بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

امروزه زبان آلمانی یکی از زبان های رایج و پرکاربرد در جوامع مختلف می باشد. زیرا بسیاری از افراد برای لازمه‌ی رسیدن به اهداف یادگیری این زبان است و افراد بسیاری به دنبال فراگیری آن هستند. اما اگر ساکن تهران هستید انتخاب بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران با توجه به تعدد مراکز آموزشی مستلزم تحقیق و زمان بسیاری است.در این مقاله به سادگی هرچه تمامتر بهترین آموزشگاه زبان در حوزه آموزش این زبان پرکاربرد را در استان تهران معرفی میکنیم با ما همراه باشید.

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

آموزشگاه زبان آلمانی گات

بسیاری از زبان آموزان به قصد کار، تفریح یا تحصیل در مقاطع مختلف آکادمیک به سمت یادگیری زبان آلمانی میروند. در بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا همچون آلمان، اتریش، سوییس، لوگزامبورگ، آلزاس و … زبان اصلی شان آلمانی است ؛ پس حالا دلیل اهمیت و پرطرفدار شدن این زبان را بهتر درک می کنیم. آموزشگاه زبان گات با در نظر گرفتن این اهمیت اقدام به برگزاری دوره های متفاوت آموزش زبان آلمانی کرده است که در ذیل به طور مختصر به توضیحی درباره این دوره ها می پردازیم.

دوره های آموزشی زبان آلمانی در این مجموعه با بکار گیری منابع و متدهای آموزشی مدرن صورت می گیرد. گات با در نظر گرفتن شرایط و محدودیت های زمانی زبان اموزان مجموعه دوره های در مدت زمان کوتاه و با باز خوردی عالی را برگزار می نمایند. کلاس های آموزش زبان آلمانی در گات به شرح زیر می باشد:

 • برگزاری کلاس های ترمیک گروهی 
 • برگزاری کلاس ها خصوصی 
 • برگزاری کلاس های آنلاین 
 • برگزاری کلاس های فشرده و نیمه فشرده

دوره های زبان آلمانی 

A1
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره واژه های روزمره و جملات ساده را که در ارتباط با نیاز های مشخصی می باشد،درک کرده و بکار برد و خود را معرفی نموده و از. دیگران پرسشهایی را بعمل آورد.
A2
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره واژه هایی با کاربرد زیاد در ارتباط با نیازهای شخصی (مانند اطلاعات درباره خود و خانواده،خرید،کار و محیط اطراف ) را درک نموده و در شرایط ساده و معمول منظور خودرا ادا نماید.
B1
پس از گذراندن دوره B1 دانشجو قادر است به طور روان در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را درک کرده و در صورت سفر به آلمان مشکلات خود را حل کرده و گفتگو نماید.
دوره های زبان آلمانی 
B2
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره نکات اصلی متون پیچیده در ارتباط با مطالب معین یا انتزاعی را درک نموده و در رشته تحصیلی خود بحث های اختصاصی را دنبال کند.
C1
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره متون طولانی شامل طیف گسترده‌ای از واژه های سطح بالا را درک نموده و بدون آمادگی قبلی روان گفتگو کند بدون اینکه مجبور باشد در جستجوی لغات مورد نظر برآید.
C2
در این دوره زبان آموز قادر خواهد بود عملا آنچه را میخواند یا می شنود بدون هیچ مشکلی درک نماید.

منابع آموزشی زبان آلمانی

منابع آموزشگاه زبان گات منابع ای کامل و تایید شده توسط سفارت آلمان می باشد. این منابع جامع و مناسب آموزش در آموزشگاه زبان می باشد. همچنین اگر تصمیم داشته باشید که زبان آلمانی را به صورت خود آموز یاد بگیرید بهترین راه حل برای شما عزیزان استفاده از منابع آموزشی آموزشگاه زبان گات می باشد .  مجموعه کتابهای Menschen کتاب های جامع و در حال حاضر به روز شده با آخرین متد های آموزشی می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و یا با مراجعه ی حضوری به آموزشگاه زبان گات اطلاعات لازم را به دست آورید.

logo got

شعب گات

 • گات کاشانی (مرکزی)
 • گات جنت آباد
 • گات پونک
 • گات جردن
 • گات ولیعصر
 • گات رسالت
 • گات گرگان (گلستان)
 • شعبه آنلاین گات

جدیدترین مقالات

سبد خرید