوم ، سوم ، چهارم. آزمون بین المللی زبان روسی از سال ۱۹۹۲ پایه ریزی شد و بعد از سال ۱۹۹۸ برای ورود به دانشگاه های کشور روسیه این آزمون بین المللی زبان روسی به صورت اجباری شد. در آزمون بین المللی زبان روسی TOEFEL که در دو روز برگزار می شوند شامل مواردی شامل :در روز اول سه بخش واژگان ،گرامر ، خواندن و مهارت شنیداری مورد آزمون قرار می گیرند و در روز دوم مهارت های نوشتن و صحبت کردن مورد آزمون قرار می گیرند.

 زبان روسی،یکی از شروط مهاجرت به کشور روسیه است پس افرادی که به زبان روسی تسلط دارند،توانایی اقامت در  کشور روسیه را دارند و برای شرکت در آزمون تارفل باید به سطح مناسبی از تسلط به زبان روسی دست یافته باشید. موسسه گات با استفاده از شیوه ‌های حضوری و آنلاین و استفاده از پلتفرم ها و اپلیکیشن های زبان روسی،زبان آموز را در جهت موفقیت در این آزمون همراهی می‌ کند.

 

 

 

 

کتابها و منابع آموزشی یادگیری زبان روسی 

چون ساختار جدید الفبای زبان روسی با تفاوت هایی که با دیگر الفباهای مرسوم دارد، سبب شده تا افرادی که قصد یادگیری  دارند، مجبور شوند که در وهله اول تسلط خود به الفبای زبان روسی را افزایش دهند.روش های مختلفی برای تسلط به زبان روسی وجود دارد که یکی از آنها استفاده از منابع آموزشی زبان روسی هستند که  چند منبع از بهترین منابع زبان روسی شامل :

1. کتاب Bukvar

 از بهترین منابع آموزشی برای یادگیری الفبای زبان روسی کتاب Bukvar است.ساده ترین شکل ممکن الفبای زبان روسی به زبان آموز آموزش داده شده و برخی از کلمات مهم در قالب تصویر بیان شده است. این کتاب برای یادگیری زبان روسی در ابتدای کار برای اینکه الفبا را به صورت خود آموز فراگیرید، مناسب است.

 

2. مجموعه کتاب های Russian Step By Step for Children

این مجموعه مناسب کودکانی است که قصد یادگیری زبان روسی را دارند، اما نباید فریب نام این کتاب را بخورید، زیرا افرادی که برای اولین بار قصد دارند تا با زبان روسی آشنا شوند، فارغ از سن خود به عنوان یک کودک شناخته می شوند و باید مسیر یک کودک را برای تسلط به زبان روسی طی کنند.اگر به دنبال یک کتاب با بیان ساده برای آموزش زبان روسی هستید، این کتاب را خریداری کنید تا با استفاده از آن مرحله به مرحله زبان روسی را فراگیرید.

 

3. کتاب Russian Picture Word Book: Learn Over 500 Commonly Used Russian Words Through Pictures

افرادی که در ابتدای آموزش زبان روسی هستند، باید واژگان خود را افزایش داده و کلمات تازه ‌ای را فرا گیرند. در این کتاب، ۵۰۰ کلمه عمومی زبان روسی با استفاده از تصاویر به زبان آموزان آموزش داده میشود. برای افرادی که به دنبال افزایش دایره واژگان خود هستند و سبک یادگیری آن ها از نوع بصری بوده، یعنی با دیدن می توانند به یک مطلب مسلط شوند، استفاده از این کتاب بهترین گزینه است. در انتهای این کتاب،آزمون هایی دارد که مهارت واژگان را مورد سنجش قرار داده میشود.

 

4. کتاب The New Penguin Russian Course: A Complete Course for Beginners

 یک کتاب ‏حرفه ای و جذاب برای یادگیری زبان روسی است که 30 درس از آموزش های مقدماتی به زبان روسی گفته شده است.این کتاب برای افرادی که میخواهند زبان روسی را بصورت خودخوان یاد بگیرند هم مناسب است.

 

دوره های تضمینی زبان روسی

زبان روسی یکی از مهم ترین زبان های زنده دنیا است.این زبان یکی از پر گویش ترین زبان های زنده جهان بوده و آن به عنوان پر متلکم ‌ترین زبان قاره اروپا است و نقش مهم کشور روسیه در جهان امروز سبب شده تا یادگیری زبان روسی اهمیت خاصی  پیدا کند.انواع متفاوت دوره آموزش زبان روسی و در رده های سنی مختلف وجود دارد که شامل :

 • کلاس های فشرده و نیمه فشرده
 •  کلاس های خصوصی 
 •  کلاس های آنلاین
 • پکیج آموزشی ویدئویی زبان روسی

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ی ثبت نام  و زمان برگزاری دوره ها با یکی از شعب گات تماس بگیرید.

 

 

 

 

 تدریس خصوصی زبان روسی

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که نمی توانید به صورت جمعی یک مهارت را فرا گیرید و باید به صورت فردی اقدام به یادگیری نمایید پس بهتر است دوره های خصوصی آموزش زبان روسی را در یک موسسه آموزش زبان حرفه‌ ای مانند مرکز زبان گات سپری کنید حتی مرکز زبان گات به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان در کشور، این امکان را فراهم کرده تا افرادی که به هر دلیلی نمی توانند در کلاس های حضوری خصوصی و یا گروهی شرکت کنند، این امکان را داشته باشند تا از طریق اینترنت و به صورت آنلاین در دوره های آموزش زبان روسی شرکت کرده و تحت نظر اساتید مجرب و با استفاده از بهترین منابع آموزشی به این زبان مسلط شوید.

شعب گات

 • گات کاشانی (مرکزی)
 • گات جنت آباد
 • گات پونک
 • گات جردن
 • گات ولیعصر
 • گات رسالت
 • گات گرگان (گلستان)
 • شعبه آنلاین گات
سبد خرید