آموزشگاه زبان هلندی

 

 

 

 

 

 

زبان هلندی در کنار آموزش زبان هایی همچون زبان پرتغالی، نروژی، لهستانی، ژاپنی و مواردی از این قبیل، به عنوان یکی از زبان های نادر شناخته می شود و صرفا در تعداد محدودی از آموزشگاه ها تدریس می گردد.

آموزشگاه زبان گات یکی از معدود آموزشگاه هایی است که در این زمینه مبادرت به برگزاری کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی با دوره های مختلف اعم از حضوری و یا آنلاین نموده است.

اهمیت زبان دوم زمانی مشخص می شود که شما قصد مهاجرت از ایران را داشته باشید. آن زمان است که می توانید با توجه به مهارت خود در یک کشور اروپایی، امریکایی و یا حتی استرالیایی زندگی کنید. در این مقاله جزییات زبان هلندی و اهمیت تسلط بر این زبان را برای شما بازگو می کنیم.

 

 

ویژگی های زبان هلندی

 

 

 

زبان هلندی با عنوان رسمی Dutch شناخته می شود و یکی از زبان هایی است که ریشه اصلی آن به گروه زبان های آلمان غربی باز می گردد و به همین علت در تیره زبان های هندواروپایی است. این زبان به عنوان زبان رسمی در کشور هلند، بلژیک، آرویا، سورینام، سنت مارتین و چند کشور دیگر استفاده می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بیشتر از ۲۵ میلیون نفر در دنیا به زبان هلندی تکلم می کنند. این زبان به عنوان یکی از زبان های رسمی در اتحادیه اروپا شناخته شده است و هم اکنون در بیش از ۴۰ کشور دنیا تدریس می شود. این زبان در زمره ساده ترین زبان های جهان جهت یادگیری است و در صورت تسلط بر زبان آلمانی، امکان تسلط سریع تر نیز وجود دارد.

 

 

 

 

چرا یادگیری زبان هلندی بسیار راحت است

 

 

 

شاید برای شما نیز این سوال مطرح گردد که چرا تسلط بر زبان هلندی کار راحتی است؟ ما پاسخ این سوال را به صورت موردی و در ادامه بیان می کنیم.

  • ترتیب کلمات در جملات هلندی اهمیت ندارد؛ بنابراین همانند زبان روسی می توانید از هر ترتیبی برای ادای جملات استفاده کنید و این امر تا حد بسیار زیادی در تسلط بر قواعد دستور زبان هلندی موثر است.
  • لغات مشترک بسیار زیادی در زبان هلندی و زبان لاتین وجود دارد و به همین علت ممکن است از بدو آغاز آموزش بسیاری از کلمات برای شما آشنا باشند.
  • بیشتر از 95 درصد از کلمات و لغاتی که در زبان هلندی نوشته می شوند به همان شکل نیز خوانده می شوند؛ بنابراین دردسر ریدینگ ها و رایتینگ های زبان انگلیسی را ندارید.
  • در زبان هلندی حروف تعریف وجود ندارند و این امر به کاهش بخش کثیری از قواعد دستور زبان منجر شده است.
  • این زبان تنها دارای پنج زمان دستوری در گرامر است. ارزش این ویژگی را زمانی درک می کنیم که این صفت را در کنار زبان عربی با 14 زمان دستوری قرار دهیم.

 

 

 

فرصت های شغلی با یادگیری زبان هلندی

 

 

 

فرصت های شغلی بسیار زیادی در کشور هلند وجود دارد. هلند یکی از کشورهای کم جمعیت در قاره اروپاست و به همین علت میزان مهاجر پذیری بالایی دارد. ارزش مهاجرت به کشور هلند زمانی مشخص می شود که بدانید تقریبا یک چهارم جمعیت این کشور را مهاجران تشکیل می دهند.

ناگفته نماند که شرایط مهاجرت به هلند از قواعد خاصی پیروی می کند که یکی از آن ها تخصص در یک رشته فنی به نحو مطلوب و یا بالا بودن سطح تحصیل در رشته های تئوری و یا کاربردی است.

مهم ترین مشاغلی که توسط کشور هلند جهت پذیرش ویزای کار معرفی شده اند عبارتند از:

  • مهندسی در اغلب رشته ها
  • متخصصان فناوری اطلاعات و ارتباطات
  • مبتکران در صنایع نوآورانه
  • متخصصان مراقبت های بهداشتی

 

 

 

 

یادگیری زبان هلندی؛ فرصتی مناسب برای تحصیل

 

 

 

دانشجویان بین المللی در کشور هلند در مقایسه با دانشجویان خارجی در کشورهای دیگر با استقبال بهتری مواجه می شوند و این مسئله برای حضور دانشجویان بین المللی از 160 کشور جهان در هلند کافی است.

دانشجویان غیر اروپایی باید بعد از ورود به کشور هلند جهت تحصیل، در یک موسسه آموزشی برای دریافت MVV یا همان مجوز اقامت دانشجویی اقدام کنند. این مجوز به طور معمول در مدت های یک ساله صادر می شود و در شرایط معینی برای دانشجویان واجد شرایط تمدید می شود. دریافت یک شماره شهروندی (BSN) و یک شماره حساب مالی نیز از مهم ترین مراحل اخذ ویزای تحصیلی و اقامت کشور هلند است که باید مورد توجه دانشجویان قرار گیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کسب مدرک دیپلم هلند، یک کلید خارق العاده جهت نیل به موفقیت حرفه ای در سراسر جهان است. چرا که سیستم آموزش عالی و دانشگاهی هلند شهرت جهانی داشته و تجربه نشان داده است افرادی که در یکی از موسسات آموزش عالی هلند تحصیل کرده اند در سایر نقاط جهان عملکرد فوق العاده ای داشته اند. این سطح از کیفیت در آموزش از طریق یک سیستم مبتکرانه با عنوان تضمین و تنظیم کیفیت ملی این کشور به دست آمده است.

 

 

 

آموزش زبان هلندی در ایران

 

 

 

آموزشگاه گات به عنوان یک نمونه آموزشگاه زبان هلندی با کیفیت بسیار بالا خدمات آموزشی و زبان آموزی را ارائه می کند. زبان هلندی در این آموزشگاه به دو صورت حضوری و یا آنلاین برگزار می شود، اما بهتر است از شیوه های مختلف جهت تسلط بر این زبان و سایر زبان ها استفاده نمایید تا روند زبان آموزی خود را به بهترین شیوه ممکن تقویت کنید.

 

 

 

 

 

جهت ثبت نام در دوره های آموزش زبان هلندی ابتدا باید در آزمون تعیین سطح به صورت حضوری و یا غیر حضوری شرکت نموده و تعیین سطح شوید. در صورتی که هیچ گونه تسلطی بر این زبان ندارید می توانید بدون شرکت در آزمون تعیین سطح، از دوره مقدماتی یادگیری زبان هلندی را آغاز کنید.

 

 

منبع: https://amoozeshgah-zaban.com/


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *