آموزش زبان پرتغالی

زبان پرتغالی یکی از زبان های نادر است و متقاضیان این زبان افرادی هستند که هدف خاصی را به دنبال دارند. برخی از اهداف این زبان آموزان عبارتند از : علاقه ی شخصی به یادگیری زبان پرتغالی ، مهاجرت به کشورهای پرتغالی زبان ، ادامه ی تحصیل در کشور های پرتغالی زبان ، ارتقای شغلی و…

آموزش زبان پرتغالی در آموزشگاه زبان گات با بکار گیری متدهای جدید آموزشی صورت می گیرد این متدها جامع و مناسب برای یادگیری زبان پرتغالی می باشد. برای یادگیری این زبان شما می توانید درآموزشگاه زبان گات ثبت نام کنید و در دوره های متنوع آموزشی آموزشگاه زبان گات شرکت کنید.

منابع آموزشی آموزشگاه زبان گات مناسب برای یادگیری زبان پرتغالی به صورت خود آموز می باشد.

در این مقاله یک جدول از کلمات و جملات زبان پرتغال آورده است تا زبان آموزان عزیز و کسانی که قصد یادگیری این زبان نادر را دارند با آنها آشنا شوند.

زبان پرتغالی یک زبان نادر و کمیاب است که آموزش آن در آموزشگاه زبان ها به ندرت یافت می شود اما آموزشگاه زبان گات تنها برگذار کننده ی دوره های آموزشی زبان نادر در ایران می باشد.

آموزش زبان پرتغالی دز آموزشگاه زبان گات با متد های روز و جامع صورت می گیرد. دوره های آموزش زبان پرتغالی متنوع است و با توجه به هدف های زبان آموزان برگزار می گردد. در این مقاله یکسری از کلمات و جملات زبان پرتفالی آمده شده تا صرفا شما عزیزان با آن آشنا شوید.

Fale devagar آرام صحبت کنید
Eu não entendi من درک نمی کنم
Você está entendendo? آیا شما درک می کنید؟
Claro حتماً
Repita, por favor تکرار، لطفا
De novo دوباره
Palavra por palavra کلمه به کلمه
Devagar به آرامی
Como se diz?  شما چطور می گویید؟
O que quer dizer? به چه معنی است؟
O que você disse? شما چه گفتید؟
Você tem alguma pergunta? آیا شما سوال دارید؟

 

معرفی آموزشگاه زبان گات

مرکز زبان گات در سال 1388 فعالیت های خود را در زمینه ی آموزش 20 زبان زنده ی دنیا آغاز نمود و تاکنون دارای 6 شعبه در مناطق مختلف تهران می باشد و همچنین شعبه 7 در استان گلستان می باشد. موسسه زبان گات با بکار گیری منابع و متدهای آموزشی مدرن آموزش 20 زبان زنده ی دنیا را در برنامه ی آموزشی خود قرار داد و مفتخر است با برگزاری کلاس های آموزشی از مبتدی تا پیشرفته موجب قبولی 15000 هزار زبان آموز در آزمون های بین المللی گشته است. شما نیز می توانید با توجه به هدفتان در دوره های آموزشی گات شرکت نمایید و برای آزمون های بین المللی خود را آماده نمایید.