اصطلاحات پر کاربرد انگلیسی در اینستاگرام

اصطلاحات پر کاربرد انگلیسی در اینستاگرام

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

اصطلاحات متنوعی در اینستاگرام مطرح می شوند که شاید معنای برخی از آن ها را ندانید. این اصطلاحات معانی مختلفی دارند که اگر آن ها را ندانید شاید در بکارگیری آن ها دچار اشتباه شوید. این عبارات در زبان انگلیسی پر کاربرد هستند؛ امروز می خواهیم به مفهوم آن ها در زبان فارسی بپردازیم.

اصطلاحات پر کاربرد انگلیسی در اینستاگرام

 

اصطلاح TBT در اینستاگرام

TBT مخفف لغت “Throwback Thursday” به معنای پنچ شنبه بازگشت به گذشته است. پنج شنبه ها زمانی است که کاربران اینستاگرام عکس های گذشته خود را منتشر می کنند. شاید عکسی از کودکی یا سفری که سال های گذشته داشتید ، برای این هشتگ مناسب باشد.
اخیرا نیز در بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ نیز این هشتگ به منظور نشان دادن پیشرفت شرکت ها روی کار آمده است.

اصطلاح OOTDدر اینستاگرام

این هشتگ به معنی لباس روز ، بسیاری از کاربران با استفاده از این هشتگ لباس های روزانه خود را به اشتراک گذاشته اند ، این هشتگ نیز یکی از هشتگ های محبوب بازاریاب ها و کاربران است.

اصطلاح REGRAMدر اینستاگرام

وقتی پست فرد دیگری را Regram یا Repost می‌ کنید، به این معناست که پست یا محتوای آن ‌ها را در صفحۀ خود به‌ اشتراک می ‌گذارید. برای انجام این ­کار می‌ توانید از برنامه ‌های خاصی استفاده کنید یا از پست موردنظر اسکرین شات بگیرید و تصویر را پست کنید. حتماً حواستان باشد قبل از انجام این­ کار از صفحۀ موردنظر اجازه بگیرید. بعد از پست کردن هم نام کاربری صفحۀ اصلی را ذکر کنید و هشتگ Regram یا Repost بگذارید.
می ‌توانیم پست ‌ها را در استوری خود اعلان کنیم. به این ترتیب، افراد بیننده می ‌توانند با دیدن استوری و لمس تصویر، وارد آن پست خاص شوند.

 

اصطلاحات پر کاربرد انگلیسی در اینستاگرام

 

اصطلاح WCW در اینستاگرام

این هشتگ مخفف “Woman Crush Wednesday” است که کاربران اینستاگرام را تشویق می کند تا آقایان ، عکس های زنانی را که به آن ها علاقه دارند ، منتشر کنند.

اصطلاح POST در اینستاگرام

هر عکس یا ویدیوی جدیدی که شما در اینستاگرام آپلود کنید، یک پست اینستاگرام محسوب می‌شود. تمام پست ‌های شما در صفحۀ پروفایل اینستاگرامتان نمایش داده می ‌شود و تمام پست ‌های جدیدی که فالوورهایتان به نمایش می‌ گذارند، در فید شما قابل مشاهده است.

اصطلاح GF در اینستاگرام

کوتاه‌شدۀ کلمۀ Girlfriend است. به معنای دوست دختر.

اصطلاح SMHدر اینستاگرام

SMH یک لغت معروف آنلاین است که نوجوانان و بزرگسالان جوان دوست دارند در پستهای رسانه اجتماعی خود یا در پیام های متنی تایپ کنند تا زبان بدن فیزیکی خود را از ناامیدی، اختلاف و یا عدم اعتماد بیان کنند. این ممکن است در پاسخ به رفتار فرد دیگری، یک رویداد رخ داده یا وضعیت یک وضعیت باشد.

اصطلاح REPOST در اینستاگرام

به فرایند پست ‌کردن تمام و کمال محتوایی از صفحۀ دیگر، ری ‌پست‌ کردن می‌ گویند.

اصطلاح INSTAMOOD در اینستاگرام

یکی از بهترین هشتگ ها برای نشان دادن حالت روزانه خودتان

logo got

شعب گات

  • گات کاشانی (مرکزی)
  • گات جنت آباد
  • گات پونک
  • گات جردن
  • گات ولیعصر
  • گات رسالت
  • گات گرگان (گلستان)
  • شعبه آنلاین گات

جدیدترین مقالات

سبد خرید