بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران

آنچه در این مطلب خواهید آموخت :

بهترین آموزشگاه زبان ترکی در تهران

امروزه زبان ترکی استانبولی متقاضیان بسیاری دارد. آموزشگاه زبان ترکی در تهران بسیار زیاد است .اما انتخاب و ثبت نام در آموزشگاهی که استاید مجرب و کلاس های با کیفیت داشته باشد بسیاردشوار است 

آموزشگاه زبان گات به دلیل سابقه ی درخشان خود در زمینه آموزش زبان های خارجی این تضمین را برای شما زبان آموزان عزیز می نماید که با شرکت در کلاس های آموزشی زبان گات شما می توانید به عنوان یک زبان آموز برتر به زبان ترکی استانبولی مکالمه کنید.

آموزشگاه زبان ترکی در تهران

آموزشگاه زبان ترکی در تهران

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی 

آموزشگاه زبان گات در ابتدا دلیل یادگیری شما را جویا می شود ، شما با گفتن دلیل خود می توانید از مشاوره های بسیار در  زمینه آموزش زبان ترکی استانبولی بهرمند شوید.

علت ثبت نام شما برای یادگیری ترکی استانبولی چیست؟

دلایل زبان آموزان در این زمینه متفاوت است ، به طور مختصر می توان گفت به شرح زیر است :

 • مهاجرت برای ادامه ی زندگی به کشور ترکیه 
 • ادامه ی تحصیل در ترکیه 
 • علاقه زبان آموزبه مکالمه زبان ترکی استانبولی

منابع آموزشی آموزشگاه گات

آموزشگاه زبان گات با برای آموزش زبان ترکی استانبولی از مجموع کتاب های HITIT استفاده می کند. مجموعه کتاب های HITITتایید شده توسط سفارت ترکیه می باشند .و همچنین منابع تایید شده از سمت سفارت ترکیه هستند.

آزمون نهایی زبان ترکیه

آزمون TOMER از سمت سفارت ترکیه برگزار می شود .زبان آموزانی که در مقاطع مختلف در ترکیه تحصیل می کنند می توانند دیپلم تومر را قبل از آزمون کنکور سراسری دریافت نمایند. بطور معمول احراز مدرک تومر نیاز به سپری کردن دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی  و شرکت در آزمون  ” Yüksek Türkçe sınavı ” می باشد تا زبان آموزان بتوانند مدرک تومر خود را دریافت کنند. زبان آموزان می توانند این دوره ها و آزمون را در ترکیه و شهرهای مختلف و شعبات TOMER آموزش لازم را دریافت کنندو در آزمون TOMERشرکت کنند.

هزینه ی کلاس های زبان ترکی استانبولی

هزینه ی کلاس های آموزش زبان ترکی در مجموعه ی گات متغییر است و بستگی به سطح و در دوره ای که شرکت می کنید دارد. به همین سبب نمی توانیم قیمت ثابتی را برای دوره های آموزشی خود تعیین کنیم. شما می توانید ثبت نام خود را به صورت آنلاین انجام دهید و از قیمت کلاس آموزشی مورد نظر مطلع شوید.

 

کلاس های آنلاین

آموزشگاه گات با در نظر گرفتن شرایط همه ی زبان آموزان اقدام به برگزار ی کلاس ها آنلاین نمود. کلاس های آنلاین با شرایط و قوانین کلاس های حضوری بر گزار می شود و تنها وجه متمایز کلاس های با کلاس های حضوری آموزشگاه زبان گات ، حضوری نبودن کلاس ها است. کلاس های آنلاین در آموزشگاه زبان گات به دو صورت گروهی و همچنین خصوصی برگزار می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری کلاس ها و اطلاعات در خصوص ویژگی های دوره ی آموزشی به دست آورید. مشاورین ما از ساعت 8 صبح الی 9 شب آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

 

شعب گات

 • گات کاشانی (مرکزی)
 • گات جنت آباد
 • گات پونک
 • گات جردن
 • گات ولیعصر
 • گات رسالت
 • گات گرگان (گلستان)
 • شعبه آنلاین گات
سبد خرید